Confronter opinie

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Sprawdź NAJNOWSZE opinie na temat firmy Confronter. Przeczytaj koniecznie i dowiedz się, czy warto zaufać tej firmie. Czy jest to wiarygodny pożyczkowadca?

Ogólne informacje o firmie Confronter

Confronter to jedna z innowacyjnych porównywarek kredytów i pożyczek pozabankowych, za pośrednictwem której mamy możliwość znalezienia najlepszej możliwej oferty w zależności od naszych potrzeb i wymagań. Dzięki funkcji wyboru konkretnego produktu finansowego (kredyt gotówkowy, hipoteczny, firmowy czy szybka pożyczka) i wprowadzeniu podstawowych danych, mamy możliwość porównania ofert firm, które proponują nam dokładnie takie produkty. Jeśli interesuje nas zwykły kredyt gotówkowy, Confronter przedstawi nam ranking najlepszych kredytów znanych banków. Gdy jednak zależy nam na szybkiej pożyczce i minimum formalności, odpowiednie kryteria umożliwią nam porównanie chwilówek, które uzyskamy bez zaświadczeń. Dzięki porównywarce nie mamy potrzeby samodzielnego wyszukiwania co lepszych ofert, co może zająć nam dużo czasu. Za pośrednictwem porównywarki Confronter w kilka minut uzyskamy wszystkie niezbędne informacje. Z jakimi instytucjami współpracuje Confronter ? Oferta ponad 100 instytucji bankowych i pozabankowych jest dostępna za pośrednictwem porównywarki cenowej.

Opis oferty

Główną funkcjonalnością Confronter jest możliwość uzyskania pożyczki w dowolnej instytucji bankowej i pozabankowej, wybierając interesujący nas produkt kredytowy, podając żądaną kwotę kredytu oraz okres spłaty, jaki nas interesuje. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż to my decydujemy o warunkach, na jakich kredyt ma być wzięty. Na podstawie podanych informacji, wyszukiwarka Confronter pokazuje nam wszystkie oferty, które spełniają nasze oczekiwania wraz ze szczegółowymi informacjami o kosztach każdego z kredytów oraz wartością miesięcznej raty. Są to bardzo jasne, klarowne informacje, które dostarczają nam niezbędnej wiedzy do podjęcia decyzji. Oferta Confronter pozwala nam na wnioskowanie o pożyczkę od 500 złotych do nawet 500 000 złotych na okres do 120 miesięcy.
Co ciekawe, jeśli samodzielnie nie chcemy podejmować takich decyzji, istnieje możliwość pozostawienia swoich danych w specjalnym formularzy, a w niezwłocznie odezwie się do nas doradca, który pyta nas o potrzeby, proponuje atrakcyjne rozwiązanie, a następnie pomoże w skompletowaniu wniosku i oczekiwaniu na decyzję. Bez względu więc na to, czy decyzję kredytową chcemy podjąć samodzielnie, czy z pomocą wykwalifikowanego specjalisty, porównywarka Confronter daje nam taką możliwość. Dużą zaletą porównywarki jest wciąż powiększająca się baza porównywanych produktów. Confronter to nie tylko kredyty, ale też konta osobiste, ubezpieczenia oraz inwestycje, które oferowane są przez największe na rynku instytucje finansowe.

Confronter opinie

Opinie o firmie Confronter

O doskonałych opiniach o porównywarce Confronter może świadczyć fakt, że udzielono już 95 000 kredytów bankowych i aż ponad 120 000 pożyczek pozabankowych z wykorzystaniem nowoczesnej porównywarki cenowej. Klienci doceniają przejrzystość warunków porównania kredytów, bardzo intuicyjny system podawania niezbędnych danych, a także pomoc doradców, którzy w profesjonalny sposób weryfikują nasze potrzeby i konfrontują je z dostępnymi ofertami.
Confronter kontakt

Confronter sp. z o.o.

KRS 0000562090 NIP 701-048-9213 Regon: 361724439
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 11.931.100,00 zł (jedenaście milionów dziewięćset trzydzieści jeden tysięcy sto złotych)

ul. Dunikowskiego 10
44-100 Gliwice

e-mail: kontakt@confronter.pl

Confronter opinie i forum

Jakie są opinie na temat marki Confronter ?
Korzystałeś z usług finansowych Confrontera? Dodaj swoją opinię w poniższych komentarzach.

Nowe pożyczki z dojazdem do klienta

Nowe pożyczki z dojazdem do klienta

Nowe pożyczki z dojazdem do klienta Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki? Nie masz możliwości, aby zasięgnąć pomocy w banku? Nic straconego.

32 komentarze
pożyczka prywatna kontakt

Pożyczka prywatna kontakt do inwestora

Większość ludzi posiada pilne potrzeby, które wymagają dodatkowej gotówki. Jednakże nie każdy ma możliwość odłożenia wymaganej kwoty, co wiąże się

23 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *