Modlitwa skuteczna w sprawach beznadziejnych

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Modlitwa do Świętej Rity – skuteczna w sprawach beznadziejnych

Patronką spraw beznadziejnych, do której w swoich modlitwach zwracają się wierni szukający nadziei, a także pomocy podczas najcięższych życiowych momentów jest Święta Rita z Cascii. To właśnie ona otacza opieką osoby proszące o cud oraz wsparcie w walce z największymi trudnościami.

Oto jedna z modlitw, którą warto odmawiać, starając się o wstawiennictwo tej szczególnej patronki:  

“Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Opiekunko w sytuacjach beznadziejnych, Przyjaciółko pozbawionych nadziei, która swoim przykładem pokazywałaś, jak kierować się dobrem i miłością podczas życiowych zmagań, proszę, abyś pomogła mi bezpiecznie przejść przez ten usłany cierniami czas i wspierała w trudach, z którymi się zmagam. 

Ośmielam się prosić Cię o wstawiennictwo przed Bożym majestatem, łaskę dobrego przeżycia i rozwiązania mych wszelkich utrapień wierząc, że dzięki nim przybliżę się do Ojca Niebieskiego.

Dodaj mi wytrwałości, abym idąc za przykładem Twojego życia, mogła/mógł dokonywać mądrych wyborów, godnych dziecka Bożego. Wzmocnij moją nadzieję, wiarę i miłość, abym wytrwała/wytrwał w wierności Bogu i nie uległa/uległ pokusom złych rozwiązań. 

Wesprzyj mnie pomocą, o Święta Rito i pozwól poczuć mi łaskę Twojej opieki. Amen”

Dniem szczególnie poświęconym postaci Świętej Rity jest 22 maja, jednak 22 dnia każdego miesiąca w wielu parafiach odbywają się nabożeństwa ku czci patronki spraw beznadziejnych, podczas których wierni zmagający się z życiowymi trudnościami łączą się w modlitwie o Boskie wstawiennictwo.
Pożyczki na weksel

Pożyczki na weksel

Udzielam pożyczki na weksel bez dokumentów o dochodach i bez zbędnych procedur. Nie sprawdzam baz KRD i BIK. Pożyczka przeznaczona

10 komentarzy
Pożyczki prywatne Tarnów

Pożyczki prywatne Tarnów

Pożyczki prywatne Tarnów Oferuje pożyczki prywatne na terenie Tarnowa. Nie jest dla mnie ważna Twoja dotychczasowa historia kredytowa. Nie weryfikuje KRD

0 komentarzy
Czy Skoki sprawdzają BIK?

Czy SKOK-i sprawdzają BIK?

Czy SKOK-i sprawdzają BIK? Skoki uznawane są za instytucje, w których łatwiej dostać kredyt. Nie jest to do końca prawda.

0 komentarzy
Czy Lendon wpisuje do BIK

Czy Lendon wpisuje do BIK?

Czy Lendon wpisuje do BIK? Banki i firmy udzielające pożyczki w momencie wpłynięcia wniosku o kredyt muszą zweryfikować potencjalnego klienta

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *