Pożyczki od osób prywatnych

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Potrzebujesz pieniędzy, ale nie jesteś w stanie dogadać się z firmami dającymi chwilówki? Jeżeli tak, to mogę ci pomóc rozwiązać twój problem!

Oferuję pożyczki prywatne dla zwykłych osób, którym odmówiono w bankach, lub które mają zajęcia komornicze. Na twoją sytuację finansową spojrzę ludzkim okiem, a dotychczasowe zadłużenie czy zła historia kredytowa nie będą problemem. Nie wymagam żadnych zaświadczeń czy certyfikatów, nie sprawdzam BIK-u, KRD oraz innych baz finansowych, akceptuję różne źródła dochodu, także zasiłki, 500+, stypendia oraz tym podobne. Warunki umowy ustalamy wspólnie, włącznie z terminem spłaty, podziałem na raty oraz długością trwania pożyczki – w ten sposób masz większą swobodę oraz kontrolę nad całkowitym kosztem. Pieniądze wypłacam od ręki, bez zbędnych formalności, wygodnym przelewem na konto.

Każdego klienta traktuję indywidualnie i szanuję jego zdanie. W końcu na tym powinny opierać się pożyczki prywatne – nie na sztywnym trzymaniu się zasad, a na wspólnym opracowaniu kompromisu i dojściu do warunków satysfakcjonujących obie strony!

 

 

Nowe pożyczki w domu klienta

Nowe pożyczki w domu klienta

Potrzebna Ci jest gotówka i chciałbyś, żeby dostarczyć Ci ją do domu? Oferuję nowe pożyczki w domu klienta – przy minimum

4 komentarze
Udzielę pożyczki

Udzielę pożyczki

Szukasz kontaktu do prywatnego inwestora udzilającego pożyczek prywatnych? Dobrze trafiłeś. Od ręki udzielę pożyczki osobom, którym banki odmówiły wsparcia finansowego.

24 komentarze
pożyczki od osób prywatnych

Pożyczki od osób prywatnych

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki na cito, to mam dla Ciebie propozycję. Oferuję gwarantowaną i natychmiastową pomoc finansową w postaci prywatnej

15 komentarzy

pożyczki od osób prywatnychP

    11 myśli na temat “Pożyczki od osób prywatnych

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *