Daiglob pożyczki opinie

daiglob pożyczki opinie

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Sprawdź NAJNOWSZE opinie na temat firmy Daiglob. Przeczytaj koniecznie i dowiedz się, czy warto zaufać tej firmie. Czy jest to wiarygodny pożyczkowadca?

Jaka jest oferta fimy Daiglob? Jakie są wymagania uzyskania pożyczki i czy są weryfikowane bazy dłużników KRD i BIG? Jakie są opinie klientów na temat tego pożyczkodawcy?

Daiglob – opis firmy

Daiglob jest firmą, która od 2014 roku świadczy usługi pożyczkowe kierowane do osób prywatnych. Firma zgodnie ze swoim opisem nie walczy z systemem bankowym, a współpracuje z nim poprzez pomoc osobom, które z różnych względów nie mają możliwości uzyskania kredytu w banku. Firma Daiglob jest alternatywą dla tych wszystkich osób, które nie mają odpowiedniej zdolności kredytowej a potrzebują dodatkowego zastrzyku gotówki, bez dodatkowych formalności. Firma Daiglob umożliwia uzyskanie pożyczki w wygodny i szybki sposób, nawet bez wychodzenia z domu.

Wszelkie formalności związane z uzyskaniem pożyczki są wykonywane podczas jednej wizyty, a w wielu przypadkach klient nawet nie musi wychodzić z domu. Pożyczka może zostać udzielona przez internet, sms lub poprzez spotkanie, gdzie pracownik firmy przyjedzie do klienta i przedstawić całą ofertę. W przypadku pozytywnej decyzji dokumenty mogą zostać przesłane kurierem a same środki przelane na rachunek bankowy w ciągu kilku minut. Firma Daiglob może pochwalić się dużą liczbą placówek stacjonarnych w całej Polsce, szczególnie Bydgoszczy, co znacznie ułatwia uzyskanie dodatkowego finansowania osobom, które na co dzień nie korzystają z komputera oraz internetu.
Szczegółowe warunki pożyczki w Daiglob

Firma Daiglob, w zależności od sposobu wypłaty środków pożyczki, oferuje różne oferty swoim klientom. Jeżeli planujemy wnioskować o pożyczkę na konto, maksymalna kwota może wynieść 3 tysiące złotych a okres kredytowania to 6 miesięcy. Jeżeli natomiast decydujemy się na zawnioskowanie o pożyczkę do domu lub pożyczkę wypłacaną w placówce, wtedy maksymalna kwota to 2 tysiące złotych a okres spłaty to 30 dni. Każda z trzech możliwości różni się warunkami cenowymi. W przypadku wnioskowania o maksymalną pożyczkę na konto, czyli 3 tysiące złotych na 6 miesięcy, wtedy całkowita kwota do zapłaty wynosi 4341,78, czyli 284,55% RRSO. Jeżeli natomiast zdecydujemy się na pożyczkę do domu w kwocie 2 tysięcy złotych na 30 dni, wtedy całkowita kwota do zapłaty wyniesie 2380 złotych, gdzie RRSO kształtuje się na poziomie 819.92%. Wnioskując o taką samą kwotę i okres kredytowania w placówce, możemy liczyć na całkowitę kwotę do zapłaty wynoszącą 2300 złotych, co daje nam rzeczywistą stopę oprocentowania na poziomie 649,14%. Jak widać, każda oferta jest inna, dlatego decydując się na pożyczkę w Daiglob, należy zwrócić uwagę na formę wypłaty pożyczki, co ma duże znaczenie w kwestii warunków kosztowych całej pożyczki. 

W celu otrzymania pożyczki, klient powinien złożyć wniosek przez internet. Następnie skontaktuje się z nami przedstawiciel firmy, co rozpocznie proces weryfikacyjny. W celu uzyskania pożyczki w firmie Daiglob, klient jest zobowiązany  do:

  • posiadania stałego miejsca zamieszkania na terenie Polski,
  • uzyskiwania stałego dochodu z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie, umowy o dzieło, działalności gospodarczej, renty lub emerytury,
  • jeżeli klient uzyskuje nieudokumentowany dochód, może zabezpieczyć wnioskowaną pożyczkę posiadanymi ruchomościami.

Daiglob pożyczki wniosek

Co sądzą o firmie Daiglob jej klienci

Zgodnie z opiniami klientów dużą zaletą wnioskowania o pożyczkę w Daiglob jest niska dolna granica wieku – wystarczy mieć 18 lat. Równie atrakcyjna dla klientów wydaje się możliwość przedłużenia spłaty pożyczki o jeden miesiąc. Klienci chwalą dostępność Biura Obsługi Klienta, z którym można się skontaktować aż 6 dni w tygodniu. Obecnie bardzo popularne są oferty, zgodnie z którymi pierwsza pożyczka jest darmowa. Daiglob niestety nie oferuje takiej możliwości, co może zniechęcić klientów, którzy obecnie do wyboru mają bardzo dużo rozwiązać darmowej pierwszej pożyczki. Daiglob w procesie weryfikacji kredytowej weryfikuje BIK, co może uniemożliwić przyznanie pożyczki osobom z negatywną historią kredytową. By jednak zweryfikować opinie klientów, warto przekonać się, samemu zapoznając się z ofertą pożyczek w Daiglob.
Kontakt z Daiglob

Daiglob Sp z o.o.
ul. Podmiejska 8,
85-453 Bydgoszcz
NIP 9532643281
REGON: 341753246
KRS: 0000519142
RIP000016

Telefon: 729 112 112
Mail: biuro@daiglob.pl
Strona www: https://www.daiglob.eu/Kontakt

Daiglob Pożyczki opinie i forum

Jakie są opinie na temat Daiglob Sp z o.o.?
Korzystałeś z usług Daiglob Pożyczki? Dodaj swoją opinię w poniższych komentarzach.

Dodaj opinię

 

Zaufane pożyczki prywatne

Zaufane pożyczki prywatne

Pożyczka dyskretna na dowolny cel? Najlepszą opcją jest skorzystanie z oferty prywatnego pożyczkodawcy. Jeżeli Twoja sytuacja jest nietypowa i zależy

4 komentarze
Trudne kredyty z opóźnieniami w BIK

Trudne kredyty z opóźnieniami w BIK

Trudne kredyty z opóźnieniami w BIK Jeśli masz trudne kredyty z opóźnieniami w BIK, które nie możesz spłacić, skorzystaj z

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *