Paysera konto bezpieczne od komornika

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Paysera to litewski operator płatności, który działa na rynku już od wielu lat i może się poszczycić licencją narodowego banku litewskiego. Operator ten oferuje konta dla klientów indywidualnych i komercyjnych.

Z racji tego, że Paysera nie jest firmą zarejestrowaną na terenie Polski, to otwarcie w niej konta sprawia, że jest ono bezpieczne od egzekucji komorniczej. Wszystko dlatego, że co do zasady komornik nie ma prawa zajmować konta bankowego, które jest założone w firmie zlokalizowanej poza terytorium kraju.

Konto w Paysera można założyć tak samo łatwo, jak w każdym innym banku i korzystać z niego na takich samych zasadach, jak z rachunków zakładanych w Polsce. Oznacza to, że na konto w Paysera może wpływać m.in. wynagrodzenie za pracę.

Firma oferuje dostęp do platformy internetowej i aplikacji mobilnej w wielu językach, w tym w języku polskim, więc korzystanie z nich jest bezproblemowe. Oczywiście posiadanie konta bezpiecznego od komornika nie rozwiązuje problemów z niespłacanymi należnościami, ale dla niektórych może być dobrym rozwiązaniem.
pożyczka prywatna kontakt

Pożyczka prywatna kontakt do inwestora

Większość ludzi posiada pilne potrzeby, które wymagają dodatkowej gotówki. Jednakże nie każdy ma możliwość odłożenia wymaganej kwoty, co wiąże się

18 komentarzy
Gdzie pożyczyć pieniądze od osoby prywatnej

Pomoc w trudnej sytuacji: gdzie pożyczyć pieniądze od osoby prywatnej?

Jeżeli jesteś w trudnej sytuacji, toniesz w długach, a bank odmówił Ci kolejnego kredytu, możesz szukać innych możliwości pożyczenia gotówki.

8 komentarzy
Jak udowodnić, że nie brałem pożyczki

Jak udowodnić, że nie brałem pożyczki?

Jak udowodnić, że nie brałem pożyczki? W sytuacji gdy dowiadujesz się, że ktoś wziął pożyczkę posługując się Twoimi danymi, kluczowa

0 komentarzy
Księgowania Credit Agricole

Księgowania Credit Agricole

Jak wyglądają księgowania w Credit Agricole? Klienci banku Credit Agricole mogą liczyć na bardzo elastyczne warunki w zakresie księgowania sesji

0 komentarzy

Paysera konto bezpieczne od komornika

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *