Gotówka Domówka

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Sprawdź NAJNOWSZE opinie na temat firmy Gotówka Domówka. Przeczytaj koniecznie i dowiedz się, czy warto zaufać tej firmie. Czy jest to wiarygodny pożyczkowadca?

Gotówka Domówka

Czy Gotówka Domówka Incomaxx Pożyczki weryfikuje KRD, czy sprawdza historię kredytową? Dowiedz się wszystkiego na temat oferty tej firmy, także jak złożyć wniosek i jaki jest aktualny kontakt do Gotówka Domówka od Incomaxx Sp. z o.o.

Informacje o firmie 

Gotówka Domówka to jedna z firm na rynku Polskim, która oferuje klientom indywidualnym szybkie gotówki bez zbędnych formalności. Jest to nowa na rynku firma, która jest prowadzona przez INCOMAXX Sp. z o.o. w Krakowie. Dużą innowacją w zakresie usług firmy Gotówka Domówka jest bardzo bezpośrednie i tradycyjne podejście do klienta. Firma z jednej strony stawia na budowanie relacji z klientem a drugiej strony na szybkość i wygodę przeprocesowania każdego wniosku. O pożyczkę możemy zawnioskować bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem swojego smartfonu lub laptopa. Po wysłaniu wniosku przedstawiciel firmy Gotówka Domówka skontaktuje się z nami w celu weryfikacji danych, które podaliśmy we wniosku. Jeśli weryfikacja przejdzie bez żadnych komplikacji, następuje decyzja o przyznaniu pożyczki. Firma jest nastawiona na klientów zarówno młodych, jak i starszych seniorów, którzy potrzebują w danym momencie szybkiego zastrzyku gotówki. Oprócz możliwości wnioskowania przez Internet firma ma również oddziały stacjonarne, w których każdy klient może zapytać o ofertę lub złożyć wniosek.

Oferta Gotówka Domówka (Incomaxx pożyczki)

Gotówka Domówka oferuje pożyczki w kwocie od 200 złotych do kwoty 2 tysięcy złotych w zależności od tego, czy nasza zdolność kredytowa umożliwia nam wzięcie takiej kwoty pożyczki. Bez względu jednak na wnioskowaną kwotę, termin spłaty jest niezmienny i wynosi 30 dni. Wiele firm umożliwia odpłatne przedłużenie terminu spłaty pożyczki. Firma Gotówka Domówka jednak nie respektuje tego typu praktyk. 30 dni to okres, w którym pożyczka wraz z odsetkami powinna być całkowicie spłacona. Firma stara się jak najbardziej ułatwić proces otrzymania pożyczki, jak i spłacania jej, dlatego po pozytywnej weryfikacji naszego wniosku przedstawiciel firmy dostarczy nam gotówkę bezpośrednio do domu.

incomaxx pożyczki

Gdy przyjdzie termin spłaty, pracownik również przyjdzie w celu odebrania należności. Jest to bardzo duże udogodnienie dla osób, które nie posiadają konta bankowego a ze względu na wiek lub stan zdrowia nie mają możliwości udania się na pocztę lub do oddziału firmy. Proces weryfikacji wniosku rozpoczyna się od weryfikacji poprawności naszych danych. Następnie analizowana jest nasza historia kredytowa w bazie informacji gospodarczej takiej jak Krajowy Rejestr Długów. Jeśli nasza historia jest pozytywna, pożyczka zostanie udzielona. Na ten moment mieszkańcy 9 województw mają możliwość skorzystania z oferty Gotówka Domówka.
Gotówka Domówka odziały

Opinie o pożyczkach z Gotówka Domówka

Zgodnie z opiniami klientów koszty pożyczki są wysokie a fakt, iż firma nie oferuje żadnych promocji dla nowych klientów, nie zachęca ich do zawnioskowania o pożyczkę. Co prawda co jakiś czas Gotówka Domówka reklamuje się okazjami dotyczącymi atrakcyjnego oprocentowania, jednak zawsze warto porównać konkurencyjne oferty w celu weryfikacji, która z nich będzie najbardziej opłacalna dla nas. Inna kwestia to bardzo szybka reakcja firmy w momencie braku spłaty zadłużenia w terminie – firma natychmiast rozpoczyna procedurę windykacyjną. Warto zainteresować się jednak ofertą firmy Incomaxx pożyczki, szczególnie jeśli mamy ograniczony dostęp do konta bankowego lub problem z poruszaniem się.

Prywatne kredyty oddłużeniowe

Prywatne kredyty oddłużeniowe

Udzielam prywatnych kredytów oddłużeniowych bez sprawdzania BIK oraz KRD. Nie wymagam zaświadczeń o dochodach ani innych formalności. Moje kredyty dedykowane

9 komentarzy
Pożyczka prywatna na umowę

Pożyczka prywatna na umowę

Jesteś w trudnej sytuacji finansowej? Szukasz pożyczki prywatnej w jeden dzień? Moja oferta to pożyczka prywatna na umowę, do której

13 komentarzy

 

Jedna myśl na temat “Gotówka Domówka

  • 9 kwietnia, 2021 o 14:21
    Permalink

    potrzebna pożyczka domowa tylko w domu klienta nie bociana i Providenta 606782376 klutajny23m2 warminskie

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *