Modlitwa o pieniadze

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

W dzisiejszych czasach kłopoty finansowe nie są powodem do wstydu, a już na pewno nie powinniśmy się ich wstydzić przed Bogiem i świętymi. Wbrew pozorom, w nauce katolickiej wymienia się nawet kilku, którzy są „polecani” do rozmowy o sprawach finansowych. Zachęcamy do dalszej lektury tego tekstu, w którym wymienimy sobie świętych, którzy postarają się Ci pomóc w przypadku finansowej wtopy.

Św. Jadwiga Trzebnicka

Św. Jadwiga Trzebnicka, znana także jako Jadwiga Śląska jest patronką osób znajdujących się w finansowym dołku i potrzebie. Można zwrócić się do niej w indywidualniej rozmowie bądź spróbować następującej modlitwy:

– Święta Jadwigo, spojrzyj życzliwie na nas i oddal od nas wszystkie niebezpieczeństwa duszy i ciała. Racz wyjednać u Boga wszystko, co jest nam potrzebne w tym życiu do osiągnięcia Królestwa Bożego. Amen.

Św. Juda Tadeusz

Kłopoty finansowe nie są niczym przyjemnym – zazwyczaj oznaczają naprawdę nieciekawą sytuację życiową. W takim wypadku warto zwrócić się do Św. Judy Tadeusza, który jest patronem spraw beznadziejnych. Oto tekst modlitwy kierowanej do tego świętego:

– Święty Judo Tadeuszu, patronie spraw trudnych i beznadziejnych, uproś mi u Serca Jezusowego i Najświętszej Marii Panny łaskę, o którą proszę (w tym miejscu mówimy, o co prosimy). Aby Najświętsze Serce Jezusa było czczone modlitwą, miłością, teraz i zawsze. Aby Najświętsze Serce Maryi było czczone modlitwą i błogosławione teraz i zawsze. Amen.”

Św. Józef

Potrzeba pieniędzy nie zawsze oznacza jednak katastrofalną sytuację. Część z nas zarabia przecież godnie, ale ambicje i chęć podążania za marzeniami pragnie nam liczyć na więcej. W takim wypadku można porozmawiać ze Św. Józefem, który pomoże nam znaleźć lepszą pracę.

– Święty Józefie, który znasz cenę trudu i krople potu ciężkiej pracy, jaką podejmowałeś, by zapewnić godne warunki życia św. Rodzinie, prosimy Cię, zwróć swe zatroskane serce na ciężko pracujących. Amen.
Pożyczki prywatne w euro

Pożyczki prywatne w euro

Szybkie pożyczki prywatne w euro – udzielę od zaraz Oferuję szybkie i wygodne do spłaty, pożyczki prywatne w euro. Jeśli przebywasz

11 komentarzy
Pożyczki prywatne na 36 miesięcy

Pożyczki prywatne na 36 miesięcy

Jeśli szybko potrzebujesz gotówki i nie masz czasu na wielotygodniowe załatwianie formalności, to chętnie rozwiążę Twój problem, oferując pożyczki prywatne

10 komentarzy
Wniosek o odblokowanie konta bankowego

Wniosek o odblokowanie konta bankowego

Wniosek o odblokowanie konta bankowego – w jaki sposób go sporządzić? Wniosek o odblokowanie konta bankowego sporządza się w momencie,

0 komentarzy
Karta prepaid a komornik

Karta prepaid a komornik

Karta prepaid a komornik Karta prepaid czyli karta przedpłacona nie jest możliwa do ustalenia przez komornika, który zajmuje rachunek osobisty dłużnika. Karta

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *