Modlitwa o pieniadze

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

W dzisiejszych czasach kłopoty finansowe nie są powodem do wstydu, a już na pewno nie powinniśmy się ich wstydzić przed Bogiem i świętymi. Wbrew pozorom, w nauce katolickiej wymienia się nawet kilku, którzy są „polecani” do rozmowy o sprawach finansowych. Zachęcamy do dalszej lektury tego tekstu, w którym wymienimy sobie świętych, którzy postarają się Ci pomóc w przypadku finansowej wtopy.

Św. Jadwiga Trzebnicka

Św. Jadwiga Trzebnicka, znana także jako Jadwiga Śląska jest patronką osób znajdujących się w finansowym dołku i potrzebie. Można zwrócić się do niej w indywidualniej rozmowie bądź spróbować następującej modlitwy:

– Święta Jadwigo, spojrzyj życzliwie na nas i oddal od nas wszystkie niebezpieczeństwa duszy i ciała. Racz wyjednać u Boga wszystko, co jest nam potrzebne w tym życiu do osiągnięcia Królestwa Bożego. Amen.

Św. Juda Tadeusz

Kłopoty finansowe nie są niczym przyjemnym – zazwyczaj oznaczają naprawdę nieciekawą sytuację życiową. W takim wypadku warto zwrócić się do Św. Judy Tadeusza, który jest patronem spraw beznadziejnych. Oto tekst modlitwy kierowanej do tego świętego:

– Święty Judo Tadeuszu, patronie spraw trudnych i beznadziejnych, uproś mi u Serca Jezusowego i Najświętszej Marii Panny łaskę, o którą proszę (w tym miejscu mówimy, o co prosimy). Aby Najświętsze Serce Jezusa było czczone modlitwą, miłością, teraz i zawsze. Aby Najświętsze Serce Maryi było czczone modlitwą i błogosławione teraz i zawsze. Amen.”

Św. Józef

Potrzeba pieniędzy nie zawsze oznacza jednak katastrofalną sytuację. Część z nas zarabia przecież godnie, ale ambicje i chęć podążania za marzeniami pragnie nam liczyć na więcej. W takim wypadku można porozmawiać ze Św. Józefem, który pomoże nam znaleźć lepszą pracę.

– Święty Józefie, który znasz cenę trudu i krople potu ciężkiej pracy, jaką podejmowałeś, by zapewnić godne warunki życia św. Rodzinie, prosimy Cię, zwróć swe zatroskane serce na ciężko pracujących. Amen.
Pożyczę pieniądze na umowę cywilno-prawną

Pożyczę pieniądze na umowę cywilno-prawną

Jestem prywatnym inwestorem, który pomaga ludziom w trudnej sytuacji finansowej, więc jeśli się w takiej znalazłeś to chętnie Pożyczę pieniądze na

18 komentarzy
Dam pożyczkę do 25000

Dam pożyczkę do 25000

Dam pożyczkę do 25000 Pilnie potrzebna jest Ci większa kwota pieniędzy, a nie masz możliwości pożyczenia jej z banku? Chętnie

29 komentarzy
Umowa pożyczki nieoprocentowanej wzór

Umowa pożyczki nieoprocentowanej wzór

Wzór umowy pożyczki nieoprocentowanej – najważniejsze elementy Polskie prawo pozwala, aby pożyczki były zawierane między osobami fizycznymi. Niekonieczna jest więc porada

0 komentarzy
Czy vivus przelewa pieniądze w niedzielę?

Czy vivus przelewa pieniądze w niedzielę?

Czy vivus przelewa pieniądze w niedzielę? Firma pożyczkowa Vivus działa nawet w niedzielę, dlatego w weekend bez problemów zaciągnie się

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *