Gotówka Domówka

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Sprawdź NAJNOWSZE opinie na temat firmy Gotówka Domówka. Przeczytaj koniecznie i dowiedz się, czy warto zaufać tej firmie. Czy jest to wiarygodny pożyczkowadca?

Gotówka Domówka

Czy Gotówka Domówka Incomaxx Pożyczki weryfikuje KRD, czy sprawdza historię kredytową? Dowiedz się wszystkiego na temat oferty tej firmy, także jak złożyć wniosek i jaki jest aktualny kontakt do Gotówka Domówka od Incomaxx Sp. z o.o.

Informacje o firmie 

Gotówka Domówka to jedna z firm na rynku Polskim, która oferuje klientom indywidualnym szybkie gotówki bez zbędnych formalności. Jest to nowa na rynku firma, która jest prowadzona przez INCOMAXX Sp. z o.o. w Krakowie. Dużą innowacją w zakresie usług firmy Gotówka Domówka jest bardzo bezpośrednie i tradycyjne podejście do klienta. Firma z jednej strony stawia na budowanie relacji z klientem a drugiej strony na szybkość i wygodę przeprocesowania każdego wniosku. O pożyczkę możemy zawnioskować bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem swojego smartfonu lub laptopa. Po wysłaniu wniosku przedstawiciel firmy Gotówka Domówka skontaktuje się z nami w celu weryfikacji danych, które podaliśmy we wniosku. Jeśli weryfikacja przejdzie bez żadnych komplikacji, następuje decyzja o przyznaniu pożyczki. Firma jest nastawiona na klientów zarówno młodych, jak i starszych seniorów, którzy potrzebują w danym momencie szybkiego zastrzyku gotówki. Oprócz możliwości wnioskowania przez Internet firma ma również oddziały stacjonarne, w których każdy klient może zapytać o ofertę lub złożyć wniosek.

Oferta Gotówka Domówka (Incomaxx pożyczki)

Gotówka Domówka oferuje pożyczki w kwocie od 200 złotych do kwoty 2 tysięcy złotych w zależności od tego, czy nasza zdolność kredytowa umożliwia nam wzięcie takiej kwoty pożyczki. Bez względu jednak na wnioskowaną kwotę, termin spłaty jest niezmienny i wynosi 30 dni. Wiele firm umożliwia odpłatne przedłużenie terminu spłaty pożyczki. Firma Gotówka Domówka jednak nie respektuje tego typu praktyk. 30 dni to okres, w którym pożyczka wraz z odsetkami powinna być całkowicie spłacona. Firma stara się jak najbardziej ułatwić proces otrzymania pożyczki, jak i spłacania jej, dlatego po pozytywnej weryfikacji naszego wniosku przedstawiciel firmy dostarczy nam gotówkę bezpośrednio do domu.

incomaxx pożyczki

Gdy przyjdzie termin spłaty, pracownik również przyjdzie w celu odebrania należności. Jest to bardzo duże udogodnienie dla osób, które nie posiadają konta bankowego a ze względu na wiek lub stan zdrowia nie mają możliwości udania się na pocztę lub do oddziału firmy. Proces weryfikacji wniosku rozpoczyna się od weryfikacji poprawności naszych danych. Następnie analizowana jest nasza historia kredytowa w bazie informacji gospodarczej takiej jak Krajowy Rejestr Długów. Jeśli nasza historia jest pozytywna, pożyczka zostanie udzielona. Na ten moment mieszkańcy 9 województw mają możliwość skorzystania z oferty Gotówka Domówka.
Gotówka Domówka odziały

Opinie o pożyczkach z Gotówka Domówka

Zgodnie z opiniami klientów koszty pożyczki są wysokie a fakt, iż firma nie oferuje żadnych promocji dla nowych klientów, nie zachęca ich do zawnioskowania o pożyczkę. Co prawda co jakiś czas Gotówka Domówka reklamuje się okazjami dotyczącymi atrakcyjnego oprocentowania, jednak zawsze warto porównać konkurencyjne oferty w celu weryfikacji, która z nich będzie najbardziej opłacalna dla nas. Inna kwestia to bardzo szybka reakcja firmy w momencie braku spłaty zadłużenia w terminie – firma natychmiast rozpoczyna procedurę windykacyjną. Warto zainteresować się jednak ofertą firmy Incomaxx pożyczki, szczególnie jeśli mamy ograniczony dostęp do konta bankowego lub problem z poruszaniem się.

Prywatna pomoc finansowa

Prywatna pomoc finansowa

Jako prywatny inwestor oferuję swoją pomoc osobom zadłużonym, posiadającym komornika, a nawet pracującym na czarno. Dlatego jeśli należysz do tej

6 komentarzy
Udzielę pożyczki prywatnej na wysoki procent

Udzielę pożyczki prywatnej na (nie) wysoki procent

Udzielę pożyczki prywatnej na (nie)wysoki procent również dla osób zadłużonych, mających zajęcie komornicze. Nie weryfikuje baz dłużników KRD, BIK. Pożyczka

73 komentarze

 

12 myśli na temat “Gotówka Domówka

 • 9 kwietnia, 2021 o 14:21
  Permalink

  potrzebna pożyczka domowa tylko w domu klienta nie bociana i Providenta 606782376 klutajny23m2 warminskie

  Odpowiedz
 • 19 grudnia, 2021 o 21:48
  Permalink

  Potrzeboje pilnie gotówki 1000zl super by było jak by się udało jeszcze przed świetami

  Odpowiedz
  • 29 października, 2022 o 08:46
   Permalink

   Potrzebuję pieniędzy z dojazdem do domu Szczecin ulica Róży Wiatrów 31/2
   Zachodniopomorskie potrzebuję pieniędzy na dzisiaj nie mam pieniędzy na życie i na bieżące opłaty a mam 2 małych dzieci potrzebuję pieniędzy na dzisiaj na pampersy i mleko oraz na jedzenie 534198052 byłam bym wdzięczna jak by się udało dzisiaj rozłożenie pożyczki prosiłam bym 10lat

   Odpowiedz
 • 22 grudnia, 2021 o 16:36
  Permalink

  potrzebuje na juz szybkiej pozyczki w kwocie 5000 rozlozonej na rok moze byc na procent prosze o kontakt 733893798

  Odpowiedz
 • 18 czerwca, 2022 o 20:11
  Permalink

  Witam potrzebuje pozyczki w kwocie1000zł Widnieje w bazach i mam komornika

  Odpowiedz
 • 29 października, 2022 o 08:41
  Permalink

  Dzień dobry potrzebuję 30000tysiecy i widnieje w bazach potrzebuję pieniędzy na jak naj szybciej na bieżące opłaty i na życie

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *