Pożyczki od osób prywatnych z Fellow Finance

ZŁÓŻ WNIOSEK O POŻYCZKĘ

Fellow Finance to nie jest zwykła firma udzielająca pożyczki. Ta firma proponuje coś nowego, innowacyjnego i nietypowego. Działanie Fellow Finance oprócz możliwości uzyskania kapitału pokazuje nam, że są ludzie, którzy myślą o innych.

Czym jest Fellow Finance

Fellow Finance jest platformą internetową, której działanie polega na skojarzeniu osób, które potrzebują środków finansowych, z tymi, które posiadają środki wolne do zainwestowania. Każda osoba, która działa na platformie, jako pożyczkodawca, czy pożyczkobiorca ma możliwość podejmowania wspólnych decyzji z innymi uczestnikami platformy, które dotyczą warunków, na jakich udzielane są pożyczki.

Jak działa platforma?

Sposób działania platformy jest bardzo prosty. Sama platforma jest łatwa wręcz intuicyjna w obsłudze. Tutaj pożyczkodawca sam podejmuje decyzję, jaką pożyczkę weźmie, a także ilość rat na, jakie chce rozłożyć należność. Z drugiej strony są pożyczkodawcy, którzy także mogą przedstawić swoje warunki udzielenia pożyczki, dzięki temu istnieje możliwość stworzenia optymalnej, zadowalającej obie strony umowy.

Jakie zalety daje korzystanie z Fellow Finance

Kiedy zdecydujemy się skorzystać z usług tej platformy internetowej, z naszych barków zostaje zdjęty obowiązek załatwienia formalności. Fellow Finance sporządza umowę pożyczki, wiążącą pożyczkobiorcę i pożyczkodawcę. Także do obowiązku platformy należy wykonanie przelewu, na podany przez pożyczkobiorcę rachunek bankowy. Fellow Finance bierze na siebie pełną obsługę klienta, a także prowadzenie jego rachunkowości.

Kto może ubiegać się o pożyczkę na platformie

Pożyczkobiorca platformy ma od 20 do 75 lat. Osoba ubiegająca się o pożyczkę w Fellow Finance musi posiadać polski rachunek od co najmniej 3 miesięcy. Na podstawie danych, jakie pożyczkobiorca umieszcza we wniosku, weryfikowana jest jego zdolność kredytowa. Sprawdzane są  zaległości płatnicze, a także wpisy umieszczone w bazie informacji gospodarczej. Na platformie można wnioskować o pożyczkę w wysokości od 1000 do 20 000 zł. Wysokość raty miesięcznej, którą będziemy mieć do spłaty musimy, wybrać realnie, opierając się na naszych faktycznych możliwościach finansowych.

Jakie są koszty pożyczki w Fellow Finance

Jeżeli chodzi o wysokość oprocentowania, nie ma tutaj powodów do obaw, ponieważ oprocentowanie jest zawsze stałe- wynosi 10%. Do tego do kosztów działalności platformy Fellow Finance zaliczyć można:

  • jednorazową opłatę wstępna
  • comiesięczną opłatę, za prowadzenie konta na platformie
  • opłatę administracyjną

Wszystkie koszty możemy sprawdzić na stronie internetowej Fellow Finance w zakładce cennik. Każdy ponoszony przez nas koszt, oprócz jednorazowej opłaty wstępnej, jest rozkładany i doliczany do miesięcznej raty. Dlatego nie musimy się martwić o to, że do uruchomienia pożyczki niezbędne nam będą duże środki finansowe.

Złożenie wniosku o pożyczkę na tej platformie jest niezwykle proste. Przedstawione koszty także są klarownie i jasno pokazane na stronie internetowej. Warto dokładnie i szczegółowo wypełnić wniosek, ponieważ to może znacznie przyśpieszyć całą procedurę przyznania pożyczki.

ZŁÓŻ WNIOSEK O POŻYCZKĘ

Jedna myśl na temat “Pożyczki od osób prywatnych z Fellow Finance

  • 27 maja, 2020 o 13:31
    Permalink

    Proszę o kontakt potrzebuje 10 tyś nie mam komornika mam stały dochod

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *