Osoba prywatna udzielająca pożyczek

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Jeśli potrzebujesz dodatkowego zastrzyku gotówki, ale masz złą historię kredytową, lub – co gorsza – komornika – znajdujesz się, niestety, w bardzo trudnej sytuacji. Duże firmy chwilówkowe niechętnie pomagają osobom takim jak Ty i uzyskanie w takim przedsiębiorstwie pożyczki graniczy z cudem. W zasadzie pomóc tutaj może jedynie osoba prywatna udzielająca pożyczek. Mając złą historię kredytową prawdopodobnie tylko prywatny inwestor udzieli Ci kredytu od ręki, bez dogłębnej i uciążliwej weryfikacji.

Prywatne pożyczki są świetnym rozwiązaniem dla każdego, ale najbardziej zainteresowane takimi ofertami powinny być osoby mające problemy finansowe. Inwestor prywatny nie potrzebuje bowiem sterty zaświadczeń, pokwitowań i innych dokumentów, jakie wymagają banki czy firmy kredytowe. Osoba prywatna udzielająca pożyczekprzymknie również oko na ewentualną egzekucję komorniczą, dzięki czemu umożliwi szybkie pozbycie się długu jeszcze przed tym, zanim egzekutor zacznie nachodzić Cię w domu. Do udzielenia takiej pożyczki nie jest wymagany żaden zastaw, a wszelkie formalności dopełniane są w cztery oczy, bez naliczających sobie dodatkową prowizję pośredników.
 

Realne pożyczki prywatne

Realne pożyczki prywatne

Mamy Ci do zaoferowania prywatną pożyczkę, opartą wyłącznie na jasnych i prostych zasadach, które z pewnością z pełni Cię usatysfakcjonują.

11 komentarzy
Potrzebna pomoc finansowa

Potrzebna pomoc finansowa?

Pożyczę pieniądze każdej osobie zadłużonej, w tym również widniejącej na BIK czy KRD. Nie odmawiam pomocy nikomu, komu jest potrzebna pomoc

9 komentarzy
Pożyczę prywatnie pieniądze na procent

Pożyczę prywatnie pieniądze na procent

Jeśli poszukujesz pożyczki, która będzie działać na prostych zasadach, to skontaktuj się ze mną. Pożyczę prywatnie pieniądze na procent, udzielam

16 komentarzy

Osoba prywatna udzielająca pożyczek

  6 myśli na temat “Osoba prywatna udzielająca pożyczek

  • 8 kwietnia, 2021 o 04:29
   Permalink

   Ratuj
   Mialam problemy finansowe. Teraz od lutego podjęła dodatkowe prace. Teraz mój dochód będzie wynosić około 6.400
   Pilnie potrzebuję gotówki na spłatę innych pożyczek pozabankowe.
   Bardzo proszę o kontakt
   Tel 607591327
   Barbara

   Odpowiedz
  • 4 września, 2021 o 06:42
   Permalink

   Dzien dobry
   Prosze o szybki kontakt
   Telef 517615897

   Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *