Marka pożyczki opinie

Marka S.A. – warunki uzyskania pożyczki, oferta, opinie klientów

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Marka S.A. to instytucja finansowa działająca na rynku od 2006 roku. Jej specjalnością są pożyczki gotówkowe udzielane osobom fizycznym. Początkowo działała we wschodniej Polsce; obecnie obsługuje klientów na terenie dziesięciu województw, dzięki czemu z jej produktów i usług skorzystało już kilkadziesiąt tysięcy klientów. Marka S.A. oferuje pożyczki w dwóch wariantach: z przelewem na konto bankowe klienta i spłatą w formie rat miesięcznych oraz obsługiwane przez przedstawiciela firmy w domu klienta – w tym przypadku raty są tygodniowe. Firma szczyci się przejrzystymi zasadami i prostym procesem otrzymania pożyczki. jak jednak naprawdę wygląda oferta Marka S.A. i jakie są wymagania wifmy wobec potencjalnego pożyczkobiorcy?

Pożyczka w Marka S.A. – oferta i warunki

Marka S.A. oferuje pożyczki w kwocie do 3000 zł, przy czym możemy wybrać wersję z obsługą domową lub przez Internet, z wypłatą środków na konto bankowe.
Termin i długość rat zostają ustalone z przedstawicielem firmy; przedstawi on również warunki umowy i dopełni niezbędnych formalności. W obsłudze domowej raty są nieco większe, ale pieniądze możemy otrzymać od ręki. Jeżeli zaś wybierzemy opcję przelewu na rachunek bankowy, na ostateczną decyzję musimy poczekać nawet do 7 dni.
Okres spłaty pożyczki wynosi 12 miesięcy, przy czym jeśli zdecydujemy się na obsługę pożyczki w miejscu zamieszkania, spłata odbędzie się w formie 52 rat tygodniowych. Oczywiście możliwa jest bezpłatna wcześniejsza spłata zobowiązania.
Każda firma udzielająca pożyczek gotówkowych stawia przed klientami określone wymagania. Chcąc skorzystać z produktów Marka S.A. należy:
– mieć ukończone 25 lat,
– legitymować się obywatelstwem Polski,
– posiadać stałe źródło dochodów, które zapewni spłatę łącznego zobowiązania. Może być to wynagrodzenie z tytułu wykonywanej przez pożyczkobiorcę pracy, własna działalność gospodarcza lub działalność rolnicza. Marka S.A. honoruje także świadczenia ZUS takie jak renty czy emerytury. Co ważne, o pożyczkę mogą ubiegać się także osoby widniejące w Biurze Informacji Kredytowej.
Opinie o Marka S.A.

Firma walczy o pozytywny wizerunek, jednak wciąż można napotkać negatywne opinie, pisane głównie przez anonimowych użytkowników na forach internetowych. Bardziej istotne są jednak opinie portali finansowych, które oceniają Marka S.A. bardzo pozytywnie. Z pewnością potwierdzeniem rzetelności tej instytucji jest jej obecność na giełdach: Catalyst oraz NewConnect. W związku z tym można śmiało założyć, że negatywne opinie pisane są na zlecenie konkurencji.

Marka pożyczki opinie

Klienci Marka S.A. potwierdzają, że firma nie pobiera żadnych dodatkowych opłat oprócz tych wyszczególnionych w umowie pożyczki. O wszelkich kosztach związanych z podjęciem pożyczki klient jest informowany przed zawarciem umowy w przejrzysty i klarowny sposób.
Jeżeli zdecydujemy się z korzystać z usług tej firmy, pamiętajmy przede wszystkim o dokładnym zapoznaniu się z umową, warunkami udzielenia pożyczki i innymi informacjami przed podpisaniem jakichkolwiek dokumentów.

Marka S.A. kontakt

Marka S.A. w restrukturyzacji
(Siedziba)

ul. Świętego Rocha 5 lok. 109
15-879 Białystok
tel.: (85) 742 02 34,

od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 16:00,

Aby uzyskać informacje o oferowanych pożyczkach gotówkowych, zachęcamy do kontaktu z Naszymi konsultantami od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8.00 – 16.00:

ZADZWOŃ:

z telefonów komórkowych i stacjonarnych: 533 340 404

* koszt połączenia według taryfy operatora.

Kontakt dla osób zainteresowanych ofertą pracy:

Marka S.A. w restrukturyzacji
ul. Świętego Rocha 5 lok.109
15-879 Białystok

tel.: 533 340 404, od 8:00 do 16:00, od poniedziałku do piątku.

Kontakt dla inwestorów:

Beata Malinowska
tel. kom: +48 533 384 700
tel.: (85) 742 02 34
e-mail: inwestor@markasa.pl  inwestor@markasa.pl

Marka S.A. opinie i forum

Jakie są opinie na temat marki Marka S.A.?
Korzystałeś z usług finanswoych Marka S.A.? Dodaj swoją opinię w poniższych komentarzach.

 

Gold Finance opinie

Gold Finance opinie

Interesuje Cię pożyczka z Gold Finance i zdanie ekspertów kredytowych? Nie czekaj i dowiedz się więcej! Gold Finance to przedsiębiorstwo

0 komentarzy
Pozyczki prywatne 150 tys

Pozyczki prywatne 150 tys

Oferuję pożyczki prywatne do 150 tysięcy złotych bez zbędnych formalności. Nie sprawdzam Twojej historii kredytowej oraz aktualnych zobowiązań. Dzięki temu masz pewność,

23 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *