Pożyczki prywatne z podpisaniem umowy w domu

Coraz więcej osób decyduję się na to, aby skorzystać z prywatnej pożyczki podpisywanej u klienta w domu. Najczęściej z takiej oferty korzystają osoby, które z różnych przyczyn nie mogę liczyć na pomoc finansową w banku czy instytucjach pozabankowych.

Posiadając kiepską historię kredytową oraz niezapłacone zobowiązania, nie będzie można zaciągnąć nawet krótkoterminowej chwilówki. W takim przypadku pozostaje tylko oferta prywatnych inwestorów, którzy nie sprawdzają baz dłużników i udzielają wsparcia finansowego praktycznie każdemu.

Jak działają prywatne pożyczki udzielane od ręki?

Metoda działania prywatnej pożyczki jest bardzo prosta. Inwestor udziela pomocy finansowej na procent, aby na tym zarobić, a klient otrzymuje niezbędny zastrzyk gotówki.

Tego rodzaju oferty najszybciej można znaleźć za pomocą internetu na specjalnych serwisach. Można tam osobiście skontaktować się z pożyczkodawcą i ustalić wszystkie szczegóły dotyczące prywatnej pożyczki.

Inwestora można wyszukać samodzielnie w internecie, ale także takie propozycje umieszczane są na słupach reklamowych, przystankach oraz wielu innych miejscach. Prywatne pożyczki wiążą się z dość dużym ryzykiem, dlatego należy korzystać z takiego rozwiązania bardzo rozsądnie.

Jakie są największe zalety prywatnych pożyczek?

Osoby, które decydują się na udzielenie prywatnej pożyczki, w ogóle nie sprawdzają baz dłużników i nie interesuje ich, jakie mamy koszty utrzymania czy różnego rodzaju zobowiązania finansowe.

Najważniejsze dla takiego inwestora jest to, aby pożyczkobiorca był w stanie odpowiednio zabezpieczyć zobowiązanie, które chcę zaciągnąć. Dlatego musi on przedstawić realne możliwości spłacania pożyczki w miesięcznych ratach.

Największe zalety prywatnej pożyczki to:

 • wypłata pieniędzy w jeden dzień,
 • podpisanie umowy w domu pożyczkobiorcy,
 • brak dodatkowych kosztów,
 • brak sprawdzania baz dłużników,
 • pieniądze pochodzące od prywatnej osoby,
 • brak dodatkowych zaświadczeń,
 • brak zabezpieczeń w postaci hipoteki.

Pożyczki prywatne z podpisaniem umowy w domu

Jakie dokumenty należy przygotować do pożyczki prywatnej?

Prywatne pożyczki udzielane u klienta w domu świetnie sprawdzają się w różnych okolicznościach. Mogą być one wykorzystane na remont mieszkania, naprawę samochodu albo jako konsolidacja w związku z dużą ilością różnych kredytów bankowych i pożyczek w parabankach.

Dokumenty, które należy przygotować do pożyczki prywatnej to:

 • dowód osobisty,
 • zaświadczenie o zarobkach,
 • umowa o zatrudnieniu.

Czy do pożyczki prywatnej niezbędne są zabezpieczenia?

Każdy inwestor udzielający pożyczki prywatnej samodzielnie decyduje o tym, w jaki sposób chce się zabezpieczyć. Do ochrony umów pożyczkowych stosuje się różnego rodzaju warianty.

Weksel – to najpopularniejsze zabezpieczenie prywatnej pożyczki, które traktowane jest jako papier wartościowy. Pożyczkobiorca, który podpisze taki dokument, zobowiązuje się do spłacenia całego zaciągniętego kapitału oraz regularnego płacenia miesięcznych rat.

Poręczenie – w tym przypadku forma zabezpieczenia jest poręczyciel, który posiada stały dochód i będzie w stanie spłacić zobowiązanie finansowe, w przypadku gdyby pożyczkobiorca miał z tym jakiekolwiek problemy.

Przewłaszczenie – czyli przeniesienie prawa własności dotyczące majątku ruchomego takiego jak np. samochód.

Zastaw – udzielenie pożyczki może odbyć się również na podstawie zabezpieczenia pod rzeczy ruchome, takie jak: auto, motocykl lub inny środek transportu, który ma wysoką wartość materialną.

Hipoteka – jest to bardzo często wykorzystywana forma zabezpieczenia pożyczki prywatnej, ale proces jest dość czasochłonny, ponieważ trzeba uzyskać wpis do księgi wieczystej.

Jak powinna wyglądać umowa prywatnej pożyczki?

W umowie o pożyczkę prywatną muszą znaleźć się informacje dotyczące wypłaconej kwoty, danych osobowych pożyczkodawcy i pożyczkobiorcy oraz czas trwania umowy. W takim dokumencie powinny zostać także zapisane koszty pożyczki, wysokość prowizji, odsetki, rodzaj spłaty i forma zabezpieczenia.

Pożyczki prywatne z podpisaniem umowy w domu są najszybszym możliwym zdobyciem niezbędnego finansowania i dlatego warto korzystać takiego rozwiązania, kiedy banki i instytucje pozabankowe odmawiają. Wypełnianie wniosku o pożyczkę jest bardzo proste, szybkie i odbywa się w mieszkaniu pożyczkobiorcy.

 

3 myśli na temat “Pożyczki prywatne z podpisaniem umowy w domu

 • 6 października, 2020 o 20:17
  Permalink

  Witam potrzebuję pożyczyć 10 tyś. złotych posiadam umowę o pracę na czas nieokrślony proszę o kontakt meilowy zielonyo@interia.pl bądz pod numerem tel. 731096855 (proszę najpierw o smsa a oddzwonię mogę być w pracy).,.

  Odpowiedz
 • 11 października, 2020 o 09:55
  Permalink

  Witam potrzebuje pozyczyc na zakup nieruchonosci. 350 tys na 15 lat max 20 lat jestem w stanie spłacać miesięcznie 2500 zloty ja od niedawna pracuje na umowe o prace zarobek najnizszcza krajowa i zarobek z pracy na czarno jako opiekunka mam partnera ktory pracuje na czarno tez posuada dochod do 2500 zloty wynajmujemy od 5 lat mieszkanie i nigdy nie mielismy problemow z oplaceniem jego. W banku nie dostane bo m zly bik bo ktod pol roku temu wzial pozyvzki na moje dsne i one widnieja w biku a sprawa zajmuje sie polivja i prokuratura. Bez zadnych oplat przed udzieleniem pozyczki bo na to zostalam wiele razy oszukana i brak pozyczki. Jak ktos chc eprzedplaty to zapraszam osobiscie w moim wynajetym mieszkaniu sie umowimy ja do reki pieniadze a dana osoba mi pienadze do rwki z umowa lub przelwa przy mnie na moje konto bankowe.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *