Parkmar pożyczki opinie

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Sprawdź NAJNOWSZE opinie na temat firmy Parkmar Inkaso Piechoccy sp.j. Przeczytaj koniecznie i dowiedz się, czy warto zaufać tej firmie.

Pożyczka w Parkmar pod lupą. 

Parkmar Inkaso to Bydgoska spółka udzielająca pożyczek gotówkowych, również tak zwanych „chwilówek”. W założeniu firma została stworzona z myślą o wyjściu naprzeciw pożyczkobiorcą jak i bankom, będąc niejako rozwiązaniem dla osób nieposiadających zdolności bankowej. Koncern dodatkowo zrzesza kilka firm pośredniczących w usługach pożyczkowych jak Dolz Finanse czy Pszczółka Pożyczki. Na jakich zasadach dokładnie działa spółka?

Zasady udzielania pożyczki

Na początek, warto byłoby się dowiedzieć, kto z punktu widzenia prawnego zobligowany jest w ogóle do wnioskowania o pożyczkę w Parkmar:

  • być pełnoletnim obywatelem, odznaczającym się dowodem tożsamości 
  • nie może posiadać na koncie niespłaconych, zaległych kredytów
  • zamieszkiwać Rzeczpospolitą Polskę i być w niej zameldowanym
  • posiadać zdolność finansową do spłaty zapożyczenia
  • zawrzeć formalną umowę z firmą poprzez osobę pośredniczącą
  • posiadać stały dochód miesięczny lub ruchomości zabezpieczające

Pożyczki udzielane przez parabank, mogą odbywać się bezpośrednio w placówce, bądź w dogodnej dla klienta chwili w jego własnym domu. To kolejny przykład wykorzystania znanego już systemu pożyczek z dostawą do domu, oferowaną przez Provident. Niewątpliwą zaletą firmy Parkmar jest szeroka oferta jaką oferują nie tylko dla firm, ale przede wszystkim dla klientów indywidualnych.
Oferowane pożyczki

Pożyczka chwilówka, udzielana jest przez korporację w okres do 32 dni w kwocie maksymalnie 2000 złotych. Mowa tutaj oczywiście o pożyczce nie wymagająca większej weryfikacji z czasem oczekiwania na pieniądze po wypełnieniu wniosku maksymalnie do 4 godzin. Na witrynie strony organizacji, promowana jest oferta Wallet30. Należy zaznaczyć również, że i w tym wypadku odbywa się weryfikacja i wymagane jest okazanie zaświadczenia o możliwość spłaty zapożyczenia.

Jednak Parkmar to firma zrzeszająca różne organizacje pozabankowe zajmujące się finansową pomocą pożyczkową, więc klienci indywidualni mogą liczyć nawet na kwotę w wysokości 20000 złotych na okres 24-32 miesięcy. W tym przypadku pożyczka nie jest udzielana od ręki, potencjalny pożyczkobiorca sprawdzany jest dokładnie w Krajowym Rejestrze Długów i w Biurze Informacji Kredytowej.

Parkmar posiada również oferty pożyczkowe skierowane tylko do zarejestrowanych firm, na przykład w Credit Company. Pożyczki w takim wypadku są udzielane na okres do 32 miesięcy, a ich kwota dochodzi do 30000 złotych. Osoba, na którą firma jest zarejestrowana, musi jednakże mieć skończone 25 lat, gdyż firma nie oferuje pożyczek młodszym przedsiębiorcą.
Opinie o Parkmar 

Oferta koncernu wydaje się bardzo przejrzysta z możliwością sporego dostosowania do potrzeb i możliwości pożyczkobiorców zarówno prywatnych, chcących pożyczki na kilka tysięcy, do firmowych przekraczających trzy zera. Jednakże opinie na temat Parkmar na forach internetowych czy wśród byłych klientów są znacząco negatywne. Byli pożyczkobiorcy żalą się na wysokie RRSO sięgające nawet 450%, przy tym również na przedstawicieli, którzy nie tłumaczą dokładnie zasad wybranej oferty. Ciężko jednak zweryfikować opinie i czy wygłaszające je osoby faktycznie były klientami parabanku.

parkmar inkaso

Parkmar kontakt

Centrala

Parkmar Inkaso Marta Piechocka
ul. Śniadeckich 11,
85-011 Bydgoszcz
kom. 696 087 100

e-mail: bydgoszcz1@parkmar.pl

Bydgoszcz
Jana i Jędrzeja Śniadeckich 11, 85-011 Bydgoszcz
NIP: 9532445865
REGON: 93225301
Wpisano do rejestru KNF
pod nr RPK029870

Parkmar pożyczki opinie i forum

Jakie są opinie na temat marki Parkmar?
Korzystałeś z usług finanswoych Parkmar? Dodaj swoją opinię w poniższych komentarzach.

Pożyczki prywatne bez zaświadczeń o dochodach

Pożyczki prywatne bez zaświadczeń o dochodach

Interesuje Cię pozabankowa pożyczka prywatna bez bik i krd? Oferuję pożyczki prywatne bez zaświadczeń o dochodach. Weź pożyczkę bez analizy

14 komentarzy
Czy istnieją pożyczki prywatne

„Czy istnieją pożyczki prywatne?” Ja ich udzielam.

Jeśli znalazłeś się w nagłej potrzebie, bank odmówił pomocy, a nie masz niczego, co mógłbyś sprzedać lub zastawić, myślę, że

15 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *