Forum kredytowe dla zadłużonych

Udzielę pożyczki prywatnej w Gdańsku

Strona 2 / 2
 

Łukasz Stępień
 Łukasz Stępień
Gość
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 1
Topic starter  

Pochodzisz z Gdańska i potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki? Dobrze się składa, bo jestem prywatnym inwestorem, który szuka osób, którym mógłbym pomóc, udzielając pożyczki. Ofertę i warunki dostosuję indywidualnie do Twojej sytuacji. Nie sprawdzam baz dłużników w BIKu i KRD. Nie interesuje mnie również Twoja zła historia kredytowa w bankach. Inne zadłużenia również nie są dla mnie dużym problemem. Rozumiem także, że nie zawsze będziesz mógł udokumentować Twój dochód. Dlatego, jeżeli przypadłyby Ci się dodatkowe środki i jesteś zainteresowany skontaktuj się ze mną i zobacz, jakie to proste. Szybko, łatwo i prosto załatwimy wszystkie formalności.Cytat
Jakub
 Jakub
Gość
Dołączył: 12 miesięcy temu
Posty: 1
 

Proszę o kontakt na maila. Pozdrawiam. 


OdpowiedzCytat
KASIA
 KASIA
Gość
Dołączył: 12 miesięcy temu
Posty: 2
 

Witam

Potrzebna pożyczka na kwotę 35000 zł. Poproszę o szczegóły na maila.

Pozdrawiam serdecznie


OdpowiedzCytat
Michał
 Michał
Gość
Dołączył: 10 miesięcy temu
Posty: 1
 
Wysłany przez: @Łukasz Stępień

Pochodzisz z Gdańska i potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki? Dobrze się składa, bo jestem prywatnym inwestorem, który szuka osób, którym mógłbym pomóc, udzielając pożyczki. Ofertę i warunki dostosuję indywidualnie do Twojej sytuacji. Nie sprawdzam baz dłużników w BIKu i KRD. Nie interesuje mnie również Twoja zła historia kredytowa w bankach. Inne zadłużenia również nie są dla mnie dużym problemem. Rozumiem także, że nie zawsze będziesz mógł udokumentować Twój dochód. Dlatego, jeżeli przypadłyby Ci się dodatkowe środki i jesteś zainteresowany skontaktuj się ze mną i zobacz, jakie to proste. Szybko, łatwo i prosto załatwimy wszystkie formalności.

Witam jestem zainteresowany kwota 20.000zł


OdpowiedzCytat
Krzysztof
 Krzysztof
Gość
Dołączył: 10 miesięcy temu
Posty: 2
 

Proszę o pozyczke w wys.45000 tys.Pracuje,nie mam komornika ale jestem w bazach.Pozyczki potrzebuję na splate innych pozyczek.Moje zarobki to 4500-4800.Jestem z Gdańska.


OdpowiedzCytat
Szymon
 Szymon
Gość
Dołączył: 8 miesięcy temu
Posty: 1
 

proszę o kontakt mailowy w sprawie finansowania  

 


OdpowiedzCytat
michał
 michał
Gość
Dołączył: 11 miesięcy temu
Posty: 4
 

dzien dobry. prosiłbym przedstawienie jaka jest procedrura przyznania pozyczki i jaka kwota maxymalnie wchodzi w gre. pozdrawiam. michał.


OdpowiedzCytat
michał
 michał
Gość
Dołączył: 11 miesięcy temu
Posty: 4
 

witam. prosze o przedstawienie ile maxymalnie mozna uzyskac od Panstwa. Moj dochod netto ok 2400, komornik i wpisy do rejestru. Interesuje mnie kwota rzedu 15 000 - 20 000 zł. Prosze o dopowiedz na e maila. pozdrawiam. michał.


OdpowiedzCytat
Zbyszek
 Zbyszek
Gość
Dołączył: 8 miesięcy temu
Posty: 166
 

Potrzebujesz pilnie gotówki?
Jesteś osobą zadłużoną?
Wpadłeś w spirale długów i nie wiesz jak z nich wyjść?

Napisz do mnie wiadomość/adres e-mail pomogę Ci wyjść na prostą!

Udzielam pożyczek prywatnych z własnych środków - SZYBKO I DYSKRETNIE, również dla osób zadłużonych, bez sprawdzania BIK i KRD.
Działam na terenie całego kraju, nawet w najmniejszych miejscowościach.
Nie pobieram żadnych przedpłat.
Każdy wniosek rozpatruje indywidualnie. Pieniądze wysyłam na konto nawet w kilka minut! Umowa online lub u notariusza, na dowód osobisty i weksel.

Zapraszam do kontaktu!


OdpowiedzCytat
Adrian
 Adrian
Gość
Dołączył: 7 miesięcy temu
Posty: 1
 

Witam.
poszukuje osoby która chciałaby mi pomoc w oddłużeniu. W czasie pandemii nabrałem niepotrzebnie wielu pożyczek pozabankowych(brałem pożyczkę żeby spłacić jedna) do jakiegoś czasu spłaciłem je regularnie. Teraz niestety wprowadziłem się w spirale długu. Aktualnie mam do zapłaty 30 tysięcy złotych. Od lutego jestem zatrudniony na umowę o pracę. Jestem świadomy swoich błędów i chciałbym się pozbyć wszystkich problemów. Jestem gotów podpisać umowę na 60 miesięcy (bądź więcej). Chętnie odpowiem na wszystkie dodatkowe pytania w mailu. Zawsze spłacam swoje kredyty w banku regularnie, nigdy nie miałem opóźnień za to pożyczki które nabrałem wykańczają mnie psychicznie. Proszę o pomoc
moj adres e-mail to adrian_9954@wp.pl


OdpowiedzCytat
Szymon
 Szymon
Gość
Dołączył: 6 miesięcy temu
Posty: 2
 

Witam potrzebuję pomocy w wys. 20 tyś . proszę o kontakt szy.kapelko@gmail.com


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2

Zostaw odpowiedź

Author Name

Author Email

Tytuł *

Preview 0 Revisions Saved
Share: