Jak przywrócić zablokowany debet w PKO?

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Jak przywrócić zablokowany debet w PKO?

Bank PKO BP oferuje dla wszystkich klientów debet do 1000 zł. Żeby go uzyskać, wystarczy mieć regularne wpływy na konto, ponieważ aktywuje się on sam. Niestety również bardzo łatwo go stracić, jeśli w ciągu 30 dni nie zostanie spłacony.

Co zrobić, kiedy debet na koncie PKO BP zostanie zablokowany? Jeżeli nie jesteśmy w stanie pokryć naszego zobowiązania debetowego w ciągu 30 dni to limit, który został wcześniej przyznany, zostanie zablokowany. Na koncie będziemy mieć informacje, że posiadamy niedopuszczalne saldo ujemne. W takim przypadku musimy jak najszybciej dokonać spłaty zadłużenia, ponieważ każde upomnienie listowne będzie wiązało się z dodatkowymi kosztami, a jeżeli nie spłacimy długu w ciągu 60 dni, to sprawa trafi do windykacji.

Kiedy debet zostanie zablokowany to zazwyczaj nie ma już możliwości, aby go ponownie odblokować. Można złożyć wniosek przez serwis internetowy PKO i w ten sposób ponownie uzyskać debet w wysokości 1000 zł. W większości przypadków jest jednak tak, że musimy ponownie wyrobić sobie dobrą historię kredytową. Dlatego trzeba systematyczne wynagrodzenie z pracy, emeryturę, rentę, alimenty albo stypendium przelewać na rachunek. W ten sposób system ponownie przyzna nam odpowiednią wysokość limitu.Pożyczka od prywatnego inwestora

Pożyczka od prywatnego inwestora

Szukasz szybkiej prywatnej pożyczki od prywatnych ludzi, bez zbędnych formalności, na prostych i uczciwych, z góry ustalonych i zaakceptowanych warunkach?

4 komentarze
Pożyczki prywatne aktualne oferty

Pożyczki prywatne aktualne oferty

Pożyczki prywatne aktualne oferty dla osób zadłużonych Udzielam pożyczki prywatne aktualne oferty, dedykowane są dla osób w trudnej sytuacji finansowej.

10 komentarzy
Konto z debetem od ręki

Konto z debetem od ręki

Konto z debetem od ręki Banki na różne sposoby przyciągają klientów. Niektóre, największe z nich, oferują nawet dostępny od ręki

0 komentarzy
Wpłatomat PKO SA ile czasu

Wpłatomat PKO SA ile czasu

Wpłatomat PKO SA ile czasu wędrują środki na konto Wpłatomat PKO SA to najlepsza opcja na dokonywanie wpłat gotówki na

0 komentarzy

Jak przywrócić zablokowany debet w PKO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *