Data ważności karty Visa

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Każda karta płatnicza, zarówno debetowa, jak i kredytowa posiada datę ważności. Wymagają tego względy bezpieczeństwa. Visę można łatwo rozpoznać po charakterystycznym logo, trójwymiarowym gołębiu w hologramie oraz cyfrze 4 na początku 16-cyfrowego numeru.

Gdzie znajduje się data ważności na karcie Visa?

Ta istotna informacja jest wytłoczona w dolnej części przedniej strony. Pomiędzy numerem karty, a nazwiskiem jej posiadacza. Poprzedza ją napis „VALID THRU”. Wyróżnia się za sprawą charakterystycznego formatu. Dwie cyfry po obydwu stronach ukośnika.Co dokładnie oznacza data ważności karty Visa?

Odkodowanie wartości numerycznych jest intuicyjne. Te przed ukośnikiem oznaczają miesiąc. Dwie ostatnie wskazują na rok. Karta jest ważna do ostatniego dnia podanego miesiąca. Np. 01/23 oznacza, że termin ważności upływa 31 stycznia 2023 roku.

Każda instytucja finansowa zobowiązana jest do tego, aby odpowiednio wcześniej przysłać nową kartę. Klient musi mieć bowiem zagwarantowaną ciągłość w dostępie do usług płatniczych. Karta może zostać aktywowana od razu po jej otrzymaniu. Stara wówczas automatycznie traci ważność i powinna zostać zniszczona.Realne pożyczki prywatne

Realne pożyczki prywatne

Mamy Ci do zaoferowania prywatną pożyczkę, opartą wyłącznie na jasnych i prostych zasadach, które z pewnością z pełni Cię usatysfakcjonują.

8 komentarzy
Pomogę finansowo 2021

Pomogę finansowo 2020 – 2021

Pomogę finansowo 2020-2021. Jeśli potrzebujesz pieniędzy w roku 2020 lub w roku 2021 to moja prywatna oferta skierowana jest właśnie

28 komentarzy
Uzasadnienie wniosku o zapomogę z funduszu socjalnego

Uzasadnienie wniosku o zapomogę z funduszu socjalnego

Uzasadnienie wniosku o zapomogę z funduszu socjalnego – jak napisać? Każde podanie lub wniosek, również wniosek o zapomogę z funduszu socjalnego, wymaga uzasadnienia.

0 komentarzy
Jak Provident weryfikuje klienta?

Jak Provident weryfikuje klienta?

Jak Provident weryfikuje klienta? Proces weryfikacji klientów w firmie Provident nie jest zbyt skomplikowany. Pod uwagę jest brana przede wszystkim

0 komentarzy

Data ważności karty Visa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *