Gotówka Domówka – opinie i oferta, wniosek

Informacje o firmie

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Gotówka Domówka to jedna z firm na rynku Polskim, która oferuje klientom indywidualnym szybkie gotówki bez zbędnych formalności. Jest to nowa na rynku firma, która jest prowadzona przez INCOMAXX Sp. z o.o. w Krakowie. Dużą innowacją w zakresie usług firmy Gotówka Domówka jest bardzo bezpośrednie i tradycyjne podejście do klienta. Firma z jednej strony stawia na budowanie relacji z klientem a drugiej strony na szybkość i wygodę przeprocesowania każdego wniosku. O pożyczkę możemy zawnioskować bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem swojego smartfonu lub laptopa. Po wysłaniu wniosku przedstawiciel firmy Gotówka Domówka skontaktuje się z nami w celu weryfikacji danych, które podaliśmy we wniosku. Jeśli weryfikacja przejdzie bez żadnych komplikacji, następuje decyzja o przyznaniu pożyczki. Firma jest nastawiona na klientów zarówno młodych, jak i starszych seniorów, którzy potrzebują w danym momencie szybkiego zastrzyku gotówki. Oprócz możliwości wnioskowania przez Internet firma ma również oddziały stacjonarne, w których każdy klient może zapytać o ofertę lub złożyć wniosek.

Oferta Gotówka Domówka

Gotówka Domówka oferuje pożyczki w kwocie od 200 złotych do kwoty 2 tysięcy złotych w zależności od tego, czy nasza zdolność kredytowa umożliwia nam wzięcie takiej kwoty pożyczki. Bez względu jednak na wnioskowaną kwotę, termin spłaty jest niezmienny i wynosi 30 dni. Wiele firm umożliwia odpłatne przedłużenie terminu spłaty pożyczki. Firma Gotówka Domówka jednak nie respektuje tego typu praktyk. 30 dni to okres, w którym pożyczka wraz z odsetkami powinna być całkowicie spłacona. Firma stara się jak najbardziej ułatwić proces otrzymania pożyczki, jak i spłacania jej, dlatego po pozytywnej weryfikacji naszego wniosku przedstawiciel firmy dostarczy nam gotówkę bezpośrednio do domu. Gdy przyjdzie termin spłaty, pracownik również przyjdzie w celu odebrania należności. Jest to bardzo duże udogodnienie dla osób, które nie posiadają konta bankowego a ze względu na wiek lub stan zdrowia nie mają możliwości udania się na pocztę lub do oddziału firmy. Proces weryfikacji wniosku rozpoczyna się od weryfikacji poprawności naszych danych. Następnie analizowana jest nasza historia kredytowa w bazie informacji gospodarczej takiej jak Krajowy Rejestr Długów. Jeśli nasza historia jest pozytywna, pożyczka zostanie udzielona. Na ten moment mieszkańcy 9 województw mają możliwość skorzystania z oferty firmy Gotówka Domówka.
Gotówka Domówka odziały

Opinie o pożyczkach z Gotówka Domówka

Zgodnie z opiniami klientów koszty pożyczki są wysokie a fakt, iż firma nie oferuje żadnych promocji dla nowych klientów, nie zachęca ich do zawnioskowania o pożyczkę. Co prawda co jakiś czas Gotówka Domówka reklamuje się okazjami dotyczącymi atrakcyjnego oprocentowania, jednak zawsze warto porównać konkurencyjne oferty w celu weryfikacji, która z nich będzie najbardziej opłacalna dla nas. Inna kwestia to bardzo szybka reakcja firmy w momencie braku spłaty zadłużenia w terminie – firma natychmiast rozpoczyna procedurę windykacyjną. Warto zainteresować się jednak ofertą firmy, szczególnie jeśli mamy ograniczony dostęp do konta bankowego lub problem z poruszaniem się.

pożyczki pod weksel

Pożyczki pod weksel

Jeśli Twoja sytuacja finansowa nie pozwala Ci na wzięcie kredytu w banku, a potrzebujesz pieniędzy, możesz skorzystać z oferowanej przeze

7 komentarzy
Pożyczki prywatne z podpisaniem umowy w domu

Pożyczki prywatne z podpisaniem umowy w domu

Jeśli jesteś osobą znajdującą się w złej sytuacji finansowej i potrzebujesz szybko gotówki bez wychodzenia z domu to moja propozycja

0 komentarzy

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *