Odnaol Sp. z o. o. opinie

Odnaol – podstawowe informacje o firmie

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Odnaol to spółka założona w 2016 roku, która zajmuje się doradztwem finansowym oraz udzielaniem pożyczek krótkoterminowych, oraz długoterminowych na terenie Polski. Główne usługi tego przedsiębiorstwa polegają na dopasowywaniu oferty pożyczki pod potrzeby i możliwości klienta. Jest to firma pośrednicząca, która współprowadzi oraz współtworzy wiele popularnych i znanych serwisów pożyczkowych. Do przedstawicieli tej marki zaliczyć możemy blisko kilkanaście polskich firm, wśród których wyróżnić można takie instytucje pozabankowe jak Łatwa Pożyczka, Mikrokasa, ePortfel 24, Modna Pożyczka oraz między innymi Ratado czy Biznes Ratka.

Jeżeli chcemy wnioskować o pożyczkę w tej firmie, należy wypełnić wniosek za pośrednictwem którejś z powyżej wymienionych stron. Firma posiada wyrobioną opinię na rynku oraz udzieliła już wielu pożyczek klientom w całym kraju.

Odnaol – oferta proponowana przez firmę

Oferta firmy Odnaol jest bardzo bogata i różnorodna, ponieważ platforma ta zajmuje się udzielaniem pożyczek gotówkowych w szerokim zakresie. W zależności od strony, której firma jest właścicielem, klienci mogą ubiegać się o pożyczkę w wysokości od około 100 do nawet 20 000 złotych. Także okres trwania umowy jest różny i może trwać maksymalnie do 48 miesięcy. Pożyczki oferowane przez firmę udzielane są w systemie ratalnym, nie są to więc tak zwane chwilówki. W zależności od potrzeb i możliwości klient sam określa wysokość kwoty pożyczki oraz okres jej spłaty. Różnorodność oferty sprawia, że wielu klientów z łatwością może znaleźć pożyczkę idealną dla siebie.Warunki ubiegania się o pożyczkę w Odnaol:

– o pożyczkę finansową ubiegać się może osoba w wieku minimum 18 lat

– klient powinien posiadać obywatelstwo polskie oraz miejsce zamieszkania na terytorium kraju

– istotne jest, aby klient posiadał aktywny numer konta bankowego oraz adres e-mail, który posłuży do kontaktu z klientem

– aby móc ubiegać się o pożyczkę, nie powinno się posiadać innych, niespłaconych zobowiązań

Proces wnioskowania o pożyczkę odbywa się za pośrednictwem internetu i jest bardzo prosty, oraz wygodny. O decyzji odnośnie otrzymania pożyczki klient jest informowany tego samego dnia za pomocą wiadomości SMS oraz wiadomość e-mail. Czas wpłynięcia pożyczki na konto klienta może być różny w zależności od banku, w którym klient posiada rachunek, przy czym nie powinien być to okres oczekiwania dłuższy od jednego dnia roboczego.
Odnaol – opinie o pożyczkodawcy

Odnaol jako właściciel wielu spółek oraz platform pozabankowych posiada dużą liczbę opinii w internecie. Na temat pożyczkodawcy możemy znaleźć informacje, że proces wnioskowania o pożyczkę przebiega szybko i sprawnie, a pieniądze trafiają na konto klienta w określony przez pożyczkodawcę sposób, w wyznaczonym terminie, bez opóźnień. Wielu klientów uważa, że warunki oferowane przez firmę Odnaol są porównywalne do innych platform finansowych dostępnych w internecie. Jeżeli chodzi o negatywne opinie na temat tego pożyczkodawcy, duża liczba osób stwierdza, że konsekwentnie prowadzi one egzekucję w przypadku braku spłaty zadłużenia w terminie. Podsumowując, jeżeli planujemy spłacić pożyczkę w terminie i wiemy, że będziemy mieć taką możliwość, korzystanie z usług tej firmy jest raczej opłacalne i bezpieczne.

 

Udzielę pożyczki z własnego kapitału

Udzielę pożyczki z własnego kapitału

Oferuję pożyczki prywatne, dla osób w trudnej sytuacji finansowej, bez zdolności kredytowej. Moja oferta skierowana jest do klientów zadłużonych, potrzebujących

46 komentarzy
Gdy nikt nie chce dać Ci pożyczki

Gdy nikt nie chce dać Ci pożyczki

Gdy nikt nie chce dać Ci pożyczki Dzień dobry! Zajmuję się prywatnym udzielaniem pożyczek bez zbędnych formalności. W swojej działalności

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *