Św Juda Tadeusz modlitwa w problemach finansowych

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Modlitwa do Świętego Judy Tadeusza – w intencji rozwiązania problemów finansowych

Osoby znajdujące się w krytycznej sytuacji materialnej często zwracają się o pomoc do patrona od spraw trudnych i beznadziejnych. Jest nim Święty Juda Tadeusz, jeden z dwunastu apostołów Jezusa. 

Szukając wsparcia podczas zmagania się z problemami finansowymi, warto modlić się słowami:

“Święty Judo Tadeuszu, udziel mi Swej pomocy w tym ciężkim czasie. Wiesz przecież, że zaciągnięte długi stanowią dla mnie źródło wielu upokorzeń, wyrzeczeń oraz zmartwień. Proszę, okaż swą łaskę i wstawiennictwo, abym mogła/mógł sprostać codziennym wydatkom, a także spłacić wszelkie zobowiązania. 

Opiekunie spraw beznadziejnych, Orędowniku pozbawionych nadziei błagam, wyciągnij Swą pomocną dłoń w moją stronę. Wiesz przecież, że nie proszę o zbytek, ani wielkie bogactwo, a jedynie o godziwe życie, zgodne z Najświętszą Wolą Bożą.

Święty Judo Tadeuszu, weź pod Swoją opiekę mnie i moje troski. Wskaż drogę, którą mam podążyć, aby pokonać wszelkie przeciwności oraz rozwiązać problemy finansowe. Natchnij mnie mądrością wyboru, nadzieją, wiarą i miłością, abym nie zatracił wierności Bogu Najwyższemu. Ustrzeż mnie przed złymi doradcami, a obdarz towarzystwem osób żyjących w prawdzie i uczciwości.

Patronie trudnych spraw, zechciej wysłuchać tej szczerej modlitwy i pomóż w tym niebezpiecznym dla mnie czasie. Pokładam w Tobie całą swą nadzieję. Amen”

Święto liturgiczne poświęcone osobie Świętego Judy Tadeusza obchodzone jest 28 października, jednak oprócz tej szczególnej okazji, warto kierować swoje prośby do patrona spraw beznadziejnych również w czasie codziennej modlitwy.
Tonę w długach co robić

Toniesz w długach i nie masz pojęcia co robić?

Czujesz , że grunt usunął Ci się spod nóg, a twoja sytuacja finansowa wisi na włosku? Jedem słowem toniesz w

12 komentarzy
Pożyczki prywatne bez zastawu

Pożyczki prywatne bez zastawu

Pożyczki prywatne bez zastawu. Potrzebujesz pilnie gotówki a banki nie chcą Ci udzielić kredytu? Zatem skorzystaj z mojej oferty. Gwarantuję

8 komentarzy
Jak usunąć konto vivus?

Jak usunąć konto Vivus?

Jak usunąć konto vivus? Wzięcie kredytu w firmie pożyczkowej łączy się, z tym że jesteśmy zobligowani do założenia indywidualnego konta

0 komentarzy
Wyłudzenia chwilówek przez internet

Wyłudzenia chwilówek przez internet

Na czym polegają wyłudzenia chwilówek przez internet? Wyłudzenia chwilówek przez internet w świetle prawa nazywane są oszustwem kredytowym. Kluczowym elementem

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *