Pożyczki prywatne do 50 tys

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Pożyczki prywatne do 50 tys

Znalazłeś się w trudnej sytuacji finansowej, wyskoczyły Ci pilne wydatki i nie masz gdzie pożyczyć pieniędzy? A może potrzebny Ci większy kredyt, którego nie możesz z różnych przyczyn dostać w banku? Oferuje pożyczki prywatne do 50 tys, na jasnych i uczciwych zasadach oraz co najważniejsze korzystnych warunkach.

Nie wymagam od swoich klientów posiadania pozytywnej zdolności kredytowej, nie musisz także składać zbędnych dokumentów oraz zaświadczeń o dochodach. Pożyczkę u mnie możesz dostać jeżeli pracujesz na czarno, bądź też posiadasz zajęcie komornicze czy widniejesz w bazach BIK lub KRD. Nie jest to problemem, ponieważ nie sprawdzam swoich klientów w tych bazach. Nie potrzebujesz także poręczyciela, ani hipoteki pod zastaw. Warunki pożyczki, okres jej spłaty oraz wysokość rat zawsze ustalam wspólnie z klientem tak, aby zadowolone były obie strony, dzięki temu masz pewność, że dostosujemy wysokość rat do możliwości Twojego portfela i będziesz w stanie łatwo spłacić zaciągniętą pożyczkę. Jestem otwartą i komunikatywną osobą, na pewno więc szybko dojdziemy do porozumienia.

Minimalna kwota wnioskowania 1 000 zł.
Maksymalna kwota wnioskowania 50 000 zł.
Minimalny wiek kredytobiorcy 20 lat.

Zainteresowała Cię moja oferta? Chcesz poznać więcej szczegółów? Zapraszam do kontaktu, zadzwoń do mnie już teraz! 

Pożyczki prywatne bez baz

Pożyczki prywatne bez baz

Pożyczki prywatne bez baz. Potrzebujesz szybkiej pożyczki bez baz i zbędnych formalności? Jesteś zadłużony, nie masz zdolności kredytowej lub z

6 komentarzy
Prywatne pożyczki pod zastaw samochodu

Wiarygodne pożyczki prywatne

Oferuję wiarygodne pożyczki prywatne na uczciwych warunkach Szukasz pożyczki prywatnej, ale martwisz się o wiarygodność oferty? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś!

18 komentarzy
Pożyczki dla gospodyń domowych

Pożyczki dla gospodyń domowych

Od lat zajmujesz się domem i dziećmi, więc brakuje Ci czasu, żeby pracować na etacie. Bank nie chce dać Ci kredytu,

0 komentarzy
Realna pomoc zadłużonym

Realna pomoc zadłużonym

Realna pomoc zadłużonym Jesteś zainteresowany wzięciem pożyczki prywatnej? Potrzebujesz pilnego zastrzyku gotówki, jednak nie masz możliwości wzięcia kredytu w tradycyjnym

0 komentarzy

Pożyczki prywatne do 50 tys

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *