Euro Providus opinie

Euro Providus- co warto wiedzieć o firmie?

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Spółka Euro Providus powstała w 2006 roku. Pierwsze dwa odziały, posiadała w Zamościu oraz Częstochowie. Głównym celem działalności firmy jest udzielanie niewielkich pożyczek gotówkowych w kwotach od 1000 do 5000 złotych. Maksymalny okres spłaty zadłużeń to 1 rok. Wyróżniającą cechą firmy jest dostarczanie gotówki bezpośrednio do miejsca zamieszkania. Cotygodniowa płatność ratalna odbywa się w ten sam sposób, bezpośrednio do rąk pośrednika firmowego. Druga ważną dziedziną świadczonych usług są ubezpieczenia. Spółka Euro Providus oferuje szeroki wybór ubezpieczeń: majątkowe, komunikacyjne oraz wiele innych. Na co dzień spółka współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi, aby uzyskać najlepsze oferty dla swoich klientów. Proces otrzymania gotówki zamyka się w kilku prostych krokach. Należy skontaktować się z infolinią Euro Providus, numer dostępny na stronie (https://europrovidus.com.pl/site/) oraz umówić się na spotkanie z konsultantem. Następnie wystarczy jedynie złożyć wniosek oraz podpisać umowę. 

Pożyczka od Euro Providus- opis oferty

Firma oferuje pożyczki gotówkowe dostarczane wyłącznie do domu klienta, niestety nie ma możliwości dostania pieniędzy na konto bankowe. Obecnie spółka działa tylko w wybranych regionach kraju. Odziały, znajdują się w Częstochowie, Zawierciu, Opolu, Chrzanowie, Kaliszu, Katowicach oraz Piotrkowie Trybunalskim. Całość formalności, łącznie z podpisaniem umowy, ma miejsce w domu pożyczkobiorcy. Aby zadłużyć się w Euro Providus trzeba mieć ukończone 18 lat, górna granica wieku to 70 lat.

Spółka nie wymaga żadnego poręczenia czy żyrantów. Warunkiem koniecznym jest także mieszkanie w jednym z miast, obsługiwanych przez firmę. Warto wiedzieć, że spółka sprawdza swoich potencjalnych kredytobiorców w bazie dłużników. Niestety osoby figurujące w tych bazach, mogą mieć spore problemy z otrzymaniem pożyczki gotówkowej. 
Euro Providus- opinie klientów 

Wszystkie warunki przedstawiane przez Euro Providus wyglądają korzystnie i bezpiecznie. Firma gwarantuje minimum formalności i szybkie otrzymanie gotówki. Pożyczkodawca zapewnia o braku ukrytych kosztów, wygodzie w załatwianiu wszelkich formalności, na miejscu, w domu klienta. Przed zdecydowaniem się na wzięcie pożyczki, warto jednak zapoznać się z opiniami klientów, które często różnią się od zapewnień firmy dostanych na stronie.

Klienci jako zalety wymieniają wysokość pożyczki. Firma Euro Providus proponuje aż 5000 złotych. Spółka wyróżnia się także stosunkowo niskim oprocentowaniem, które wynosi zaledwie 10%. Ważną zaletą współpracy z firmą jest też także możliwość rozłożenia zadłużenia na wygodne raty. 

Pożyczkobiorcy dopatrują się jednak kilku, dość istotnych wad działalności Euro Providus. Większość klientów narzeka na wysokie RRSO. Spółka udziela jedynie pożyczek do domu, nie ma więc żadnej możliwości otrzymania pieniędzy na konto bankowe. Domowe wizyty oraz cotygodniowe spłacanie rat wiąże się z dodatkowymi opłatami, których moglibyśmy uniknąć, załatwiając formalności w oddziale. Warto także pamiętać, że firma obsługuje jedynie klientów mieszkających w wybranych miastach w Polsce. 
Euro Providus wniosek

https://europrovidus.com.pl/

Euro Providus kontakt

Siedziba Główna+48 692 482 000
ubezpieczenia@europrovidus.com.pl
ul. Racławicka 22, 42-200 Częstochowa

660 111 444

biuro@europrovidus.com.pl

https://europrovidus.com.pl/

Godziny pracy
Poniedziałek: 9:00 – 17:00
Wtorek: 9:00 – 17:00
Środa: 9:00 – 17:00
Czwartek: 9:00 – 17:00
Piątek: 9:00 – 17:00

 

Zagraniczne pożyczki online

Zagraniczne pożyczki online

Jestem prywatnym inwestorem udzielam pożyczki online bez weryfikacji baz dłużników. Proponuje pomoc finansową osobom zadłużonym, które nie mogą starać się

13 komentarzy
Rush Cash opinie

Rush Cash opinie

Rush Cash- najważniejsze informacje o firmie Rush Cash należy do koreańskiej grupy APRO Service Group, działającym na rynku od 1999 roku. Obecnie zajmuje

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *