Pożyczki w firmie NOBILON

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Nobilon pożyczki opiniePożyczki w Nobilon – dowiedz się wszystkiego na temat pożyczkodawcy. Ile można pożyczyć? Jak można złożyć wniosek? Jaka jest oferta firmy i jakie są wymagania względem pożyczkobiorców? Czy obsługuje teren całego kraju? Jakie są opinie jej klientów?

Firma NOBILON  – wszystko co powinieneś o niej wiedzieć

Firma działa na polskim rynku usług finansowych od 2007 roku. Świadczy usługi z zakresu udzielania pożyczek pozabankowych. Pożyczki przyznawane są błyskawicznie osobom fizycznym.  Instytucja deklaruje brak ukrytych kosztów i  korzystne oprocentowanie. W celu uzyskania pieniędzy wystarczy wypełnić  i wysłać wniosek o pożyczkę znajdujący się na stronie internetowej firmy Nobilon. Nie trzeba spełniać wygórowanych wymagań, ograniczone do minimum zostały wszelkie formalności. Kwota udzielanych zobowiązań finansowych zaczyna się  od 200 złotych, natomiast  górna granica uzależniona jest od zdolności kredytowej każdego klienta i jest wyliczana indywidualnie. Wypłata pieniędzy dokonywana jest podczas wizyt przedstawiciela firmy w domu klienta. Okres spłaty zobowiązania waha się od miesiąca do 18 miesięcy. Minimalna rata to 200 zł,  zaś maksymalna uzależniona jest  od możliwości danego konsumenta. Firma nie sprawdza historii kredytowej potencjalnego klienta w BIK’u.  Zabezpieczeniem pożyczki są różnego rodzaju dochody pożyczkobiorcy. Otrzymane pieniądze można  przeznaczyć na dowolny cel, natomiast spłata odbywa się w comiesięcznych ratach. Kontakt z firmą można nawiązać osobiście w jednym z terenowych oddziałów, telefonicznie, przez email lub formularz zgłoszeniowy. Dane kontaktowe są dostępne na stronie internetowej firmy.
Warunki uzyskania pożyczki w firmie NOBILON sp. z o.o.

Nawet w przypadku chwilówek trzeba spełniać określone warunki formalne, by móc otrzymać pożyczkę. W przypadku firmy Nobilon przedstawiają się one w kilku podpunktach:

 • pożyczka jest przyznawana wyłącznie osobom pełnoletnim;
 • pożyczkobiorca musi wyrazić zgodę na wizytę pracownika firmy w jego domu;
 • niezbędny jest dowód osobisty lub paszport;
 • pożyczka jest przyznawana obywatelom Polski;
 • zabezpieczeniem zobowiązania jest stały dochód pożyczkobiorcy;
 • Pożyczkobiorca musi posiadać konto bankowe i własny numer telefonu;
 • Pożyczkobiorca nie może posiadać innych zobowiązań finansowych w firmie Nobilon.

Przykładowa pożyczka:
Wnioskowana kwota: 1.000,00zł
Ilość rat: 6
Wysokość raty: 234,88zł
Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 1.409,28zł
RRSO: 238,82%

1. Minimalny okres spłaty pożyczki to 3 miesiące,
maxymalny okres spłaty to 18 miesięcy

2. Maxymalne RRSO wynosi 495%

nobilon wniosek

Opinie dotyczące firmy Nobilon

Pożyczki pozabankowe udzielane przez firmę Nobilon są łatwo dostępne dla klientów z całej Polski. Firma działa nieprzerwanie od wielu lat na Polskim rynku, przez ten czas zdobyła wielu klientów. Dostępne opinie są podzielone, jednak zdecydowanie przeważają te negatywne. Wielu klientów wybrało tą firmę ze względu na brak weryfikacji w BIK, dzięki czemu nawet osoby zadłużone mogły uzyskać pożyczkę w Nobilon. Byli klienci, którzy mieli problem z terminowym spłacaniem rat, bardzo szybko dostawali informację o rozpoczętym postępowaniu komorniczym. W przypadku, gdy pożyczkobiorca nie dokonuje spłat w wyznaczonym terminie, zgodnie z warunkami umowy, może otrzymać od pożyczkodawcy żądania natychmiastowego spłacenia całości zaciągniętego zobowiązania finansowego wraz z naliczonymi odsetkami. Negatywne opinie nie muszą być obiektywne, ale mimo tego należy uważnie przeanalizować ofertę firmy i  przed podpisaniem umowy zastanowić się, czy damy radę spłacić  zaciągnięty dług. Warto o tym pamiętać, gdy chcemy skorzystać z jakichkolwiek usług instytucji pozabankowych.
Kontakt z NOBILON sp. z o.o.

NOBILON sp. z o.o.
Łęgska 4,
87-800 Włocławek
NIP 8883123968
REGON: 363264083
KRS 0000592391

Telefon: 600 500 626
Mail: kontakt@nobilon.pl
Strona www: https://www.nobilon.pl/pl/kontakt
Kontakt od poniedziałku do piątku
w godzianch 8:00 – 20:00.

NOBILON opinie i forum

Jakie są opinie na temat Nobilon?
Korzystałeś z usług NOBILON sp. z o.o.? Dodaj swoją opinię w poniższych komentarzach.

Dodaj opinię

 

Sprawdzone pożyczki prywatne

Sprawdzone pożyczki prywatne

Każdy, kto potrzebuje szybkiej formy wsparcia finansowego, ma możliwość skorzystania z oferty sprawdzonych pożyczek prywatnych od prywatnych inwestorow. W przeciwieństwie

9 komentarzy
Szukam pomocy finansowej od ludzi dobrej woli

Szukasz pomocy finansowej od ludzi dobrej woli?

Szukasz pomocy finansowej od ludzi dobrej woli? Jeśli zmagasz się z problemami finansowymi i szukasz pomocy to zapraszam do kontaktu.

Jeden komentarz

2 myśli na temat “Pożyczki w firmie NOBILON

 • 24 lutego, 2022 o 11:11
  Permalink

  Jestem zdziwiona tym ze nie mogę pożyczki spłacic w 2 ratach tylko obowiązkowo w trzech naciągacze chcą zarabiać na odsetkach bo za kazde przedłuzenie kosztuje około 150 zł więcej niestety tracą następnego klienta

  Odpowiedz
 • 23 listopada, 2023 o 06:02
  Permalink

  Ostrzeżenie!!!
  Ostrzegam przed firmą Nobilon ( obecnie po połączeniu z Nobilon,Fidum = SFC)
  To firma naciągaczy i oszustów! Złodzieje!!!
  Złożyłem pozew do Sądu o zwrot kasy, powiadomiłem Prokuraturę oraz Nadzór Finansowy o przekręcie finansowym!!!
  Chodzi o przedłużanie pożyczki!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *