Sesje przychodzące Credit Agricole

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Księgowanie sesji przychodzących w banku Credit Agricole, czyli innymi słowy procesy, podczas których pracownicy banku zatwierdzają przychodzące przelewy na koncie klientów, odbywają się w każdy dzień roboczy w godzinach:

• 11:00

• 15:00

• 16:00

Oznacza to, że właśnie w okolicach tych godzin można spodziewać się, że wysłane do nas wcześniej pieniądze znajdą się na naszym koncie bankowym.

Dlaczego pieniądze nie docierają na nasze konto natychmiast?

Niestety, korzystając z podstawowych metod płatności bankowej, takich jak przelew standardowy, musimy liczyć się z tym, że pieniądze pojawią się na naszym koncie dopiero podczas zaksięgowania sesji przychodzącej. Oznacza to, że do przelewów adresowanych na konto klientów banku Credit Agricole zasiadają jego pracownicy, którzy akceptują poszczególne transakcje. W przypadku tego banku, księgowanie odbywa się 3x dziennie, w godzinach wymienionych powyżej.

Jak przyśpieszyć przelew?

W przypadku zlecenia przelewu standardowego, niestety nie ma możliwości przyśpieszenia dostarczenia pieniędzy na konto. Można jednak skorzystać z przelewu ekspresowego, którego zlecenie wiąże się z drobną opłatą, jednak znacznie przyśpiesza czas księgowania, który wynosi nie więcej niż kilka minut. W czasie rzeczywistym realizowane są także przelewy między kontami posiadanymi w tym samym banku – jeśli wysyłasz pieniądze z konta w Credit Agricole na konto w Credit Agricole, nawet zwykły przelew dotrze na nie w kilka chwil.

Szybka płatność w Credit Agricole

Jeśli chcemy mieć pewność, że przelew dotrze do nas w mgnieniu oka i nie chcemy ponosić z tego tytułu dodatkowych opłat, możemy skorzystać z usługi BLIK, która jest dostępna w bankowości internetowej oraz aplikacji Credit Agricole. Korzystanie z BLIKA sprawia, że pieniądze są transferowane między kontami w czasie rzeczywistym – polecamy zapoznanie się z tą usługą.
Pożyczę prywatnie

Pożyczę prywatnie

Pożyczę prywatnie. Oferuję szybkie i sprawdzone od lat pożyczki prywatne. Jeżeli potrzebujesz pieniędzy na już to świetnie trafiłeś – pożyczkę

9 komentarzy
Pożyczki od prywatnych inwestorów pod weksel

Pożyczki od prywatnych inwestorów pod weksel

Udzielam pożyczki od prywatnych inwestorów pod weksel, bez sprawdzania Twojej historii kredytowej. Nie weryfikuje wpisów w bazach BIK oraz KRD.

13 komentarzy
Kuki windykacja

Kuki windykacja

Kuki windykacja Windykacja Kuki uaktywnia się w momencie, gdy minie termin spłaty pożyczki. Początkowe działania mają charakter elektroniczny, są dość

0 komentarzy
Czy osoba prywatna może wziąć samochód w leasing?

Czy osoba prywatna może wziąć samochód w leasing?

Czy osoba prywatna może wziąć samochód w leasing? Wzięcie samochodu w leasing to wymierne korzyści dla wielu osób, które decydują

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *