Forum kredytowe dla zadłużonych

Pożyczka prywatna

 

Rafał
 Rafał
Gość
Dołączył: 9 miesięcy temu
Posty: 2
Topic starter  

Dzwonisz po ogłoszeniach i okazuje się, że to nie Twój region? Szkoda Twojego czasu i pieniędzy!
Oferta skierowana dla wszystkich osób pełnoletnich posiadających udokumentowane dochody w minimalnej wysokości 500zł miesięcznie.
Pozyczki prywatne bez zaświadczeń i baz danych. cała polska
Pożyczka zabezpieczona wekslem, spisujemy umowę cywilnoprawną. Brak ukrytych opłat, jak również przedpłat przed udzieleniem pożyczki.
Nie przejmuj się jeżeli masz komornika!
Szybka realizacja na terenie całego kraju.
Nie sprawdzam Twojej zdolności kredytowej. Bez BIK, bez KRD.Cytat
Łukasz
 Łukasz
Gość
Dołączył: 8 miesięcy temu
Posty: 24
 

Ekspresowa PRYWATNA pożyczka na dowolny cel do 100.000zł
Dla OSÓB INDYWIDUALNYCH I FIRM.
W tym także dla firm od 1 dnia DZAŁALNOŚCI. Brak przedpłat i sprawdzania BAZ! Brak gwarantów. Brak ubezpieczeń i opłat za wniosek. Wysoka kwota. Elastyczny okres spłaty. Na każde źródło dochodu, również przy braku dochodu lub na świadczenia lub dochodu na czarno!
Jesteś zainteresowany/a? NAPISZ do mnie wiadomość/adres e-mail pomogę Ci wyjść na prostą!


OdpowiedzCytat
David
 David
Gość
Dołączył: 7 miesięcy temu
Posty: 3
 

Witam,
mam 38 lat., po rozstaniu z partnerką samotnie wychowuję 4 ro letnią córeczkę, prowadzę  działalność gospodarczą, posiadam ruchomości (samochody antyki) i nieruchomości (kamienica) o wartości ponad 1,5 miliona złotych.
Czekam także na wypłatę pieniędzy z ZUS (ponad 200 tys.zł), które zostaną wypłacone do 90 dni.
Na obecną chwilę potrzebuje pieniędzy do odblokowania się po przeinwestowaniu i chorobie (covid, zawał mózgu z następstwem udaru), oraz w celu zrealizowania wymogów odnośnie zapewnienia odpowiednich warunków dla córki (spłata zaległych rachunków, dokończenie remontu mieszkania), niezbędnych do zabezpieczenia dziecka i ograniczenia władzy rodzicielskiej zdeprawowanej matce.

Potrzebuje szybkiej pożyczki w kwocie  ok 50 tys. na okres max 6 m-cy (planowany zwrot za 3 m-ce zaraz po wypłacie z ZUS). 

z poważaniem,

David Markiewicz
43-400 Cieszyn
tel: 518499958
mail:  markiewicz.alextra@gmail.com


OdpowiedzCytat
Kasia
 Kasia
Gość
Dołączył: 6 miesięcy temu
Posty: 2
 

Witam,

Proszę o kontakt na adres mailowy blachkatarzyna@wp.pl

 

Pozdrawiam


OdpowiedzCytat
Mariusz Chrupcała
 Mariusz Chrupcała
Gość
Dołączył: 6 miesięcy temu
Posty: 3
 

Witam serdecznie jestem byłym przedsiębiorcą który prowadził działalność osiem lat oraz w tym czasie pracowałem na kopalni . Uległem wypadkowi i od czterech lat nie pracuję iż sądzę się z zakładem ZUS o odszkodowanie miała procedura trwać kilka miesięcy a zus przeciąga już kilka lat zabierając nam możliwość normalnego życia . Mam dom w kredycie oraz rodzinę ze mną pięcioosobową najmłodsza dwa latka  nie byłem nigdy karany w żadnych instytucjach finansowych ani państwowych .

   Pieniądze zaoszczędzone się już dawno skończyły próbujemy z małżonką jakoś sobie radzić ale jedynym wyjściem po wykorzystaniu w naszej sytuacji wszystkich możliwości  jest ponownie otworzyć działalność kontynuując dziedzinę poprzednią ale tym razem na małżonkę a ja bym się za ją doradztwem oraz pomocą w kierowaniu firmy. I w tym zwracam się z prośbą  o pomoc finansową chcemy pożyczyć pieniądze na wkład za kupno samochodu dostawczego używanego  w leasingu oraz na opłaty przez pierwsze pół roku iż po tak długiej przerwie musimy zacząć od nowa. Proszę o pomoc  z pozdrowieniami Mariusz Chrupcała Tel 692549271 aga_mar@vp.pl


OdpowiedzCytat
Paweł
 Paweł
Gość
Dołączył: 3 miesiące temu
Posty: 1
 

Udzielę pożyczki prywatnej osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji i potrzebują szybkiej gotówki od ręki. Nie sprawdzam historii kredytowej. Nie interesują mnie zajęcia komornicze. Brak dochodów także nie stanowi problemu. Pożyczki udzielam w sposób dyskretny, bez poręczycieli, bez zaświadczeń, na jasnych, klarownych warunkach. Czekam na kontakt (złoż najpierw wniosek kontaktowy).


OdpowiedzCytat
Dorota
 Dorota
Gość
Dołączył: 3 miesiące temu
Posty: 1
 

Witam serdecznie. Pilnie potrzebuje pożyczki w wysokości 50 tys zł. Spłata (rata + %) do 8 tys miesięcznie. 

Wszelkich informacji udzielę w trakcie rozmowy.

Z poważaniem Dorota


OdpowiedzCytat

Zostaw odpowiedź

Author Name

Author Email

Tytuł *

Preview 0 Revisions Saved
Share: