Modlitwa o pieniadze

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

W dzisiejszych czasach kłopoty finansowe nie są powodem do wstydu, a już na pewno nie powinniśmy się ich wstydzić przed Bogiem i świętymi. Wbrew pozorom, w nauce katolickiej wymienia się nawet kilku, którzy są „polecani” do rozmowy o sprawach finansowych. Zachęcamy do dalszej lektury tego tekstu, w którym wymienimy sobie świętych, którzy postarają się Ci pomóc w przypadku finansowej wtopy.

Św. Jadwiga Trzebnicka

Św. Jadwiga Trzebnicka, znana także jako Jadwiga Śląska jest patronką osób znajdujących się w finansowym dołku i potrzebie. Można zwrócić się do niej w indywidualniej rozmowie bądź spróbować następującej modlitwy:

– Święta Jadwigo, spojrzyj życzliwie na nas i oddal od nas wszystkie niebezpieczeństwa duszy i ciała. Racz wyjednać u Boga wszystko, co jest nam potrzebne w tym życiu do osiągnięcia Królestwa Bożego. Amen.

Św. Juda Tadeusz

Kłopoty finansowe nie są niczym przyjemnym – zazwyczaj oznaczają naprawdę nieciekawą sytuację życiową. W takim wypadku warto zwrócić się do Św. Judy Tadeusza, który jest patronem spraw beznadziejnych. Oto tekst modlitwy kierowanej do tego świętego:

– Święty Judo Tadeuszu, patronie spraw trudnych i beznadziejnych, uproś mi u Serca Jezusowego i Najświętszej Marii Panny łaskę, o którą proszę (w tym miejscu mówimy, o co prosimy). Aby Najświętsze Serce Jezusa było czczone modlitwą, miłością, teraz i zawsze. Aby Najświętsze Serce Maryi było czczone modlitwą i błogosławione teraz i zawsze. Amen.”

Św. Józef

Potrzeba pieniędzy nie zawsze oznacza jednak katastrofalną sytuację. Część z nas zarabia przecież godnie, ale ambicje i chęć podążania za marzeniami pragnie nam liczyć na więcej. W takim wypadku można porozmawiać ze Św. Józefem, który pomoże nam znaleźć lepszą pracę.

– Święty Józefie, który znasz cenę trudu i krople potu ciężkiej pracy, jaką podejmowałeś, by zapewnić godne warunki życia św. Rodzinie, prosimy Cię, zwróć swe zatroskane serce na ciężko pracujących. Amen.
Szybkie pożyczki prywatne

Szybkie pożyczki prywatne

Szybkie pożyczki prywatne. Udzielę szybkiej pożyczki prywatnie. Jeśli nie możesz czekać na długie i skomplikowane procedury w bankach lub bank

9 komentarzy
Udzielę pożyczki

Udzielę pożyczki

Szukasz kontaktu do prywatnego inwestora udzilającego pożyczek prywatnych? Dobrze trafiłeś. Od ręki udzielę pożyczki osobom, którym banki odmówiły wsparcia finansowego.

25 komentarzy
Kredyt dla firmy transportowej

Kredyt dla firmy transportowej

Kredyt dla firmy transportowej Uzyskanie kredytu przez firmę transportową niestety nie należy do najłatwiejszych. Przez wiele banków branża ta uznawana jest

0 komentarzy
Jak usunąć konto vivus?

Jak usunąć konto Vivus?

Jak usunąć konto vivus? Wzięcie kredytu w firmie pożyczkowej łączy się, z tym że jesteśmy zobligowani do założenia indywidualnego konta

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *