Oferuję pożyczkę prywatną

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Oferuję pożyczkę prywatną na uczciwych warunkach

Jeżeli poszukujesz pożyczki od osoby prywatnej na jasnych i prostych zasadach, to dobrze trafiłeś! Oferuję pożyczkę prywatną dla osób, które nie chcą lub nie mogą skorzystać z kredytu w banku. Akceptuję różne źródła dochodu, w tym alimenty, pracę na czarno i świadczenia społeczne. Nie weryfikuję historii twojego zadłużenia, nie sprawdzam typu BIK czy KRD, a zajęcia komornicze nie są problemem. Nie potrzebuję zaświadczeń o dochodach czy innych zbędnych dokumentów, których uzyskanie często wiąże się z dużą ilością problemów. Nie wymagam zastawu hipotecznego czy żyranta, ani innych tego typu zabezpieczeń.

Pożyczka u mnie jest i zawsze będzie opierała się na uczciwym podejściu obu stron – razem siadamy do stołu i omawiamy warunki umowy, włącznie z wysokością finansowania, terminem jego spłaty oraz wysokością rat. Wszelkie problemy rozwiązujemy na drodze kompromisu, dzięki czemu obie strony zawsze będą zadowolone.

Skontaktuj się ze mną i zapytaj o szczegóły pożyczki. Zobaczysz, jakie to jest proste! 

 

Pożyczka dla obcokrajowca bez karty pobytu

Pożyczka dla obcokrajowca bez karty pobytu

Szybka pożyczka dla obcokrajowca bez karty pobytu! Nie masz karty pobytu, więc nie możesz zagranicą pożyczyć pieniędzy z żadnego banku?

0 komentarzy
Nowa pożyczka dla zadłużonych

Nowa pożyczka dla osób zadłużonych

Zadłużenie, długi to bardzo nieprzyjemne sytuacje życiowe, które mogą się przydarzyć każdemu. W takiej sytuacji szuka się rozwiązań. Wiele osób

7 komentarzy
Kredyt prywatny online

Kredyt prywatny online

Kredyt prywatny online najlepszym rozwiązaniem Chcesz wyjechać na wakacje, wyremontować dom, kupić auto lub sprzęt RTV-AGD, ale bank nie da

1 komentarz

Oferuję pożyczkę prywatną

    19 myśli na temat “Oferuję pożyczkę prywatną

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *