Czy można spłacić wcześniej Providenta?

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Czy można spłacić wcześniej Providenta?

Wiele osób sięgających po pożyczki zastanawia się, czy można spłacić wcześniej Providenta. Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Oczywiście, że tak.

Provident jest instytucją finansową, która podlega pod ustawę o kredycie konsumenckim. W roz. 4 art. 48 tego aktu prawnego znajduje się informacja, że każdy konsument zaciągający zobowiązanie ma możliwość jego wcześniejszej spłaty. I to niezależnie, czy zdecyduje się na oddanie tylko części pieniędzy, czy też całości.

Co ciekawe, pożyczkobiorca nie ma obowiązku zgłaszania Providentowi chęci wcześniejszej spłaty. Wystarczy tylko wykonanie stosownego przelewu z odpowiednim tytułem.



Pożyczki od osób prywatnych na procent

Pożyczki od osób prywatnych na procent

Potrzebujesz pilnie pieniędzy? Wpadłeś w spiralę zadłużenia i nie wiesz, w jaki sposób można z niej wyjść? Oferuję pożyczki na

3 komentarze
Kiedy Provident ulega przedawnieniu

Kiedy Provident ulega przedawnieniu?

Kiedy Provident ulega przedawnieniu? Pożyczki w firmie Provident, jako instytucji pozabankowej, ulegają przedawnieniu po okresie 3 lat. Okres ten należy

Jeden komentarz
Ustawa antylichwiarska a Provident

Ustawa antylichwiarska a Provident

Ustawa antylichwiarska, a Provident – zmiany i nowe reguły Tworzona przez wiele lat ustawa antylichwiarska, czyli ograniczająca samowolkę instytucji finansowych

0 komentarzy

Czy można spłacić wcześniej Providenta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *