Habza Finanse opinie

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Habza Finanse opinieCzy Portal Habza.com.pl jest wiarygodnym pożyczkodawcą? Czy weryfikuję historię kredytową i wpisy w Krajowym Rejestrze Długów? Czy warto składać wniosek?

Habza Finanse – czym zajmuje się Firma? 

Habza Finanse to firma, która specjalizuje się m.in. w konsolidacji chwilówek. Występuje jako pośrednik w negocjacjach na linii klient-bank. Habza pobiera wynagrodzenie w postaci prowizji za pośrednictwo finansowe. Wysokość tego wynagrodzenia to maksymalnie 20% od udzielonej pożyczki. Czy to dużo? Owszem. Jest to jednak warta rozważenia opcja, dla osób szukających konsolidacji swoich pozabankowych zadłużeń. W zamian za wiele zobowiązań, które często przewyższają miesięczny dochód, klient otrzymuje jedną pożyczkę z ratą dopasowaną do swoich finansowych możliwości. Habza Finanse pobiera swoje wynagrodzenie dopiero w momencie udzielenia pożyczki, więc nie trzeba się obawiać, że kolejny raz utopimy swoje pieniądze.

habza.com.pl opinie

Jakie warunki trzeba spełnić by otrzymać pożyczkę? 

Habza Group Sp. z o.o. pośredniczy w udzielaniu pożyczek również osobom, które posiadają niską wiarygodność kredytową. Aby starać się o konsolidację swoich zadłużeń trzeba jednak spełnić szereg wymogów. Należą do nich:

  • stałe zatrudnienie i comiesięczne źródło dochodów,
  • brak zaległości kredytowych w BIK dłuższych niż 60 dni,
  • brak zadłużeń komorniczych,
  • aktualny dowód osobisty,
  • stałe zameldowanie w Polsce,
  • ukończone 18 lat.
Klient spełniający powyższe warunki może starać się o udzielenie pożyczki poprzez złożenie formularza na stronie internetowej habza.com.pl. Swój wniosek można też złożyć telefonicznie pod numerem infolinii lub osobiście w jednym z trzech oddziałów firmy.

habza finanse wniosek

Opinia redakcji

Habza Finanse to firma legalnie działająca już od kilku lat na rynku. Opinie klientów, które firma zamieszcza na swojej stronie internetowej to właściwie same pochlebstwa. Nic w tym dziwnego- Habza dba o dobry piar, co jest zrozumiałe w obliczu konkurencyjnego rynku. Czy rzeczywistość jest jednak tak kolorowa, jak kreuje to firma? 

Aby znaleźć wiarygodne informacje, warto zadać sobie trochę trudu i dobrze przeszukać internet. Trzeba przyznać, że marketingowo firma wykonała kawał dobrej roboty, bo dużo łatwiej o znalezienie o nich pochlebnych opinii. Jak to jednak w życiu bywa, nie zawsze jest tak kolorowo. Dość często powtarzają się opinie o długim oczekiwaniu na odzew, po złożeniu wniosku na stronie internetowej. W tym czasie firma dysponuje poufnymi danymi klienta, co wydaje się dość podejrzaną praktyką. Biorąc to pod uwagę, korzystniejszy wydaje się kontakt telefoniczny lub osobisty w jednej z placówek firmy. Niektórzy klienci składają też zażalenia na pracę doradców, którzy mieli być nieuprzejmi, a wręcz aroganccy. Osoby, które korzystały z usług Habza Finanse mówią również o wyjątkowo wysokiej prowizji za udzielenie kredytu. Tu jednak warto wziąć pod uwagę wszystkie za i przeciw. Z pewnością znajdziemy na rynku tańszą ofertę, jednak dla wielu osób, nawet za cenę wysokiej prowizji, skorzystanie z usług tej firmy będzie wybawieniem od długów.

Pamiętajmy!

Przed podpisaniem umowy z firmą Habza Finanse polecam dokładnie przeanalizować warunki spłaty pożyczki. Warto przemyśleć, czy na pewno są dla nas korzystne, pamiętając o tym, że chcemy wyjść z długów, a nie pogłębiać swoje problemy. 
Kontakt z Habza Finanse

Habza Group Sp. z o.o.
ul. Grójecka 1/3,
02-019 Warszawa
NIP: 525-26-99-516
REGON: 366580413
KRS: 0000664067

Infolinia: 22 428 48 02
Mail: kredyty@habza.com.pl
Strona www: https://habzafinanse.com.pl/kontakt
Godziny otwarcia: Pn – Pt: 9:00 – 19:00
Numer w rejestrze Krajowego Nadzoru Finansowego: RPK000616

Oddział w Warszawie

tel. 22 428 48 02
infolinia. 800 777 802
email: kredyty@habza.com.pl

ul. Grójecka 1/3
02-019 Warszawa
Godziny otwarcia:
Pn – Pt: 9:00 – 19:00
Infolinia: 8:00 – 22:00

Oddział w Zwoleniu

al. Jana Pawła II 3
26-700 Zwoleń
Godziny otwarcia:
Pn – Pt: 8:30 – 17:30
Sb: 9:30 – 14:30

Oddział w Bydgoszczy

tel. 52 515 78 02
tel. 602 234 802
email: bydgoszcz@habza.com.pl

ul. Chodkiewicza 17
85-065 Bydgoszcz
Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 9:00 – 17:00

Habza.com.pl opinie i forum

Jakie są opinie na temat Habza Group Sp. z o.o.?
Korzystałeś z usług Habza Finanse? Dodaj swoją opinię w poniższych komentarzach.

Dodaj opinię

 

Pożyczka 500 zł bez baz

Pożyczka 500 zł bez baz

Pożyczka 500 zł bez baz Jestem prywatnym inwestorem i udzielam pożyczki na uczciwych zasadach, gwarantuje 100 % satysfakcji oraz całkowitą

0 komentarzy
Pożyczki tygodniowe cała Polska

Pożyczki tygodniowe cała Polska

Udzielę pożyczki tygodniowej osobom z całej Polski. Wspieram między innymi osoby, którym banki odmówiły pożyczki. Jestem inwestorem prywatnym, dlatego też

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *