Pszczółka pożyczki opinie

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Sprawdź NAJNOWSZE opinie na temat portalu Pszczółka pożyczki. Przeczytaj koniecznie i dowiedz się, czy warto zaufać tej firmie. Czy jest to wiarygodny pożyczkowadca?

Pszczółka pożyczki opinieWarto korzystać z usług rodzimych firm, ponieważ w ten sposób wspieramy polski rynek. Do takich firm zalicza się firma świadcząca usługi finansowe- Pszczółka Pożyczki – jej kapitał jest wyłącznie polski. Firma Pszczółka Pożyczki, działa na rynku usług finansowych od 2012 roku, swoją siedzibę ma w Inowrocławiu.

Do domu? Proszę bardzo

Obszarem działalności firmy Pszczółka Pożyczki jest obszar miast Toruń, Inowrocław oraz Bydgoszcz. W razie potrzeby przedstawiciel obsłuży klienta w placówce, a także dojedzie do niego do domu- zależy to od woli klienta. Każdą sfinalizowaną umowę firma premiuje bardzo słodkim, nawiązującym do nazwy firmy upominkiem- miodem, uzyskanym  z własnej pasieki. Pożyczki udzielane przez tę instytucję nie wymagają poręczycieli. Pszczółka Pożyczki posiada także własny program lojalnościowy. Każdy klient, który zaciągnął oraz terminowo spłacił swoją pożyczkę zostaje nagrodzony kartą lojalnościową. Zasada działania programu jest prosta, każda terminowa spłata obniża koszty kolejnej pożyczki zaciągniętej w firmie Pszczółka Pożyczki.

Żeby ubiegać się o pożyczkę w Pszczółce należy:

 • mieć ukończone 20lat
 • posiadać obywatelstwo polskie
 • udokumentowany dochód, który jest stały
 • posiadać dowód osobisty

Brak kontroli w BIK, na jakie kwoty możemy liczyć?

Klienci firmy nie przechodzą kontroli z udziałem BIK, KRD, BIG, czy nawet ERIF, dotyczy to opcji obejmującej wizytę w stacjonarnej placówce firmy. Ta firma podejmuje także ryzyko udzielenia pożyczek osobom, które posiadają zajęcia komornicze.
Na początek swojej historii możemy pożyczyć niewielkie kwoty 500- 1000 zł, na maksymalny okres 90 dni. Wartość pożyczki i długość okresu kredytowania wydłuża się z czasem, stali klienci mogą liczyć na pożyczki w wysokości do 5000 tysięcy. Firma zastrzega jednak możliwość wnioskowania indywidualnego o większe kwoty.

pszczółka pożyczki

Szybkość i niezawodność

Uzyskanie finasowania w Pszczółka Pożyczki, jest naprawdę proste i szybkie. Firma ta świadczy usługi finansowe z sektora pozabankowego dzięki czemu wymaga załatwienia minimum formalności. Główną zasadą działalności tego pożyczkodawcy jest jasność i klarowność zasad- firma nie stosuje praktyki ukrytych kosztów. Ponieważ opinie w internecie zamieszczane są anonimowo, nie wiadomo, kto za nimi stoi. Dlatego przed podjęciem decyzji warto zawsze dokładnie zapoznać się ofertą pożyczkodawcy.
Żeby poznać koszty pożyczki warto skorzystać z symulacji zamieszczonych na stronie internetowej pożyczkodawcy. Sprawdzimy tam całkowite koszty zaciągnięcia pożyczki o wysokości 500 zł. Jako pożyczkobiorcy zawsze musimy pamiętać, że całkowite koszty naszej pożyczki, które zawierają wszystkie odsetki, opłaty i prowizje uwzględnia RRSO. Ta wartość powinna być dla nas zawsze punktem odniesienia do kosztów.
Kontakt z Pszczółka Pożyczki

PSZCZÓŁKA PIECHOCCY SP. Z O.O.
ul. Laubitza 2a,
88-100 Inowrocław
NIP 5562756496
REGON: 341595851

Telefon: 532 428 428
Mail: biuro@e-pszczola.com.pl
Strona www: http://www.e-pszczola.com.pl/kontakt.php

Pszczółka Pożyczki opinie i forum

Jakie są opinie na temat Pszczółka Pożyczki?
Korzystałeś z usług Pszczółka Pożyczki? Dodaj swoją opinię w poniższych komentarzach.

Dodaj opinię

 

Asper pożyczki opinie

Asper pożyczki opinie

Asper pożyczki- co warto wiedzieć o firmie? Firma Asper pożyczki działa również pod nazwą Domowe Pogotowie Pożyczkowe. Ze strony pożyczkodawcy

0 komentarzy
Pszczółka pożyczki opinie

Pszczółka pożyczki opinie

Sprawdź NAJNOWSZE opinie na temat portalu Pszczółka pożyczki. Przeczytaj koniecznie i dowiedz się, czy warto zaufać tej firmie. Czy jest

Jeden komentarz

Jedna myśl na temat “Pszczółka pożyczki opinie

 • 24 listopada, 2021 o 03:54
  Permalink

  Nie polecam!!! Nie dość że okropne odsetki to jeszcze mają klienta gdzues, przedstawiciel niemily. NIE BIERZCIE TEGO

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *