Jak pożyczyć od kogoś pieniądze

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

U osoby, którą dobrze znamy lub członka rodziny można teoretycznie wziąć pożyczkę na słowo. Lepiej jednak spisać choćby szczątkową umowę pisemną. Można też sporządzić prowizoryczny weksel.


Szukasz pożyczki prywatnej?
Zależy Ci na czasie?
ZŁÓŻ WNIOSEK O POŻYCZKĘ

Do kwestii finansowych zawsze warto podchodzić odpowiedzialnie i z szacunkiem.

Pożyczka, której udziela nam nieznajoma osoba prywatna musi być poparta pisemną umową. Zawsze należy dokładnie ją przeczytać. Dobrze też dopytać o kwestie budzące wątpliwości. Tego typu kontrakt może być zawarty online. Taką możliwość dopuszcza polskie prawo. W razie potrzeby można skorzystać z poręczenia notarialnego. Szczególnie w przypadku większych sum.

Dodatkową formę zabezpieczenia stanowić może także weksel imienny. To dokument, który szczegółowo opisuje zobowiązanie. Kwotę, wysokość odsetek, maksymalny czas spłaty. Posiada on duże znaczenie formalne, ponieważ ma poważny status – papieru wartościowego. Tak jak np. obligacje i akcje.

Teoria jest stosunkowo prosta. Praktyka również. Jeśli nadal zastanawiasz się, jak pożyczyć od kogoś pieniądze na dogodnych warunkach, bez wahania skontaktuj się ze mną. Na początek możesz zaciągnąć niewielką kwotę, aby po prostu przekonać się, jak działa prywatna pożyczka. 

Ludzie pomagający potrzebującym

Ludzie pomagający potrzebującym

Ludzie pomagający potrzebującym Znalazłeś się w trudnej sytuacji finansowej i potrzebujesz pomocy? Chętnie udzielę Ci pożyczki prywatnej na dowolny cel.

8 komentarzy
Pożyczki prywatne Tarnów

Pożyczki prywatne Tarnów

Pożyczki prywatne Tarnów Oferuje pożyczki prywatne na terenie Tarnowa. Nie jest dla mnie ważna Twoja dotychczasowa historia kredytowa. Nie weryfikuje KRD

Jeden komentarz
Pożyczki prywatne z dojazdem do domu

Pożyczki prywatne z dojazdem do domu

Pożyczki prywatne z dojazdem do domu Interesują Cię pożyczki prywatne z dojazdem do domu? Chcesz zaoszczędzić czasu i formalności? Oferuję

8 komentarzy
Pilna pożyczka dla zadłużonych

Pilna pożyczka dla zadłużonych

Dam: Pilna pożyczka dla zadłużonych od zaraz Jesteś w trudnej sytuacji i potrzebna Ci pilna pożyczka dla zadłużonych? Masz już

Jeden komentarz

Jak pożyczyć od kogoś pieniądze

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *