Sesje przychodzące Credit Agricole

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Księgowanie sesji przychodzących w banku Credit Agricole, czyli innymi słowy procesy, podczas których pracownicy banku zatwierdzają przychodzące przelewy na koncie klientów, odbywają się w każdy dzień roboczy w godzinach:

• 11:00

• 15:00

• 16:00

Oznacza to, że właśnie w okolicach tych godzin można spodziewać się, że wysłane do nas wcześniej pieniądze znajdą się na naszym koncie bankowym.

Dlaczego pieniądze nie docierają na nasze konto natychmiast?

Niestety, korzystając z podstawowych metod płatności bankowej, takich jak przelew standardowy, musimy liczyć się z tym, że pieniądze pojawią się na naszym koncie dopiero podczas zaksięgowania sesji przychodzącej. Oznacza to, że do przelewów adresowanych na konto klientów banku Credit Agricole zasiadają jego pracownicy, którzy akceptują poszczególne transakcje. W przypadku tego banku, księgowanie odbywa się 3x dziennie, w godzinach wymienionych powyżej.

Jak przyśpieszyć przelew?

W przypadku zlecenia przelewu standardowego, niestety nie ma możliwości przyśpieszenia dostarczenia pieniędzy na konto. Można jednak skorzystać z przelewu ekspresowego, którego zlecenie wiąże się z drobną opłatą, jednak znacznie przyśpiesza czas księgowania, który wynosi nie więcej niż kilka minut. W czasie rzeczywistym realizowane są także przelewy między kontami posiadanymi w tym samym banku – jeśli wysyłasz pieniądze z konta w Credit Agricole na konto w Credit Agricole, nawet zwykły przelew dotrze na nie w kilka chwil.

Szybka płatność w Credit Agricole

Jeśli chcemy mieć pewność, że przelew dotrze do nas w mgnieniu oka i nie chcemy ponosić z tego tytułu dodatkowych opłat, możemy skorzystać z usługi BLIK, która jest dostępna w bankowości internetowej oraz aplikacji Credit Agricole. Korzystanie z BLIKA sprawia, że pieniądze są transferowane między kontami w czasie rzeczywistym – polecamy zapoznanie się z tą usługą.
Pożyczki pod weksel Płock

Pożyczki pod weksel Płock

Czy znajdziesz się w trudnej sytuacji finansowej? Dlatego pilnie potrzebujesz gotówki? Może poszukujesz pożyczki od prywatnych ludzi, ponieważ żadna osoba

0 komentarzy
pożyczka prywatna dla zadłużonych

Pożyczka prywatna dla zadłużonych

Pożyczka prywatna dla zadłużonych osób. Możliwość wypłacenia w gotówce lub przelewem bankowym. Stawiam na prostotę i uczciwość w związku z

14 komentarzy
Provident - ile się czeka na pieniądze?

Provident – ile się czeka na pieniądze?

Provident – ile się czeka na pieniądze? Proces wnioskowania o przyznanie pożyczki w firmie Provident nie zajmuje dużo czasu. Jeśli

0 komentarzy
Raty w Jysk

Raty w Jysk

Raty w Jysk Jysk, podobnie jak inne sklepy, daje swoim klientom możliwość zakupu sprzedawanych przez siebie towarów w systemie ratalnym.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *