PRO DOMO – czy warto zainteresować się ofertą tego pożyczkodawcy?

Pro domo opinieŻycie potrafi czasem naprawdę zaskoczyć, nierzadko zdarza się, że nieprzewidziane sytuacje oraz wydatki, których nie planowaliśmy w domowym budżecie wymagają od nas zdecydowanych kroków, jak chociażby zaciągnięcie pożyczki gotówkowej. Jedną z firm oferujących tego typu usługi jest PRO DOMO sprawdźmy więc jakie warunki należy spełnić, by ubiegać się u nich o pożyczkę oraz co o działalności PRO DOMO sądzą byli oraz obecni Klienci. 

Pożyczka w Pro Domo? Poznaj szczegółowe warunki

Pro Domo to jedna z licznie dostępnych w Polsce firm udzielających pożyczek. Ze strony pożyczkodawcy (https://eprodomo.pl/)  możemy dowiedzieć się m.in. że jest to niezwykle dynamicznie rozwijająca się firma, która istnieje na rynku od 2011 roku, a swoje usługi kieruje zarówno do klientów indywidualnych. jak i biznesowych. Ponadto wszelkie pożyczki udzielane są na jasnych i przejrzystych warunkach, a złożenie wniosku i otrzymanie pieniędzy jest niemal dziecinnie proste, a jakby tego było mało doradcy osobiście przywożą pieniądze do naszego domu. Jednak czy faktycznie korzystne zasady idą w tym przypadku w parze z jakością? O tym za chwilę, najpierw przyjrzyjmy się temu czego wymaga ten pożyczkodawca.

Tak jak w większości firm zajmujących się udzielaniem chwilówek również w Pro Domo należy spełnić odpowiednie kryteria, aby otrzymać zastrzyk dodatkowej gotówki. W przypadku tej firmy pożyczkobiorca musi:

  • mieć ukończone 18 lat;
  • posiadać telefon komórkowy;
  • mieć stały zarobek; 
  • być zameldowany oraz zamieszkiwać na terenie Polski;
  • posiadać ważny dowód osobisty lub inny dokument poświadczający tożsamość (np. paszport);
  • posiadać własne, czynne (!) konto bankowe;
  • mieć zdolność do spłaty pożyczki zaciągniętej u PRO DOMO;

Ponadto pożyczkobiorca nie może mieć nieuregulowanych należności w tejże firmie, a także nie powinien mieć w Pro Domo otwartej innej pożyczki gotówkowej. Jeżeli wszystkie te wymagania zostaną spełnione, wówczas nie ma żadnych przeciwwskazań do przyznania chwilówki.

pro domo kontakt

Pro Domo – opinia redakcji

O ile wszystkie, dostępne na stronie Pro Domo warunki wyglądają korzystnie – pożyczkodawca m.in. zapewnia o braku ukrytych kosztów, oferuje indywidualnie dopasowaną możliwość późniejszej spłaty pożyczki, a także zezwalają na pożyczkę osobom figurującym jako dłużnicy w BIK, to rzeczywistość prezentuje się nieco inaczej. 

Jeśli chodzi o komentarze dot. działalności Pro Domo są one raczej negatywne. Klienci przede wszystkim mają mieszane odczucia co do doradców, którzy reprezentują firmę – w przypadku nieterminowej spłaty całkowicie zmieniają oni podejście do pożyczkobiorcy. Byli Klienci firmy podkreślają również fakt, że oferta Pro Domo jest znacznie gorsza niż ta proponowana przez najpopularniejszych pożyczkodawców w Polsce, dlatego też warto przeliczyć czy faktycznie jest ona tak opłacalna, jak obiecuje firma. Część byłych pożyczkobiorców korzystających z usług tej firmy zauważa również, że firmie zdarza się zmieniać warunki umowy w trakcie jej trwania. Czytając opinie dotyczące Pro Domo można natknąć się na pozytywy, jednakże w porównaniu do negatywów ich liczba jest naprawdę znikoma…

Oczywiście istnieje prawdopodobieństwo, że negatywne opnie pisze konkurencja, dlatego też zachęcamy do gruntownego przyjrzenia się ofercie Pro Domo oraz treści ew. umowy i podjęcia odpowiedniej decyzji, która nie przyniesie dodatkowych strat.

Kontakt z Pro Domo

Pro Domo Sp. z o.o.
ul. Bulońska 16 / 17,
80 – 288 Gdańsk
NIP 9571051521
REGON: 221182470

KRS: 0000382536

Telefon: 512 848 052
Strona www: https://eprodomo.pl

Pro Domo opinie i forum

Jakie są opinie na temat Pro Domo?
Korzystałeś z usług Pro Domo? Dodaj swoją opinię w poniższych komentarzach.

Dodaj opinię

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *