Gros Kapitał opinie i oferta, kontakt do firmy i wniosek o pożyczkę

Gros Kapitał opinieCzy warto brać pożyczkę z obsługą w domu oferowaną przez Gros Kapitał? Jak złożyć wniosek? Jak można skontaktować się z przedstawicielem firmy? Jakie są wymaganie uzyskania finansowania? Czy firma ma dobre opinie klientów?

Oferta pożyczki w Gros Kapitał

Gros Pożyczki oferuje pożyczki w domu klienta. W celu uzyskania finansowania niezbędny jest kontakt z przedstawicielem firmy i umówienie się na spotkanie. Podczas spotkania zostaną ustalone wszelkie szczegóły dotyczące pożyczki jak również zostanie podpasana umowa pożyczki.

Podobnie jak w Providencie i Bocianie, Gros Kapitał oferuje dwa typy pożyczek. Pierwszym jest pakiet gotówka z obsługą w domu. W przypadku skorzystania z tej opcji, przedstawiciel farmy dostarczy górówkę bezpośrednio do miejsca zamieszkania klienta i będzie odbierał stamtąd raty. W drugim przypadku – pakiecie Przelew – wypłata pożyczki jak również spłata rat dokonywana jest przelewem bankowym.

kwoty pożyczki: 300 – 6 0000 zł

raty tygodniowe bądź miesięczne

Pożyczka udzielana jest bez zaświadczeń o dochodach i bez zabezpieczenia na nieruchomości.

Gros pożyczki działa w województwach wielkopolskim, dolnośląskim, lubuskim i kujawsko-pomorskim.

Decyzję o przyznaniu pieniędzy otrzymamy w ciągu 24 godzin

Firma korzysta ze sprawdzonych rozwiązań obecnych już na rynku pożyczek pozabankowych

Gros Kapitał udziela pożyczek w sferze pozabankowej, podobnie jak od lat robi to Provident. W przeciwieństwie do niego, Gros Kapitał ma bardzo zaniedbaną stronę internetową, na której nie ma wszystkich informacji dla klienta. Prosty formularz do podania podstawowych danych: imienia, nazwiska telefonu, e-maila, to zdecydowanie za mało. Potrzebna jest większa ilość danych. Strona internetowa jest bardzo ważna, ma zachęcać klienta, dawać mu większe światło na ofertę, wszystkie koszty związane z zaciągnięciem pożyczki. Firma powiela wzory obecne już na rynku pożyczek pozabankowych, ale nie robi tego najlepiej.

Rozwój to inwestycja w informację i dobrej jakości stronę internetową

Jeżeli firmie zależy, żeby zdobyć zaufanie wśród klientów i pozyskać nowych, w pierwszej kolejności musi zainwestować w stronę internetową, zamieścić na niej jak najwięcej informacji, a ponadto zadbać o szatę graficzną. Klient musi być dokładnie poinformowany i wiedzieć, jakie są warunki pożyczki, a przede wszystkim koszty, także te związane z opóźnieniami w spłacie pożyczki. W stosunku do innych firm pożyczkowych, to młoda firma, działa od 10 lat na terenie czterech województw: dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. Rozwinięcie działalności na obszar całego kraju będzie trudne, oceniając sam wygląd wizytówki firmy w Internecie. Chyba że Gros Kapitał nie ma takich aspiracji i nie zamierza poszerzać swej oferty dla mieszkańców z innych województw.

gros kapital kontakt

Jakie dane są potrzebne do złożenia wniosku?

W celu złożenia wniosku  o pożyczkę należy zadzwonić pod numer telefonu 61 282 11 05 lub 500 150 810, albo wysłać sms-a. Na chwilę obecną nie jest możliwe złożenie wniosku przez stronę firmową.

Infolinia

Numer infolinii Gros Kapitał sp. z o.o to 500 150 810.

Kontakt z Gros Kapitał

Gros Kapitał Sp. z o.o
Plac Kosynierów 22/2
63-130 Książ Wielkopolski
NIP 7851709707
REGON: 411561200

KRS: 0000216741

Telefon: 500 150 810
Mail: groskapital@tlen.pl
Strona www: http://www.groskapital.pl

Gros Kapitał opinie

Jakie są opinie na temat Gros Kapitał?

Korzystałeś z usług Gros Kapitał? Dodaj swoją opinię w poniższych komentarzach.

 

3 myśli na temat “Gros Kapitał opinie i oferta, kontakt do firmy i wniosek o pożyczkę

 • 26 maja, 2020 o 08:28
  Permalink

  Dlaczego człowiek nie moze dostac kredytu jak byly mąz mial jaka to sprawiedliwos czemu nie zaufajom mi dla mie to chore

  Odpowiedz
 • 18 września, 2020 o 17:18
  Permalink

  Jestem na zakręcie życiowym.Mam 60 lat jestem od roku wdowa .1.5 roku temu miałam włamanie na koncie dlatego mam problemy z pożyczkami.Zistal mi w spadku kredyt hipoteczny a jeszcze teraz dopadła mnie choroba.Potrzebuje 7000 na tydzień aby złapać trochę oddechu.Jestem w trakcie likwidacji polisy na życie ale wypłata trochę potrwa.Splace całe 7000 odrazu jak 56lko wpłyną pieniądze z polisy Proszę o pomoc tylko na tydzień

  Odpowiedz
 • 24 września, 2020 o 11:20
  Permalink

  Potrzebuję pilnie gotówki 5000tyś na raty proszę o szybką informację ponieważ pieniądze są mi bardzo pilnie potrzebne na leki dla męża

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *