Gros Kapitał opinie i oferta

Gros Kapitał opinieCzy warto brać pożyczkę z obsługą w domu oferowaną przez Gros Kapitał? Jak złożyć wniosek? Jak można skontaktować się z przedstawicielem firmy? Jakie są wymaganie uzyskania finansowania?

Oferta pożyczki w Gros Kapitał

Gros Pożyczki oferuje pożyczki w domu klienta. W celu uzyskania finansowania niezbędny jest kontakt z przedstawicielem firmy i umówienie się na spotkanie. Podczas spotkania zostaną ustalone wszelkie szczegóły dotyczące pożyczki jak również zostanie podpasana umowa pożyczki.

Podobnie jak w Providencie i Bocianie, Gros Kapitał oferuje dwa typy pożyczek. Pierwszym jest pakiet gotówka z obsługą w domu. W przypadku skorzystania z tej opcji, przedstawiciel farmy dostarczy górówkę bezpośrednio do miejsca zamieszkania klienta i będzie odbierał stamtąd raty. W drugim przypadku – pakiecie Przelew – wypłata pożyczki jak również spłata rat dokonywana jest przelewem bankowym.

kwoty pożyczki: 300 – 6 0000 zł

raty tygodniowe bądź miesięczne

Pożyczka udzielana jest bez zaświadczeń o dochodach i bez zabezpieczenia na nieruchomości.

Gros pożyczki działa w województwach wielkopolskim, dolnośląskim, lubuskim i kujawsko-pomorskim.

Decyzję o przyznaniu pieniędzy otrzymamy w ciągu 24 godzin

Firma korzysta ze sprawdzonych rozwiązań obecnych już na rynku pożyczek pozabankowych

Gros Kapitał udziela pożyczek w sferze pozabankowej, podobnie jak od lat robi to Provident. W przeciwieństwie do niego, Gros Kapitał ma bardzo zaniedbaną stronę internetową, na której nie ma wszystkich informacji dla klienta. Prosty formularz do podania podstawowych danych: imienia, nazwiska telefonu, e-maila, to zdecydowanie za mało. Potrzebna jest większa ilość danych. Strona internetowa jest bardzo ważna, ma zachęcać klienta, dawać mu większe światło na ofertę, wszystkie koszty związane z zaciągnięciem pożyczki. Firma powiela wzory obecne już na rynku pożyczek pozabankowych, ale nie robi tego najlepiej.

Rozwój to inwestycja w informację i dobrej jakości stronę internetową

Jeżeli firmie zależy, żeby zdobyć zaufanie wśród klientów i pozyskać nowych, w pierwszej kolejności musi zainwestować w stronę internetową, zamieścić na niej jak najwięcej informacji, a ponadto zadbać o szatę graficzną. Klient musi być dokładnie poinformowany i wiedzieć, jakie są warunki pożyczki, a przede wszystkim koszty, także te związane z opóźnieniami w spłacie pożyczki. W stosunku do innych firm pożyczkowych, to młoda firma, działa od 10 lat na terenie czterech województw: dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. Rozwinięcie działalności na obszar całego kraju będzie trudne, oceniając sam wygląd wizytówki firmy w Internecie. Chyba że Gros Kapitał nie ma takich aspiracji i nie zamierza poszerzać swej oferty dla mieszkańców z innych województw.

gros kapital kontakt

Jakie dane są potrzebne do złożenia wniosku?

W celu złożenia wniosku należy zadzwonić pod numer telefonu 61 282 11 05 lub 500 150 810, albo wysłać sms-a. Na chwilę obecną nie jest możliwe złożenie wniosku przez stronę firmową.

Kontakt z Gros Kapitał

Gros Kapitał Sp. z o.o
Plac Kosynierów 22/2
63-130 Książ Wielkopolski
NIP 7851709707
REGON: 411561200

KRS: 0000216741

Telefon: 500 150 810
Mail: groskapital@tlen.pl
Strona www: http://www.groskapital.pl

Gros Kapitał opinie i forum

Jakie są opinie na temat Gros Kapitał?

Korzystałeś z usług Gros Kapitał? Dodaj swoją opinię w poniższych komentarzach.

 

Jedna myśl na temat “Gros Kapitał opinie i oferta

  • 26 maja, 2020 o 08:28
    Permalink

    Dlaczego człowiek nie moze dostac kredytu jak byly mąz mial jaka to sprawiedliwos czemu nie zaufajom mi dla mie to chore

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *