Polcredit Sp. z o.o. (latwykredyt.pl) opinie

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Sprawdź NAJNOWSZE opinie na temat firmy Polcredit Sp. z o.o.. Przeczytaj koniecznie i dowiedz się, czy warto zaufać tej firmie. Czy jest to wiarygodny pożyczkowadca?

Polcredit Sp. z o.o. to jedna z wielu firm, która udziela pożyczek na terenie Polski. Jest to spółka założona przez litewskie przedsiębiorstwo pożyczkowe Lateko Lizings, działająca na naszym rynku od sierpnia 2012 roku. Marką Polcreditu jest Łatwy Kredyt, który cieszy się dobrymi opiniami, oferując atrakcyjne warunki finansowania. Wszystkie zasady udzielania pożyczek są przejrzyste i dokładnie zaprezentowane, a pierwsza pożyczka jest przyznawana całkowicie za darmo.

Oferta Polcredit pożyczki

Firma Polcredit Sp. z o.o. oferuje pożyczki krótkoterminowe, znane także jako chwilówki. Składając pierwszy wniosek możemy pożyczyć kwotę 1500 zł, którą musimy spłacić w ciągu 30 dni. Korzystając drugi raz z oferty tej spółki, mamy możliwość zaciągnięcia pożyczki w wysokości 3000 zł. Maksymalna kwota możliwa do pożyczenia to 3000 zł, a czas spłaty wynosi od 15 do 30 dni. Formalności niezbędne do udzielenia pożyczki zajmują około 15 minut.

Aby móc skorzystać z pożyczki w Polcredit, należy spełnić kryteria wymagane przez tą firmę. Potencjalny pożyczkobiorca musi:

  • być w wieku 20-70 lat,
  • być konsumentem w rozumieniu art. 5 ust. 1 Ustawy o Kredycie Konsumenckim,
  • posiadać aktywny numer telefonu i konto osobiste w banku,
  • legitymować się ważnym dowodem osobistym,
  • zamieszkiwać na terenie Polski i mieć polskie obywatelstwo,
  • mieć pozytywną opinię w Biurze Informacji Gospodarczej,
  • nie posiadać innych zobowiązań finansowych wobec pożyczkodawcy,
  • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych,
  • zapoznać się z Regulaminem, Formularzem Informacyjnym i Umową Pożyczki oraz zaakceptować ich warunki.

 
Wniosek pierwszą pożyczkę należy złożyć online w dowolnym terminie na wskazanej stronie internetowej. Zostanie on rozpatrzony w dni robocze w godzinach pracy firmy. Podane informacje należy zweryfikować za pomocą tradycyjnego przelewu, automatycznej metody Kontomatik lub GIRO (weryfikacji w dowolnej placówce Poczty Polskiej lub Banku Pocztowego) – jeśli wybraną metodą wypłaty jest czek GIRO. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o pożyczkę, Polcredit natychmiast dokonuje przelewu na wskazane rachunek bankowy. Jeżeli jest on w tym samym banku, w którym swoje konto posiada pożyczkodawca, kwota jest dostępna od razu. Kolejną pożyczkę w Polcredit można uzyskać zarówno drogą elektroniczną, jak i telefoniczną. W razie konieczności możliwe jest także wydłużenie miesięcznego terminu spłaty, które jednak wiąże się ze stosowną opłatą prolongacyjną.

Polcredit Sp. z o.o. opinie

Opinie o Polcredit

Warunki udzielenia pożyczki w Polcredit Sp. z o.o. są jasne i zrozumiałe, a zarazem atrakcyjne dla zdecydowanej większości pożyczkobiorców. Znajduje to także odzwierciedlenie w ich opiniach na temat współpracy z firmą Polcredit. Klienci chwalą możliwość wygodnego wypełnienia nieskomplikowanego wniosku oraz szybkość jego rozpatrzenia, a także uczciwe podejście i miłą obsługę. Jednocześnie część osób zwraca uwagę za brak zwrotu pieniędzy w przypadku wcześniejszej spłaty oraz wydłużony w niektórych przypadkach czas oczekiwania na zamknięcie pożyczki i wykreślenie jej z BIKu. Może także zdarzyć się, że pomimo terminowej spłaty poprzednich pożyczek, kolejny wniosek zostanie rozpatrzony negatywnie.
Kontakt z Polcredit Sp. z o.o. i dane z KRS

Polcredit Sp. z o.o.
Adres:
Pokorna 2 lok. 1044
00-199 Warszawa
Telefon: 22 228 21 03
E-mail: info@latwykredyt.pl
NIP: 5213635239
KRS: 0000429935
REGON: 146251000

Strona www: https://www.latwykredyt.pl/

Polcredit zaloguj

Klineci firmy mogą zalogować się na swoje konto ze strony https://www.latwykredyt.pl/logowanie

Polcredit praca

Oferty pracy: https://www.praca.pl/k679116,polcredit_spolka_z_ograniczona_odpowiedzialnoscia,wroclaw,firma.html

https://pracodawcy.pracuj.pl/polcredit-sp-z-o-o,5227

Opinie na temat pracodawcy na stronie Gowork.pl: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1038309

Polcredit Sp. z o.o.pożyczki opinie i forum

Jakie są opinie na temat Polcredit Sp. z o.o.?
Korzystałeś z usług finanswoych firmy Polcredit? Dodaj swoją opinię w poniższych komentarzach.

Dodaj opinię

 

Pożyczki od osób prywatnych na procent

Pożyczki od osób prywatnych na procent

Jeśli potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki, trzymaj się chwilę przy moim poście. Oferuje pożyczki na jasnych i prostych zasadach, także dla

24 komentarze
Pożyczki pod weksel Płock

Pożyczki pod weksel Płock

Czy znajdziesz się w trudnej sytuacji finansowej? Dlatego pilnie potrzebujesz gotówki? Może poszukujesz pożyczki od prywatnych ludzi, ponieważ żadna osoba

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *