Modlitwa skuteczna w sprawach beznadziejnych

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Modlitwa do Świętej Rity – skuteczna w sprawach beznadziejnych

Patronką spraw beznadziejnych, do której w swoich modlitwach zwracają się wierni szukający nadziei, a także pomocy podczas najcięższych życiowych momentów jest Święta Rita z Cascii. To właśnie ona otacza opieką osoby proszące o cud oraz wsparcie w walce z największymi trudnościami.

Oto jedna z modlitw, którą warto odmawiać, starając się o wstawiennictwo tej szczególnej patronki:  

“Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Opiekunko w sytuacjach beznadziejnych, Przyjaciółko pozbawionych nadziei, która swoim przykładem pokazywałaś, jak kierować się dobrem i miłością podczas życiowych zmagań, proszę, abyś pomogła mi bezpiecznie przejść przez ten usłany cierniami czas i wspierała w trudach, z którymi się zmagam. 

Ośmielam się prosić Cię o wstawiennictwo przed Bożym majestatem, łaskę dobrego przeżycia i rozwiązania mych wszelkich utrapień wierząc, że dzięki nim przybliżę się do Ojca Niebieskiego.

Dodaj mi wytrwałości, abym idąc za przykładem Twojego życia, mogła/mógł dokonywać mądrych wyborów, godnych dziecka Bożego. Wzmocnij moją nadzieję, wiarę i miłość, abym wytrwała/wytrwał w wierności Bogu i nie uległa/uległ pokusom złych rozwiązań. 

Wesprzyj mnie pomocą, o Święta Rito i pozwól poczuć mi łaskę Twojej opieki. Amen”

Dniem szczególnie poświęconym postaci Świętej Rity jest 22 maja, jednak 22 dnia każdego miesiąca w wielu parafiach odbywają się nabożeństwa ku czci patronki spraw beznadziejnych, podczas których wierni zmagający się z życiowymi trudnościami łączą się w modlitwie o Boskie wstawiennictwo.
Szybkie pożyczki prywatne

Szybkie pożyczki prywatne

Szybkie pożyczki prywatne. Udzielę szybkiej pożyczki prywatnie. Jeśli nie możesz czekać na długie i skomplikowane procedury w bankach lub bank

9 komentarzy
Pożyczki pod weksel

Pożyczki pod weksel

Dam pożyczkę prywatną pod weksel Pilnie potrzebujesz pieniędzy, ale bank nie chce udzielić ci kredytu? Dobrze trafiłeś! Oferuję prywatne pożyczki

9 komentarzy
Nie masz siana zadzwoń do Bociana

Nie masz siana zadzwoń do Bociana

Nie masz siana zadzwoń do Bociana Pożyczka u Bociana – wniosek Nie masz siana, zadzwoń po bociana! To szybka droga,

0 komentarzy
Ustawa antylichwiarska 2021

Ustawa antylichwiarska 2021

Nowa ustaw antylichwiarska 2021 Nowa ustawa antylichwiarska stanowi znowelizowaną wersję przepisów obowiązujących od 2018 roku. Ustawa z dnia 2 marca

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *