Fidem Finanse opinie

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Sprawdź NAJNOWSZE opinie na temat firmy Fidem Finanse. Przeczytaj koniecznie i dowiedz się, czy warto zaufać tej firmie. Czy jest to wiarygodny pożyczkowadca?

Fidem Finanse – kompleksowe usługi finansowe

Fidem finanse to firma, oferująca szeroki wachlarz usług z zakresu doradztwa finansowego dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Cechą charakterystyczną Fidem Finanse jest fakt, że firma oferuje usługi niezależnego doradztwa finansowego – nie jest w żaden sposób powiązana z bankami czy jakimkolwiek innym podmiotem finansowym. Taki sposób działania umożliwia pracownikom Fidem Finanse doradztwo, oparte na prawdziwej chęci pomocy swoim klientom. Mogą oni liczyć na profesjonalne wsparcie w trakcie całego procesu uzyskiwania świadczenia. Rolą Fidem Finanse w procedurze pozyskiwania kredytu jest przedstawienie sytuacji klienta w jak najbardziej korzystnym ze względu na bankowe normy świetle. Dzięki temu prawdopodobieństwo pozytywnego rozpatrzenia wniosku jest nawet kilkakrotnie wyższe niż w sytuacji, w której nie korzystalibyśmy z usług pośrednika.

Fidem Finanse opinie

Co dokładnie oferuje Fidem Finanse?

Konkretne usługi doradcze realizowane w Fidem Finanse są w oparciu o najbardziej aktualne potrzeby klienta. Personel firmy szczegółowo analizuje jego sytuację materialną, optymalizując ją pod kątem umożliwienia uzyskania jak najbardziej korzystnego kredytu gotówkowego. Fidem Finanse świadczy pomoc w zakresie uzyskania pozytywnej decyzji przy ubieganiu się o kredyty długoterminowe (z okresem spłaty zobowiązania przekraczającym 60 dni) takie jak:

  • Kredyt gotówkowy – wsparcie finansowe, udzielane na dowolny cel
  • Kredyt konsolidacyjny – zobowiązanie, umożliwiające nam zsumowanie aktualnie spłacanych przez nas kredytów, dzięki któremu możemy obniżyć miesięczną ratę ich spłaty
  • Kredyt hipoteczny – kredyt, który możemy zaciągnąć pod zastaw nieruchomości
  • Kredyt samochodowy – przeznaczony na zakup pojazdu

Ponadto Fidem Finanse oferuje także bogate wsparcie w zakresie uzyskiwania środków finansowych na rozwój wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw.
Ale to nie wszystko – doradcy specjalizują się także w tak zwanych pożyczkach trudnych – związanych z wpisem do KRD lub innej bazy dłużników. W takiej sytuacji uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej w banku jest niemalże niemożliwe. Wykwalifikowani pracownicy Fidem Finanse dysponują w takich okolicznościach rozbudowaną bazą zaufanych instytucji finansowych, które umożliwią dłużnikowi pozyskanie środków na spłatę zobowiązań.

Fidem Finanse – co sądzą o firmie jej klienci?

Trudno o bardziej miarodajny wskaźnik jakości wykonywanych usług niż grono zadowolonych klientów. Jeśli nie jesteśmy od końca przekonani co do usługi, z której mamy zamiar skorzystać – internauci bez cienia wątpliwości pomogą nam w wyborze odpowiedniej dla naszych potrzeb firmy. Opinie, które możemy znaleźć w sieci na temat Fidem Finanse przedstawiają ją w bardzo pozytywnym świetle. Żeby się o tym przekonać, wystarczy wpisać nazwę firmy w okno wyszukiwarki internetowej.

Niezależnie od tego, jaka jest Twoja sytuacja finansowa i na jaki cel potrzebujesz dodatkowej gotówki – Fidem Finanse to zespół fachowców, którzy pomogą Ci zrealizować wszystkie Twoje zamierzenia.
Kontakt z Fidem finanse 

Fidem Finanse Piotr Gawroński 
Adres:
Fidem Finance
ul. Radzymińska 208
03-674 Warszawa

Piotr Gawroński
Tel.: 537 487 387
E-mail: piotr.gawronski@fidemfinanse.pl

Artur Wasiljew
Tel.: 600 433 369
E-mail: artur.wasiljew@fidemfinanse.plictwo kredytowe

Strona www: https://www.fidemfinanse.pl

Fidem Finanse pośrednictwo finansowe opinie i forum

Jakie są opinie na temat fidemfinanse.pl?
Korzystałeś z usług finanswoych firmy Fidem Finanse? Dodaj swoją opinię w poniższych komentarzach.

Dodaj opinię
Dam pożyczkę prywatna pod weksel

Dam pożyczkę prywatna pod weksel

Dam pożyczkę prywatną pod weksel. Jeśli potrzebujesz takiej pożyczki bez zbędnych formalności, bez sprawdzania twojej zdolności kredytowej oraz na prostych

20 komentarzy
Pożyczki na telefon bez sprawdzania baz

Pożyczki na telefon bez sprawdzania baz

Oferuję pożyczki na jasnych zasadach w krótkim czasie i bez konieczności wychodzenia z domu. Czasy są trudne, wiele osób znajduje

0 komentarzy

Jedna myśl na temat “Fidem Finanse opinie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *