Modlitwa o pieniadze

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

W dzisiejszych czasach kłopoty finansowe nie są powodem do wstydu, a już na pewno nie powinniśmy się ich wstydzić przed Bogiem i świętymi. Wbrew pozorom, w nauce katolickiej wymienia się nawet kilku, którzy są „polecani” do rozmowy o sprawach finansowych. Zachęcamy do dalszej lektury tego tekstu, w którym wymienimy sobie świętych, którzy postarają się Ci pomóc w przypadku finansowej wtopy.

Św. Jadwiga Trzebnicka

Św. Jadwiga Trzebnicka, znana także jako Jadwiga Śląska jest patronką osób znajdujących się w finansowym dołku i potrzebie. Można zwrócić się do niej w indywidualniej rozmowie bądź spróbować następującej modlitwy:

– Święta Jadwigo, spojrzyj życzliwie na nas i oddal od nas wszystkie niebezpieczeństwa duszy i ciała. Racz wyjednać u Boga wszystko, co jest nam potrzebne w tym życiu do osiągnięcia Królestwa Bożego. Amen.

Św. Juda Tadeusz

Kłopoty finansowe nie są niczym przyjemnym – zazwyczaj oznaczają naprawdę nieciekawą sytuację życiową. W takim wypadku warto zwrócić się do Św. Judy Tadeusza, który jest patronem spraw beznadziejnych. Oto tekst modlitwy kierowanej do tego świętego:

– Święty Judo Tadeuszu, patronie spraw trudnych i beznadziejnych, uproś mi u Serca Jezusowego i Najświętszej Marii Panny łaskę, o którą proszę (w tym miejscu mówimy, o co prosimy). Aby Najświętsze Serce Jezusa było czczone modlitwą, miłością, teraz i zawsze. Aby Najświętsze Serce Maryi było czczone modlitwą i błogosławione teraz i zawsze. Amen.”

Św. Józef

Potrzeba pieniędzy nie zawsze oznacza jednak katastrofalną sytuację. Część z nas zarabia przecież godnie, ale ambicje i chęć podążania za marzeniami pragnie nam liczyć na więcej. W takim wypadku można porozmawiać ze Św. Józefem, który pomoże nam znaleźć lepszą pracę.

– Święty Józefie, który znasz cenę trudu i krople potu ciężkiej pracy, jaką podejmowałeś, by zapewnić godne warunki życia św. Rodzinie, prosimy Cię, zwróć swe zatroskane serce na ciężko pracujących. Amen.
Pożyczki prywatne do 20 tys

Pożyczki prywatne do 20 tys

Potrzebujesz pożyczyć pieniądze, ale bank odmawia Ci kolejnego kredytu? Szukasz sprawdzonego rozwiązania na dobrych zasadach? Oferuję Ci pożyczki prywatne do 20

6 komentarzy
udzielę pożyczki prywatnej pod weksel

udzielę pożyczki prywatnej pod weksel

Znalazłeś się w trudnej sytuacji finansowej? Potrzebujesz szybkiego dopływu gotówki? Banki i inne instytucje nie chcą udzielić Ci pożyczki? Nic

10 komentarzy
Kiedy Provident ulega przedawnieniu

Kiedy Provident ulega przedawnieniu?

Kiedy Provident ulega przedawnieniu? Pożyczki w firmie Provident, jako instytucji pozabankowej, ulegają przedawnieniu po okresie 3 lat. Okres ten należy

0 komentarzy
Wpłatomat PKO SA ile czasu

Wpłatomat PKO SA ile czasu

Wpłatomat PKO SA ile czasu wędrują środki na konto Wpłatomat PKO SA to najlepsza opcja na dokonywanie wpłat gotówki na

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *