Rush Cash opinie

Rush Cash- najważniejsze informacje o firmie

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Rush Cash należy do koreańskiej grupy APRO Service Group, działającym na rynku od 1999 roku. Obecnie zajmuje liderową pozycję na arenie pożyczek bankowych w Korei i Chinach. Na polskim rynku firma funkcjonuje od 2014 roku, zapewniając, że na każdym etapie starania się o kredyt, zapewnia usługi najwyższej jakości. Rush Cash specjalizuje się w udzielaniu krótkotrwałych pożyczek gotówkowych. Maksymalna ilość pobranej kwoty to 5000 złotych, a okres spłaty to zaledwie miesiąc. Warto jednak wiedzieć, że firma posiada także ofertę pożyczki ratalnej aż do 20000 złotych. Kredytobiorca może wybierać spośród 3 prostych dróg ubiegania się o pożyczkę. Klient może skontaktować się telefonicznie z Działem Obsługi Klienta, złożyć wniosek online, bądź skontaktować się z pośrednikiem. 

Rush Cash- opis oferty

Oferta firmy skierowana jest wyłącznie do osób między 20 a 65 rokiem życia. Klient starający się o kredyt musi posiadać obywatelstwo polskie oraz być zameldowany na terenie kraju. Ważnym warunkiem pozytywnego przejścia weryfikacji potencjalnego pożyczkobiorcy jest posiadanie stałego dochodu miesięcznego co najmniej 1000 złotych netto. Warto także pamiętać, że osoby ubiegające się o pożyczkę nie mogą figurować w Biurze Informacji Kredytowej czy Rejestrze Dłużników ERIF. Pożyczka na wyższą kwotę niż 5000 złotych może być rozłożona na 12,24 lub 36 miesięcy. Kredyt ratalny w Rush Cash uchodzi za jeden z najtańszych i najkorzystniejszych obecnie dostępnych na rynku. Proces wnioskowania jest banalnie prosty i zajmuje tylko chwilkę. Polega na wpisaniu kilku najważniejszych informacji w podaniu na stronie i wygenerowaniu linku aktywacyjnego. Następnie wystarczy podać kwotę oraz kliknąć przycisk „weź”. Następnym krokiem jest dosłanie skanu dowodu osobistego oraz dokumenty potwierdzającego dochody, stałą emeryturę czy też rentę.

Rush cash- opinie klientów

Rush Cash zapewnia, że oferuje obsługę klienta na najwyższej jakości. Firma udziela szybkie, łatwe pożyczki bez zbędnych formalności. Pozwala na uzyskanie nawet 20000 złotych w krótkim czasie.

Kredytobiorcy mają podzielne opinie co do firmy. Zdecydowanie dużą korzyścią jest fakt, że jednorazowo można otrzymać nawet 5000 złotych, jest to jedna z wyższych kwot oferowanych przez firmy z sektora poza bankowego. Dużą zaletą jest także fakt, że cały proces starania się o pożyczkę, a także weryfikacja kredytobiorcy przebiega tylko i wyłącznie w sposób zdalny.
Jako wady najczęściej wymienia się wysokie koszty pożyczki oraz fakt, że firma współpracuje z Biurem Informacji Kredytowych i z Rejestrem Dłużników. Oznacza to, że osoba z niespłaconymi zadłużeniami lub negatywną historią kredytową nie ma szans na otrzymanie pożyczki. Rush Cash mimo zapowiedzi braku zbędnych formalności, wymaga także potwierdzenia stałości dochodów odpowiednimi dokumentami. Popularne są także opinie, w których kredytobiorcy narzekają na ilość wysyłanych przez firmę SMS-ów, nawet w godzinach nocnych. Równie często powtarzają się telefony od przedstawicieli. 

Rush Cash kontakt

70 887 75 82 w 34

24/7 Zadzwoń

pn – pt: 9:00 – 17:00
Wyślij SMS o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

 

Pożyczka prywatna pod weksel Warszawa

Pożyczka prywatna pod weksel Warszawa

Pożyczka prywatna pod weksel Warszawa Oferuję pożyczkę prywatną pod weksel dla każdej osoby, która znalazła się w trudnej sytuacji finansowej,

13 komentarzy
Simple Finance opinie

Simple Finance opinie

Simple Finance- co warto wiedzieć o firmie? Simple Finance to firma tworzona przez zespół profesjonalistów wyszukujących kredyty dla firm. Spółka

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *