Parkmar pożyczki opinie

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Sprawdź NAJNOWSZE opinie na temat firmy Parkmar Inkaso Piechoccy sp.j. Przeczytaj koniecznie i dowiedz się, czy warto zaufać tej firmie.

Pożyczka w Parkmar pod lupą. 

Parkmar Inkaso to Bydgoska spółka udzielająca pożyczek gotówkowych, również tak zwanych „chwilówek”. W założeniu firma została stworzona z myślą o wyjściu naprzeciw pożyczkobiorcą jak i bankom, będąc niejako rozwiązaniem dla osób nieposiadających zdolności bankowej. Koncern dodatkowo zrzesza kilka firm pośredniczących w usługach pożyczkowych jak Dolz Finanse czy Pszczółka Pożyczki. Na jakich zasadach dokładnie działa spółka?

Zasady udzielania pożyczki

Na początek, warto byłoby się dowiedzieć, kto z punktu widzenia prawnego zobligowany jest w ogóle do wnioskowania o pożyczkę w Parkmar:

 • być pełnoletnim obywatelem, odznaczającym się dowodem tożsamości 
 • nie może posiadać na koncie niespłaconych, zaległych kredytów
 • zamieszkiwać Rzeczpospolitą Polskę i być w niej zameldowanym
 • posiadać zdolność finansową do spłaty zapożyczenia
 • zawrzeć formalną umowę z firmą poprzez osobę pośredniczącą
 • posiadać stały dochód miesięczny lub ruchomości zabezpieczające

Pożyczki udzielane przez parabank, mogą odbywać się bezpośrednio w placówce, bądź w dogodnej dla klienta chwili w jego własnym domu. To kolejny przykład wykorzystania znanego już systemu pożyczek z dostawą do domu, oferowaną przez Provident. Niewątpliwą zaletą firmy Parkmar jest szeroka oferta jaką oferują nie tylko dla firm, ale przede wszystkim dla klientów indywidualnych.
Oferowane pożyczki

Pożyczka chwilówka, udzielana jest przez korporację w okres do 32 dni w kwocie maksymalnie 2000 złotych. Mowa tutaj oczywiście o pożyczce nie wymagająca większej weryfikacji z czasem oczekiwania na pieniądze po wypełnieniu wniosku maksymalnie do 4 godzin. Na witrynie strony organizacji, promowana jest oferta Wallet30. Należy zaznaczyć również, że i w tym wypadku odbywa się weryfikacja i wymagane jest okazanie zaświadczenia o możliwość spłaty zapożyczenia.

Jednak Parkmar to firma zrzeszająca różne organizacje pozabankowe zajmujące się finansową pomocą pożyczkową, więc klienci indywidualni mogą liczyć nawet na kwotę w wysokości 20000 złotych na okres 24-32 miesięcy. W tym przypadku pożyczka nie jest udzielana od ręki, potencjalny pożyczkobiorca sprawdzany jest dokładnie w Krajowym Rejestrze Długów i w Biurze Informacji Kredytowej.

Parkmar posiada również oferty pożyczkowe skierowane tylko do zarejestrowanych firm, na przykład w Credit Company. Pożyczki w takim wypadku są udzielane na okres do 32 miesięcy, a ich kwota dochodzi do 30000 złotych. Osoba, na którą firma jest zarejestrowana, musi jednakże mieć skończone 25 lat, gdyż firma nie oferuje pożyczek młodszym przedsiębiorcą.
Opinie o Parkmar 

Oferta koncernu wydaje się bardzo przejrzysta z możliwością sporego dostosowania do potrzeb i możliwości pożyczkobiorców zarówno prywatnych, chcących pożyczki na kilka tysięcy, do firmowych przekraczających trzy zera. Jednakże opinie na temat Parkmar na forach internetowych czy wśród byłych klientów są znacząco negatywne. Byli pożyczkobiorcy żalą się na wysokie RRSO sięgające nawet 450%, przy tym również na przedstawicieli, którzy nie tłumaczą dokładnie zasad wybranej oferty. Ciężko jednak zweryfikować opinie i czy wygłaszające je osoby faktycznie były klientami parabanku.

parkmar inkaso

Parkmar kontakt

Centrala

Parkmar Inkaso Marta Piechocka
ul. Śniadeckich 11,
85-011 Bydgoszcz
kom. 696 087 100

e-mail: bydgoszcz1@parkmar.pl

Bydgoszcz
Jana i Jędrzeja Śniadeckich 11, 85-011 Bydgoszcz
NIP: 9532445865
REGON: 93225301
Wpisano do rejestru KNF
pod nr RPK029870

Parkmar pożyczki opinie i forum

Jakie są opinie na temat marki Parkmar?
Korzystałeś z usług finanswoych Parkmar? Dodaj swoją opinię w poniższych komentarzach.

Udzielę prywatnej pożyczki na zakup samochodu bez bik i krd

Udzielę prywatnej pożyczki na zakup samochodu bez bik i krd

Potrzebujesz wymienić samochód? Usterka, która wyceniona jest na kwotę wyższą niż wartość pojazdu pojawia się w najmniej spodziewanych momentach. Jesteś

7 komentarzy
Pożyczka prywatna u notariusza

Pożyczka prywatna u notariusza

Pilnie potrzebujesz zasięgnąć pożyczki gotówkowej, jednak bank Ci odmówił, z racji tego, że nie posiadasz pozytywnej zdolności kredytowej? Chcesz dołączyć

24 komentarze

5 myśli na temat “Parkmar pożyczki opinie

 • 20 sierpnia, 2021 o 17:48
  Permalink

  Agenci tej firmy to nieokrzesane buraki.Nie umieją rozmawiać spokojnie i nie wyjaśniają dokladnie zasad kreytu.Nigdy więcej tej firemki co ma duże ambicje a malo profesjonalizmu.

  Odpowiedz
 • 29 września, 2021 o 19:41
  Permalink

  Witam. Opinie są podzielone. Ja nie narzekam na tą firmę. Miałam u nich dwie pożyczki i żadnych problemów z spłata jedynie uwaga do przedstawiciela który po raty przyjeżdżał no nie był.zbyt uprzejmy ,arogancki,chamski czasami nawet i zabluznil . Takie podejście do klienta oraz traktowanie mówi samo za siebie ten niby przedstawiciel raz dwa stanął na baczność gdy mu wygarnelismy to co o nim myślimy raz dwa się zmył myślał że wszystko mu wolno przeliczył się smarkacz . Raty place przelewem tak jest w umowie a ten trzy razy osobiście przyjechał po raty które terminowo były spłacane . Zostal wyproszony z domu z kopią wpłaty raty . Więcej się już nie pojawił . No przyznam przedstawicieli agentów mają nie przyjemnych ale ja ich się nie przestraszyłam tego gostka . Też mu dałam do wiwatu myślał że ma styczność z miękką osoba pomylił się agencik. Więcej się nigdy nie pojawił. Wątpię czy on nawet tam pracuje za aroganckie zachowanie. Firma ok godna polecenia nie mam zastrzeżeń żadnych do Pani Marty oraz jej doradców klienta . Super ludzie bardzo mili,sympatyczni gorzej dodzwonić się do nich trzeba mieć cierpliwość. Nie prawda jest że rrso jest aż tak wysokie jak napisano w opisie firmy. Myląca diagnoza wcale takie nie jest jak jest napisane w treści opisującej firmę. To jest nieprawda . Pożyczka z dostawą do domu super obsługa . Ale na decyzję czeka się dlugo po złożeniu wniosku czasem dwa tygodnie. Szkoda że tyle czeka się na ofertę od złożenia wniosku czekałam dwa tygodnie na decyzję . W tym kierunku firma musi się poprawić co do weryfikacji wniosków i wydania decyzji o przyznaniu pożyczki bądź odmowa. A tak po za tym jest cool.
  Polecam tą firmę jeśli komuś potrzebna pilnie dodatkowa gotówka. Cierpliwość trzeba mieć niestety. Szefowa na medal .
  Pozdrawiam serdecznie

  Odpowiedz
  • 23 listopada, 2022 o 17:10
   Permalink

   W opisie jest że weryfikacja trwa 24 godziny.

   Odpowiedz
 • 19 lipca, 2022 o 09:09
  Permalink

  Do mnie pisza jak by podstawówki nie skończyli, w mailu nawet stopki nie używają i nie potrafią potrafią podpisać z imienia i nazwiska. Wszystkie dane ode mnie chcieli, a teraz żądają umowy o pracę, gdzie nawet nie wiem z kim rozmawiam. Zart jakiś, podam ich o wyłudzanie danych osobowych, rozmowa jak z 5 cio latkami. Uważać na maila analityk3@parkmar.pl

  Odpowiedz
 • 13 czerwca, 2023 o 14:23
  Permalink

  Parkmar Inkaso to firma,która jest niewiarygodna. Miałam dostac pozyczke w kwocie 1500zł . Po rzekomej wycenie sprzętu nie kwalifikowałam sie. Pan pobierał wszystkie dane z dowodu, robił zdjecia sprzetu ico ? chcą wykorzystywać wszystkie dane osobowe.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *