Daiglob pożyczki opinie

daiglob pożyczki opinie

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Sprawdź NAJNOWSZE opinie na temat firmy Daiglob. Przeczytaj koniecznie i dowiedz się, czy warto zaufać tej firmie. Czy jest to wiarygodny pożyczkowadca?

Jaka jest oferta fimy Daiglob? Jakie są wymagania uzyskania pożyczki i czy są weryfikowane bazy dłużników KRD i BIG? Jakie są opinie klientów na temat tego pożyczkodawcy?

Daiglob – opis firmy

Daiglob jest firmą, która od 2014 roku świadczy usługi pożyczkowe kierowane do osób prywatnych. Firma zgodnie ze swoim opisem nie walczy z systemem bankowym, a współpracuje z nim poprzez pomoc osobom, które z różnych względów nie mają możliwości uzyskania kredytu w banku. Firma Daiglob jest alternatywą dla tych wszystkich osób, które nie mają odpowiedniej zdolności kredytowej a potrzebują dodatkowego zastrzyku gotówki, bez dodatkowych formalności. Firma Daiglob umożliwia uzyskanie pożyczki w wygodny i szybki sposób, nawet bez wychodzenia z domu.

Wszelkie formalności związane z uzyskaniem pożyczki są wykonywane podczas jednej wizyty, a w wielu przypadkach klient nawet nie musi wychodzić z domu. Pożyczka może zostać udzielona przez internet, sms lub poprzez spotkanie, gdzie pracownik firmy przyjedzie do klienta i przedstawić całą ofertę. W przypadku pozytywnej decyzji dokumenty mogą zostać przesłane kurierem a same środki przelane na rachunek bankowy w ciągu kilku minut. Firma Daiglob może pochwalić się dużą liczbą placówek stacjonarnych w całej Polsce, szczególnie Bydgoszczy, co znacznie ułatwia uzyskanie dodatkowego finansowania osobom, które na co dzień nie korzystają z komputera oraz internetu.
Szczegółowe warunki pożyczki w Daiglob

Firma Daiglob, w zależności od sposobu wypłaty środków pożyczki, oferuje różne oferty swoim klientom. Jeżeli planujemy wnioskować o pożyczkę na konto, maksymalna kwota może wynieść 3 tysiące złotych a okres kredytowania to 6 miesięcy. Jeżeli natomiast decydujemy się na zawnioskowanie o pożyczkę do domu lub pożyczkę wypłacaną w placówce, wtedy maksymalna kwota to 2 tysiące złotych a okres spłaty to 30 dni. Każda z trzech możliwości różni się warunkami cenowymi. W przypadku wnioskowania o maksymalną pożyczkę na konto, czyli 3 tysiące złotych na 6 miesięcy, wtedy całkowita kwota do zapłaty wynosi 4341,78, czyli 284,55% RRSO. Jeżeli natomiast zdecydujemy się na pożyczkę do domu w kwocie 2 tysięcy złotych na 30 dni, wtedy całkowita kwota do zapłaty wyniesie 2380 złotych, gdzie RRSO kształtuje się na poziomie 819.92%. Wnioskując o taką samą kwotę i okres kredytowania w placówce, możemy liczyć na całkowitę kwotę do zapłaty wynoszącą 2300 złotych, co daje nam rzeczywistą stopę oprocentowania na poziomie 649,14%. Jak widać, każda oferta jest inna, dlatego decydując się na pożyczkę w Daiglob, należy zwrócić uwagę na formę wypłaty pożyczki, co ma duże znaczenie w kwestii warunków kosztowych całej pożyczki. 

W celu otrzymania pożyczki, klient powinien złożyć wniosek przez internet. Następnie skontaktuje się z nami przedstawiciel firmy, co rozpocznie proces weryfikacyjny. W celu uzyskania pożyczki w firmie Daiglob, klient jest zobowiązany  do:

  • posiadania stałego miejsca zamieszkania na terenie Polski,
  • uzyskiwania stałego dochodu z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie, umowy o dzieło, działalności gospodarczej, renty lub emerytury,
  • jeżeli klient uzyskuje nieudokumentowany dochód, może zabezpieczyć wnioskowaną pożyczkę posiadanymi ruchomościami.

Daiglob pożyczki wniosek

Co sądzą o firmie Daiglob jej klienci

Zgodnie z opiniami klientów dużą zaletą wnioskowania o pożyczkę w Daiglob jest niska dolna granica wieku – wystarczy mieć 18 lat. Równie atrakcyjna dla klientów wydaje się możliwość przedłużenia spłaty pożyczki o jeden miesiąc. Klienci chwalą dostępność Biura Obsługi Klienta, z którym można się skontaktować aż 6 dni w tygodniu. Obecnie bardzo popularne są oferty, zgodnie z którymi pierwsza pożyczka jest darmowa. Daiglob niestety nie oferuje takiej możliwości, co może zniechęcić klientów, którzy obecnie do wyboru mają bardzo dużo rozwiązać darmowej pierwszej pożyczki. Daiglob w procesie weryfikacji kredytowej weryfikuje BIK, co może uniemożliwić przyznanie pożyczki osobom z negatywną historią kredytową. By jednak zweryfikować opinie klientów, warto przekonać się, samemu zapoznając się z ofertą pożyczek w Daiglob.
Kontakt z Daiglob

Daiglob Sp z o.o.
ul. Podmiejska 8,
85-453 Bydgoszcz
NIP 9532643281
REGON: 341753246
KRS: 0000519142
RIP000016

Telefon: 729 112 112
Mail: biuro@daiglob.pl
Strona www: https://www.daiglob.eu/Kontakt

Daiglob Pożyczki opinie i forum

Jakie są opinie na temat Daiglob Sp z o.o.?
Korzystałeś z usług Daiglob Pożyczki? Dodaj swoją opinię w poniższych komentarzach.

Dodaj opinię

 

Prywatni inwestorzy

Prywatni inwestorzy

Oferuje pomoc finansową osobą zadłużonym, jak i tym które nie posiadają stałego źródła dochodów. Jako prywatny inwestor, pożyczam pieniądze na

17 komentarzy
Gwarantowana pożyczka dla zadłużonych

Gwarantowana pożyczka dla zadłużonych

Gwarantowana pożyczka dla zadłużonych Gwarantowana pożyczka dla zadłużonych! Masz długi lub inne zobowiązania finansowe i komornik wszedł Ci na konto?

44 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *