Fałszywe dane o zatrudnieniu

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Fałszywe dane o zatrudnieniu

Jedną z głównych zalet ubiegania się o chwilówkę jest uproszczona procedura badania zdolności kredytowej. Pozabankowi pożyczkodawcy bardzo często nie wymagają od wnioskujących osób dostarczania żadnych zaświadczeń o dochodach, czy wyciągów z konta bankowego w celu sprawdzenia źródła utrzymania. Z reguły w większości instytucji pozabankowych wystarczy posiadać dowód osobisty, numer konta bankowego oraz telefon komórkowy.

Stosowanie takiej uproszczonej procedury może skutkować wieloma nadużyciami ze strony pożyczkobiorców, którzy podczas składania wniosku deklarują swoje źródło dochodu, a także kwotę miesięcznych wpływów, nie potwierdzając tego faktu żadnymi stosownymi dokumentami. Dlatego, w praktyce mogą w większości przypadków wpisać nieprawdziwe informacje.

Co może grozić za podanie fałszywych danych we wniosku pożyczkowym?

Otóż, z pewnością podanie pożyczkodawcy nieprawdziwych danych o formie zatrudnienia, czy źródle dochodu może skutkować natychmiastowym wypowiedzeniem umowy pożyczki, a także możemy mieć nieprzyjemności, które w konsekwencji mogą prowadzić do odpowiedzialności karnej, za podawanie fałszywych danych we wniosku pożyczkowym. Dlatego, nie opłaca się kłamać, bo kłamstwo zawsze ma krótkie nogi, a wtedy możemy na siebie ściągnąć wiele problemów.
Dam pożyczkę prywatna pod weksel

Dam pożyczkę prywatna pod weksel

Dam pożyczkę prywatną pod weksel. Jeśli potrzebujesz takiej pożyczki bez zbędnych formalności, bez sprawdzania twojej zdolności kredytowej oraz na prostych

14 komentarzy
Kredyt od osoby prywatnej

Kredyt od osoby prywatnej

Oferuję kredyt prywatny dla osób, które znalazły się w nagłej, ciężkiej sytuacji finansowej. Jeśli straciłeś swoje pieniądze lub potrzebujesz w

8 komentarzy
Uzasadnienie wniosku o zapomogę z funduszu socjalnego

Uzasadnienie wniosku o zapomogę z funduszu socjalnego

Uzasadnienie wniosku o zapomogę z funduszu socjalnego – jak napisać? Każde podanie lub wniosek, również wniosek o zapomogę z funduszu socjalnego, wymaga uzasadnienia.

0 komentarzy
Czym jest misselling?

Czym jest misselling?

Czym jest misselling? Ograniczona wiedza klientów instytucji finansowych sprawia, że są oni bardziej podatni na manipulacje w celu zakupu produktu.

0 komentarzy

Fałszywe dane o zatrudnieniu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *