Fidem Finanse opinie

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Sprawdź NAJNOWSZE opinie na temat firmy Fidem Finanse. Przeczytaj koniecznie i dowiedz się, czy warto zaufać tej firmie. Czy jest to wiarygodny pożyczkowadca?

Fidem Finanse – kompleksowe usługi finansowe

Fidem finanse to firma, oferująca szeroki wachlarz usług z zakresu doradztwa finansowego dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Cechą charakterystyczną Fidem Finanse jest fakt, że firma oferuje usługi niezależnego doradztwa finansowego – nie jest w żaden sposób powiązana z bankami czy jakimkolwiek innym podmiotem finansowym. Taki sposób działania umożliwia pracownikom Fidem Finanse doradztwo, oparte na prawdziwej chęci pomocy swoim klientom. Mogą oni liczyć na profesjonalne wsparcie w trakcie całego procesu uzyskiwania świadczenia. Rolą Fidem Finanse w procedurze pozyskiwania kredytu jest przedstawienie sytuacji klienta w jak najbardziej korzystnym ze względu na bankowe normy świetle. Dzięki temu prawdopodobieństwo pozytywnego rozpatrzenia wniosku jest nawet kilkakrotnie wyższe niż w sytuacji, w której nie korzystalibyśmy z usług pośrednika.

Fidem Finanse opinie

Co dokładnie oferuje Fidem Finanse?

Konkretne usługi doradcze realizowane w Fidem Finanse są w oparciu o najbardziej aktualne potrzeby klienta. Personel firmy szczegółowo analizuje jego sytuację materialną, optymalizując ją pod kątem umożliwienia uzyskania jak najbardziej korzystnego kredytu gotówkowego. Fidem Finanse świadczy pomoc w zakresie uzyskania pozytywnej decyzji przy ubieganiu się o kredyty długoterminowe (z okresem spłaty zobowiązania przekraczającym 60 dni) takie jak:

  • Kredyt gotówkowy – wsparcie finansowe, udzielane na dowolny cel
  • Kredyt konsolidacyjny – zobowiązanie, umożliwiające nam zsumowanie aktualnie spłacanych przez nas kredytów, dzięki któremu możemy obniżyć miesięczną ratę ich spłaty
  • Kredyt hipoteczny – kredyt, który możemy zaciągnąć pod zastaw nieruchomości
  • Kredyt samochodowy – przeznaczony na zakup pojazdu

Ponadto Fidem Finanse oferuje także bogate wsparcie w zakresie uzyskiwania środków finansowych na rozwój wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw.
Ale to nie wszystko – doradcy specjalizują się także w tak zwanych pożyczkach trudnych – związanych z wpisem do KRD lub innej bazy dłużników. W takiej sytuacji uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej w banku jest niemalże niemożliwe. Wykwalifikowani pracownicy Fidem Finanse dysponują w takich okolicznościach rozbudowaną bazą zaufanych instytucji finansowych, które umożliwią dłużnikowi pozyskanie środków na spłatę zobowiązań.

Fidem Finanse – co sądzą o firmie jej klienci?

Trudno o bardziej miarodajny wskaźnik jakości wykonywanych usług niż grono zadowolonych klientów. Jeśli nie jesteśmy od końca przekonani co do usługi, z której mamy zamiar skorzystać – internauci bez cienia wątpliwości pomogą nam w wyborze odpowiedniej dla naszych potrzeb firmy. Opinie, które możemy znaleźć w sieci na temat Fidem Finanse przedstawiają ją w bardzo pozytywnym świetle. Żeby się o tym przekonać, wystarczy wpisać nazwę firmy w okno wyszukiwarki internetowej.

Niezależnie od tego, jaka jest Twoja sytuacja finansowa i na jaki cel potrzebujesz dodatkowej gotówki – Fidem Finanse to zespół fachowców, którzy pomogą Ci zrealizować wszystkie Twoje zamierzenia.
Kontakt z Fidem finanse 

Fidem Finanse Piotr Gawroński 
Adres:
Fidem Finance
ul. Radzymińska 208
03-674 Warszawa

Piotr Gawroński
Tel.: 537 487 387
E-mail: piotr.gawronski@fidemfinanse.pl

Artur Wasiljew
Tel.: 600 433 369
E-mail: artur.wasiljew@fidemfinanse.plictwo kredytowe

Strona www: https://www.fidemfinanse.pl

Fidem Finanse pośrednictwo finansowe opinie i forum

Jakie są opinie na temat fidemfinanse.pl?
Korzystałeś z usług finanswoych firmy Fidem Finanse? Dodaj swoją opinię w poniższych komentarzach.

Dodaj opinię
Asper pożyczki opinie

Asper pożyczki opinie

Asper pożyczki- co warto wiedzieć o firmie? Firma Asper pożyczki działa również pod nazwą Domowe Pogotowie Pożyczkowe. Ze strony pożyczkodawcy

0 komentarzy
Pożyczki na weksel

Pożyczki na weksel

Udzielam pożyczki na weksel bez dokumentów o dochodach i bez zbędnych procedur. Nie sprawdzam baz KRD i BIK. Pożyczka przeznaczona

10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *