Sprawdzony prywatny inwestor – wybierz najlepszą ofertę!

Pożyczka prywatna udzielana jest poza bankiem, zajmują się tym prywatni inwestorzy, którzy dysponują odpowiednim nakładem finansowym. Taka forma wsparcia finansowego jest skierowana przede wszystkim do osób zadłużonych oraz tych, którzy znajdują się w trudnej sytuacji materialnej. To najlepsze rozwiązanie dla osób, które nie mogą ubiegać się o pożyczkę bankową lub też taką, która udzielana jest przez firmę pożyczkową, np. w wyniku negatywnej historii kredytowej.

Pożyczki prywatne – najważniejsze informacje

Pożyczką prywatną nazywa się pożyczkę, która udzielana jest przez osoby prywatne, nieprowadzące na co dzień żadnej działalności gospodarczej. W związku z tym strony umowy opierają się wyłącznie o przepisy Kodeksu Cywilnego. Tym samym otrzymuje się pełną swobodę działania, a pożyczka prywatna charakteryzuje się elastycznością. Pozwala na wyjście z dotychczasowych tarapatów finansowych.

W przypadku pożyczek prywatnych nie trzeba przejmować się Prawem Bankowym lub też różnego rodzaju Ustawami związanymi z udzielaniem kredytów konsumenckich. Jest to łatwiejsza i swobodniejsza forma wsparcia finansowego, która pozwala na poprawę własnej sytuacji finansowej.

Pożyczką prywatną może okazać się wsparcie finansowe uzyskane od członka rodziny lub znajomego. Może to być także pożyczka społecznościowa lub ta, którą uzyska się od obcej osoby prywatnej. Ważne jest jednak to, aby taki człowiek nie był bezpośrednio powiązany z żadnymi instytucjami finansowymi.

Pożyczki pod prywatnego inwestora – największe zalety

Zaciągnięcie pożyczki prywatnej niesie za sobą wiele różnych zalet. Podstawową jest to, że pieniądze uzyskuje się bardzo szybko, a poza tym prywatnego inwestora nie trzeba informować o tym, na co się je konkretnie przeznaczy.

Dobrą wiadomością jest również to, że w przypadku starań o taką pożyczkę nie będą sprawdzane żadne bazy dłużników, nie będzie też weryfikowana historia kredytowa klienta. Jeśli w przeszłości komuś zdarzyło się nieco spóźnić z zapłatą raty bankowej, nie musi się tym zbytnio martwić.

Oprócz tego warto zwrócić uwagę na brak jakichkolwiek zaświadczeń. Zainteresowani nie muszą iść do swojego pracodawcy po zaświadczenie o zatrudnieniu lub też aktualnych dochodach. To całkowicie zbędne działanie, a więc oszczędza się na tym sporo czasu, ale też nerwów. Nie każdy chce się przecież dzielić swoimi trudnościami finansowymi z pracodawcą, lepiej zostawić to dla siebie.

O pożyczkę prywatną starać mogą się praktycznie wszyscy, nawet te osoby, które:

 • – są zadłużone,
 • – mają zajęcie komornicze,
 • – pracują „na czarno”.

Wystarczy znaleźć prywatnego inwestora, ustalić warunki udzielenia pożyczki i doprowadzić transakcję do pomyślnego zakończenia. Przy staraniach o pożyczkę prywatną nie trzeba się przejmować rejestrami BIK, BIG czy też KRD. O taką formę wsparcia finansowego mogą wystąpić nie tylko osoby prywatne, ale też firmy lub organizacje, które potrzebują dodatkowego „zastrzyku” gotówki, w możliwie jak najkrótszym czasie.

Sprawdzony prywatny inwestor

Pożyczki prywatne – jak to powinno wyglądać?

Pożyczki prywatne pod weksel nie są związane z żadnymi zabezpieczeniami, wystarczy sam weksel, nie jest potrzebna hipoteka. Strony ustalają to:

 • – ile konkretnie pieniędzy inwestor pożycza pożyczkobiorcy,
 • – jaki jest termin spłaty,
 • – jakie jest oprocentowanie,
 • – jaka jest wysokość miesięcznej raty.

W umowie zawartej pomiędzy zainteresowanymi stronami musi znaleźć się kilka istotnych informacji, takich jak: kwota pożyczki, dane osobowe obu stron (w tym numer PESEL, adres zamieszkania i informacje z dowodu osobistego), czas trwania umowy, sposób uregulowania długu, ewentualne koszty pożyczki (np. prowizja), rodzaj spłaty (jednorazowa, miesięczna), forma zabezpieczenia, data oraz miejsce zawarcia umowy. Dzięki temu podpisana umowa będzie kompletna i nie będzie budziła żadnych wątpliwości.

Z pożyczki prywatnej można skorzystać przez Internet, co jest bardzo wygodną propozycją dla wszystkich tych osób, które cały proces chcą przeprowadzić ekspresowo i bez wychodzenia z domu, ponieważ nie mają zbyt dużo wolnego czasu. Ważne, aby wybrać sprawdzonego inwestora prywatnego.

7 myśli na temat “Sprawdzony prywatny inwestor – wybierz najlepszą ofertę!

 • 2 września, 2020 o 11:08
  Permalink

  Witam. Bardzo proszę o pilny kontakt w sprawie pożyczki. Sprawa jest dla mnie bardzo pilna. Potrzebuję 35 tysięcy. Oferuje bardzo duży procent. Proszę o pilną pomoc

  Odpowiedz
 • 2 września, 2020 o 12:04
  Permalink

  Potrzebuję pożyczki bez baz na długi okres do 45 tyś.proszę o odpowiedz czy jest udzielana w domu klienta .

  Odpowiedz
 • 11 września, 2020 o 03:47
  Permalink

  Witam

  Poszukuje prywatej pozyczki w wys 30 tys zł na 48 mies na spłatę zadłużenia.

  Odpowiedz
 • 15 września, 2020 o 10:33
  Permalink

  Witam

  Poszukuje prywatej pozyczki w wys 20 tys zł na 48 mies na spłatę zadłużenia

  Odpowiedz
 • 15 września, 2020 o 16:58
  Permalink

  Poszukuję pożyczki w kwocie 5000 tys zł Proszę o kontakt Interesuje mnie pożyczka bez przedplat

  Odpowiedz
 • 15 września, 2020 o 17:11
  Permalink

  Umowa na czas nieokreślony. Możliwość spłacania rat ok 3000zl/msc. Potrzebuje 150000 zł. Niestety podczas składania wniosków do różnych banków popełniałam błąd co spowodowało obniżenie mojej zdolności.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *