Auto z komisu na raty

Auto z komisu na raty
Żeby kupić auto z komisu na raty, należy:
  • wybrać komis oferujący pośrednictwo finansowe,
  • wybrać interesujący egzemplarz pojazdu,
  • skompletować dokumenty niezbędne do wnioskowania o kredyt,
  • zarejestrować pojazd i ubezpieczyć go z cesją praw na rzecz kredytodawcy.
W ten sposób można nabyć samochód używany na raty w tańszej cenie niż nowy model z salonu i po spłacie zobowiązania stać się jego pełnoprawnym właścicielem. Finansowanie, jakim jest kredyt samochodowy, można uzyskać bezpośrednio w komisie. Nie trzeba dodatkowo udawać się do banku. Oferty tego rodzaju udostępniane są przez komisy współpracujące ze standardowymi bankami komercyjnymi, a także ze specjalistycznymi bankami tzw. samochodowymi. Charakteryzują się odmienną wysokością kosztów, oprocentowania, opłat i prowizji w porównaniu do ofert na kredyt gotówkowy. Ten również może posłużyć do zakupu auta z komisu, jednak z założenia dedykowany jest na dowolny cel, co czyni go droższym od kredytu samochodowego.
Kupując auto z komisu na raty trzeba pamiętać o ograniczeniach dotyczących wieku przedmiotu finansowania. Zwykle wymogiem kredytodawcy jest to, by pojazd nie był starszy niż 10 lat. Zasadą jest, że im starszy rocznik, tym wyższe oprocentowanie kredytu, a finalnie więc wyższa rata.
Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole
Szybka pożyczka bez sprawdzania zdolności kredytowej

Szybka pożyczka bez sprawdzania zdolności kredytowej

Szybki kredyt bez zbędnych formalności Witam serdecznie, jeśli znalazłeś się w trudnej sytuacji życiowej a taka może się przydarzyć każdemu

2 komentarze
Gdzie pożyczyć pieniądze bez zdolności kredytowej

Gdzie pożyczyć pieniądze bez zdolności kredytowej

Sprawdź gdzie pożyczyć pieniądze bez zdolności kredytowej! Jesteś w finansowym dołku i nie wiesz gdzie pożyczyć pieniądze bez zdolności kredytowej?

0 komentarzy
Przedawnienie długu Provident

Przedawnienie długu Provident

Przedawnienie długu Provident Przedawnienie długu oznacza, że po określonym w przepisach prawa czasie nie można dochodzić ich spłaty na drodze

0 komentarzy
Jak wziąć telefon na raty w Holandii?

Jak wziąć telefon na raty w Holandii?

Jak wziąć telefon na raty w Holandii? Telefon na raty w Holandii można wziąć w kredyt u operatora sieci komórkowych (np.

0 komentarzy

Auto z komisu na raty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *