Pomogę finansowo

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Oferuję prywatną pożyczkę dla osoby, która poszukuje szybkiego zastrzyku gotówki. Bez pośredników, bez stania w kolejkach i oczekiwania na decyzję, jak ma to miejsce w bankach. Posiadam odpowiednie zaplecze i pomogę finansowo osobom, które są w potrzebie. Do każdej osoby podchodzę w sposób indywidualny – razem możemy ustalić zakres pożyczki, sposób spłaty, wysokość rat oraz procent, na który zgodzę się pożyczyć pieniądze.

Pożyczka na prostych i jasnych zasadach nie generuje żadnych dodatkowych formalności, przez co można szybko otrzymać wymaganą gotówkę. Nie ma dla mnie znaczenia, czy jesteś na liście KRD, komornika na głowie czy masz jeszcze inne obciążenia – zawieramy umowę na przejrzystych zasadach i jesteśmy wzajemnie ubezpieczeni. Wspólnie można dojść do porozumienia, a gotówka przyda się do wyjścia z długów, zorganizowanie remontu czy budowę domu – nie ma znaczenia, na jaki cel potrzebujesz gotówkę. Napisz do mnie, a wspólnie dojdziemy do porozumienia i ustalimy warunki pożyczki – zapraszam do kontaktu. 

Pożyczki od prywatnych inwestorów pod weksel

Pożyczki od prywatnych inwestorów pod weksel

Udzielam pożyczki od prywatnych inwestorów pod weksel, bez sprawdzania Twojej historii kredytowej. Nie weryfikuje wpisów w bazach BIK oraz KRD.

6 komentarzy
Pożyczki prywatne Kielce

Pożyczki prywatne Kielce

Mieszkasz na terenie Kielc? Szukasz bezpiecznej, opłacalnej i w pełni przejrzystej pożyczki finansowej na jasnych i czytelnych zasadach? Nie możesz

0 komentarzy
Pożyczki prywatne Gliwice

Pożyczki prywatne Gliwice

Masz ogromne problemy życiowe i boisz się, że nie spłacisz swoich długów? Jesteś z Gliwic bądź okolic i chcesz w

1 komentarz

Pomogę finansowo

  3 myśli na temat “Pomogę finansowo

  • 5 stycznia, 2021 o 03:20
   Permalink

   Proszę o kontakt. Pilnie potrzebuje gotówki

   Odpowiedz
  • 4 lutego, 2021 o 08:16
   Permalink

   Potrzebuję pożyczyć 15000zł.Sprawa bardzo pilna
   Jeżeli jest taka możliwość proszę o kontakt

   Odpowiedz
  • 16 lutego, 2021 o 16:22
   Permalink

   Witam. Poszukuje pożyczki w kwocie 15 tyś zł. Umowa na czas nieokreślony i działalność gospodarcza. Potrzebuje większej kwoty na dłuższy okres. Proszę o informacje na maila e.11.11.53@o2.pl

   Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *