Pożyczki od inwestorów

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Pożyczki prywatne to jeden z wielu sposobów pozwalających na zwrotne pozyskanie określonej sumy pieniędzy, kiedy zachodzi taka potrzeba. Jest to najlepsze rozwiązanie dla osób, które nie mogą uzyskać pożyczki czy kredytu w banku. Pożyczki prywatne różnią się od innych form pomocy finansowej tym, że są udzielane przez prywatnych inwestorów. Są one regulowane przez przepisy Kodeksu cywilnego i Prawa wekslowego. Ponadto warto podkreślić, że ubieganie się o takie pożyczki nie jest zbyt skomplikowane i nie wiąże się z koniecznością wypełniania szeregu wniosków i dokumentów.

Co warto wiedzieć o pożyczkach od inwestorów?

Pożyczki prywatne to bardzo ciekawa pomoc. Można powiedzieć, że każda forma wsparcia finansowego, która jest udzielana przez osoby prywatne nie prowadzące działalności gospodarczej, można nazwać pożyczką prywatną.

Jak wspomniano wcześniej, pożyczki tego typu są dedykowane przede wszystkim osobom, które nie mogą liczyć na wsparcie w formie kredytów czy pożyczek z firm, które zajmują się tego typu działalnością. W szczególności taką usługą są zainteresowane osoby:

 • zadłużone,
 • które nie mają stałego zatrudnienia,
 • mające sprawy komornicze,
 • które pracują „na czarno”,
 • potrzebujące zastrzyku gotówki „od ręki”.
Jak uzyskać pożyczki prywatne?

Pożyczki prywatne to jedna z najłatwiejszych form wsparcia finansowego. Ich popularność coraz bardziej wzrasta. Od prywatnych inwestorów można uzyskać praktycznie dowolną kwotę. Nie trzeba określać celów, ani przechodzić przez weryfikacje w Krajowym Rejestrze Dłużników. Pożyczkodawca nie dopytuje o żadne szczegóły jak np. sytuacja finansowa, posiadany majątek itd. Bardzo ułatwia to sprawę i jest niezwykle wygodne.

pożyczki od inwestorów

Pożyczki od inwestorów – zalety

Pożyczki pozyskane od prywatnych inwestorów wiążą się z wieloma zaletami, o których po części wspomniano już wcześniej. Przede wszystkim osoba udzielająca wsparcia finansowego nie sprawdza pożyczkobiorcy w żadnych rejestrach. Dzięki temu całą procedura przebiega znacznie szybciej i pieniądze pojawiają się na koncie już po krótkim czasie. Kolejną kwestią jest to, że pożyczkę może uzyskać każdy. Nie dyskwalifikuje się osób, które mają jakikolwiek problemy zapisane w historii kredytowej lub nawet, które mają sprawę komorniczą na głowie.
Prywatny inwestor, który udziela pożyczek nie żąda żadnych zaświadczeń, ani dodatkowych dokumentów. Ponadto osoba wnioskująca o wsparcie finansowe nie musi posiadać nieruchomości, które miałyby służyć do zabezpieczenia. Jedyną formą, bezpieczeństwa jaką stosuje pożyczkodawca jest konieczność podpisania weksla.

Kolejną zaletą, o której warto wspomnieć jest praktycznie dowolna wysokość kwoty, którą można pożyczyć. Nie ograniczają ją żadne przepisy. Wszystko jest zależne od wewnętrznych ustaleń pomiędzy inwestorem a pożyczkobiorcą. Osoba udzielająca pożyczki, nie wnika także w to, na jaki cel będą przeznaczone te środki.

Ponadto także termin spłaty pożyczki oraz warunki są ustalane indywidualnie, zależenie od przypadku. Dzięki temu, można zyskać czas, który będzie potrzebny, aby wyjść z trudnej sytuacji i zapanować nad sytuacją. Można też indywidualnie ustalić wysokość rat, które trzeba będzie regularnie spłacać.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę?

Pożyczki prywatne stają się coraz bardziej popularne. Jak wspomniano wcześniej można je uzyskać bardzo łatwą drogą. Na ich atrakcyjność wpływa także krótki czas oczekiwania na przyznanie wsparcia finansowego. Inwestorzy bardzo szybko rozpatrują wnioski. Nie potrzeba także kompletować innych dokumentów i formalności, co jest znacznym ułatwieniem.

W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów finansowych, warto już dziś złożyć wniosek o pożyczkę prywatną od inwestora. Pieniądze mogą zostać przelane na konto nawet w ten sam dzień. Wszystko zależy od indywidualnych ustaleń. Warto skorzystać z tej formy pomocy, aby zatroszczyć się o swoją przyszłość i przyszłość swoich najbliższych. Złóż wniosek i niezwłocznie pozyskać wymagany zastrzyk pieniędzy.

4 myśli na temat “Pożyczki od inwestorów

 • 27 grudnia, 2022 o 16:32
  Permalink

  Pilnie potrzebuję pożyczki 50 000. Na 120 rat plus 15% rocznie. Proszę o kontakt

  Odpowiedz
 • 27 grudnia, 2022 o 16:36
  Permalink

  Pilnie potrzebuję pożyczki 50 000 na 120 miesiecznych rat plus 15% rocznie. Bardzo proszę o kontakt. salvajer344@ gmail.com

  Odpowiedz
  • 16 lipca, 2023 o 15:48
   Permalink

   Pilnie potrzebuję 30000 od inwestora na spłatę chwilówki na raty proszę o informację

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *