Udzielam pożyczek z własnych środków na dowolny cel

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Szukam pomocy finansowej? Jeśli znalazłeś się w trudnej sytuacji życiowej, a bank odmówił Tobie udzielania kredytu ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Prywatny inwestor udzieli pożyczki bez zbędnych formalności. W przeciwieństwie do takich instytucji nie sprawdzam Twojej wiarygodności w bazach BIK i KRD. Nie potrzebuję również zaświadczenia o zarobkach i pokazania umowy o pracę, dlatego zatrudnienie na czarno lub chwilowy brak zatrudnienia nie będzie stanowił żadnego problemu. Udzielam pożyczek z własnych środków, a dzięki temu umowa zawierana z klientem jest bardzo prosta i nie zawiera w sobie ukrytych opłat, które w parabankach potrafią zniszczyć życie.


Szukasz pożyczki prywatnej?
Zależy Ci na czasie?
ZŁÓŻ WNIOSEK O POŻYCZKĘ

Moja pomoc to pożyczka prywatna na umowę cywilno-prawną, bez jakichkolwiek przedpłat. Podczas pożyczania większych kwot nie będziesz potrzebować żyranta ani zastawiać nieruchomości. Przez to nawet zajęcia komornicze nie będą stanowiły przeszkody, aby zawrzeć ze mną umowę. Ponadto każdego klienta traktuję indywidualnie. Oznacza to, że wspólnie z nim ustalam wysokość pożyczki, harmonogram spłaty poszczególnych rat oraz wyliczam oprocentowanie. Skontaktuj się ze mną, a przekonasz się, że pożyczka nie musi być uciążliwa. 

Pożyczka dla zadłużonych olx

Pożyczka dla zadłużonych olx – lepiej pożyczka prywatna ode mnie

Pożyczka dla zadłużonych olx Udzielę pożyczki prywatnej, nie wymagam zaświadczeń o dochodzie ani innych dokumentów. Nie sprawdzam baz BIK, KRD.

30 komentarzy
Nowe pożyczki z dojazdem do klienta

Nowe pożyczki z dojazdem do klienta

Nowe pożyczki z dojazdem do klienta Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki? Nie masz możliwości, aby zasięgnąć pomocy w banku? Nic straconego.

46 komentarzy
Gdzie szukać pomocy w trudnej sytuacji finansowej?

Gdzie szukać pomocy w trudnej sytuacji finansowej?

Gdzie szukać pomocy w trudnej sytuacji finansowej? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji finansowej i zastanawiasz się gdzie szukać pomocy

0 komentarzy

Udzielam pożyczek z własnych środków

 

    27 myśli na temat “Udzielam pożyczek z własnych środków na dowolny cel

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *