Pożyczki u Bociana i podobne firmy, czyli gdzie pożyczyć pieniądze z dostawą do domu?

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

pożyczki u bocianaW dzisiejszych czasach większość firm pożyczkowych oferuje swoim klientom możliwość składania wniosków za pośrednictwem wniosku online. Żeby jednak skorzystać z takiej oferty, trzeba posiadać konto bankowe, na które przelewane są przyznane środki. Co jednak w sytuacji, gdy ktoś nie posiada rachunku osobistego albo nie mamy możliwości, żeby wypłacić z niego pieniądze? Wówczas z pomocą może przyjść firma Bocian Pożyczki, oferująca pożyczki domowe. Jakie warunki trzeba spełniać, żeby ją otrzymać? Czy na rynku są inne firmy działające w podobny sposób?

Jaką ofertę przygotowała dla swoich klientów firma Bocian Pożyczki?

Firma Bocian Pożyczki udziela pożyczek pieniężnych w domu swoich klientów. Jest to ciekawa alternatywa dla instytucji, które całą swoją działalność prowadzą tylko za pośrednictwem Internetu. W Polsce mieszka wiele osób, które z różnych powodów nie mogą otrzymywać pieniędzy na konto, dlatego też nie są w stanie skorzystać z oferty tradycyjnych „chwilówek”. Idealnym wyjściem z sytuacji są dla nich właśnie pożyczki domowe. Co firma Bocian Pożyczki oferuje swoim klientom?

Przede wszystkim wygodną formę dostarczenia pożyczonych środków. Do wyboru są dwie możliwości:

  • wypłata w gotówce,
  • przelanie pieniędzy na kartę przedpłaconą

Dzięki temu z pożyczki tej mogą skorzystać między innymi osoby nie posiadające konta w banku. Jest to szczególnie istotne w sytuacji, gdy rachunek osobisty został zajęty np. przez komornika. Decydując się na drugą opcję klient otrzymuje kartę przedpłaconą, na którą przelewane są środki pieniężne. Można je następnie wypłacić z bankomatu lub dokonywać nią płatności w sklepach.
Jakie wymagania trzeba spełnić, żeby otrzymać pożyczkę w Bocian Pożyczki?

Żeby wniosek o pożyczkę został rozpatrzony pozytywnie należy spełniać kilka wymagań stawianych przez firmę Bocian Pożyczki:

  • być w wieku od 18 do 74 lat
  • posiadać nadany numer PESEL,
  • mieć pełną zdolność do czynności prawnych,
  • legitymować się ważnym i niezniszczonym dowodem osobistym,
  • posiadać tytuł własności lokalu, umowę najmu lub rachunek wystawiony na osobę starającą się o pożyczkę, wystawiony i wysłany na jej adres zamieszkania,
  • posiadać stałe źródło dochodu

Firma Bocian Pożyczki akceptuje różne źródła dochodu i w zależności od jego rodzaju wymaga przedstawienia innych dokumentów. W przypadku umowy o pracę trzeba mieć zaświadczenie o zarobkach wystawione przez pracodawcę, emeryci i renciści muszą pokazać decyzję o przyznaniu świadczenia, natomiast osoby prowadzące działalność gospodarczą rozliczony PIT za ubiegły rok oraz 3 ostatnie potwierdzenia zapłaty składek za ZUS.

bocian wniosek

Inne firmy mające podobną ofertę do Bocian Pożyczki, pożyczki podobne do Bociana

Firma Bocian Pożyczki nie jest jedyną, która oferuje swoim klientom pożyczki domowe. Do najbardziej znanych należy Provident, czyli najstarsza firma pożyczkowa w Polsce. W ofercie znajduje się tam cała gama różnego rodzaju pożyczek, w tym między innymi opcja z dostarczeniem gotówki do domu. Klienci mogą ja spłacać w tygodniowych ratach bezpośrednio u Doradcy Klienta.

Inną firmą dającą możliwość uzyskania pożyczki bez wychodzenia z domu, podobną do Bociana,  jest Profi Credit. Jej doradca nie odwiedza co prawda klientów w ich domach, ale pomaga telefonicznie przejść przez cały proces ubiegania się o pożyczkę. Można w niej pożyczyć od 1000 do nawet 25000 zł, a spłatę rozłożyć na 36 wygodnych rat.
Czy warto korzystać z pożyczek domowych?

Pomimo tego, że w dzisiejszych czasach większość spraw załatwiamy online, pożyczki domowe wciąż cieszą się popularnością. Różnią się one od tradycyjnych chwilówek udzielanych na 30 dni przede wszystkim większą kwotą pożyczki oraz tym, że spłatę można rozłożyć na raty. Korzystają z nich przede wszystkim osoby, które nie mają zbytniego zaufania do nowych technologii i bardziej cenią sobie bezpośredni kontakt z doradcą. Jest to również często jedyne rozwiązanie dla osób nie posiadających konta w banku lub gdy jest ono czasowo zablokowane. Warto jednak rozważyć także pożyczki i firmy podobne do Bociana.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *