Św Juda Tadeusz modlitwa w problemach finansowych

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Modlitwa do Świętego Judy Tadeusza – w intencji rozwiązania problemów finansowych

Osoby znajdujące się w krytycznej sytuacji materialnej często zwracają się o pomoc do patrona od spraw trudnych i beznadziejnych. Jest nim Święty Juda Tadeusz, jeden z dwunastu apostołów Jezusa. 

Szukając wsparcia podczas zmagania się z problemami finansowymi, warto modlić się słowami:

“Święty Judo Tadeuszu, udziel mi Swej pomocy w tym ciężkim czasie. Wiesz przecież, że zaciągnięte długi stanowią dla mnie źródło wielu upokorzeń, wyrzeczeń oraz zmartwień. Proszę, okaż swą łaskę i wstawiennictwo, abym mogła/mógł sprostać codziennym wydatkom, a także spłacić wszelkie zobowiązania. 

Opiekunie spraw beznadziejnych, Orędowniku pozbawionych nadziei błagam, wyciągnij Swą pomocną dłoń w moją stronę. Wiesz przecież, że nie proszę o zbytek, ani wielkie bogactwo, a jedynie o godziwe życie, zgodne z Najświętszą Wolą Bożą.

Święty Judo Tadeuszu, weź pod Swoją opiekę mnie i moje troski. Wskaż drogę, którą mam podążyć, aby pokonać wszelkie przeciwności oraz rozwiązać problemy finansowe. Natchnij mnie mądrością wyboru, nadzieją, wiarą i miłością, abym nie zatracił wierności Bogu Najwyższemu. Ustrzeż mnie przed złymi doradcami, a obdarz towarzystwem osób żyjących w prawdzie i uczciwości.

Patronie trudnych spraw, zechciej wysłuchać tej szczerej modlitwy i pomóż w tym niebezpiecznym dla mnie czasie. Pokładam w Tobie całą swą nadzieję. Amen”

Święto liturgiczne poświęcone osobie Świętego Judy Tadeusza obchodzone jest 28 października, jednak oprócz tej szczególnej okazji, warto kierować swoje prośby do patrona spraw beznadziejnych również w czasie codziennej modlitwy.
Prywatne pożyczki oferty

Prywatne pożyczki oferty

Jeżeli poszukujesz dodatkowej gotówki, której udzielenie będzie opierało się tylko i wyłącznie na przejrzystych zasadach to nie mogłeś lepiej trafić!

9 komentarzy
Kredyt prywatny na weksel

Kredyt prywatny na weksel

Udzielam kredyt prywatny na weksel bez weryfikacji baz KRD, BIK. Nie wymagam przedstawiania zaświadczeń o dochodach. Uzyskanie pożyczki jest proste

21 komentarzy
Vivus spłata po terminie

Vivus spłata po terminie

Vivus spłata po terminie Firma pożyczkowa Vivus daje możliwość spłaty pożyczki po wyznaczonym wcześniej terminie. Dzieje się tak jedynie w

0 komentarzy
Oddłużanie komornicze spłata długów

Oddłużanie komornicze spłata długów

Oddłużanie komornicze spłata długów – na czym polega? Oddłużanie komornicze polega na zmniejszaniu długu w sytuacji, gdy wobec dłużnika wszczęto

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *