Prywatne pożyczki pod weksel lub umowę cywilno-prawna

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Prywatne pożyczki pod weksel lub umowę cywilno-prawna

Interesują Cię prywatne pożyczki pod weksel lub umowę cywilno-prawną? Szukasz oferty dobrej i opłacalnej pożyczki pozabankowej? Jeżeli tak, być może zainteresuje Cię moja oferta. Jako prywatny inwestor zajmuje się udzielaniem pożyczek prywatnych osobom, które na taki rodzaj pożyczki się zdecydują. Wnioskowanie o pożyczkę, a potem weryfikacja to bardzo prosty i szybki sposób.

Nie wymagam od swoich klientów zaświadczeń o zarobkach, ani innych zbędnych dokumentów. Nie sprawdzam także klientów w bazach BIK lub KRD, oferuje pożyczki także osobom, które mają bieżące zadłużenia bądź też zajęcie u komornika. U mnie nie musisz także niczego zastawiać, nie potrzebujesz także poręczyciela. Warunki pożyczki, wysokość i ilość rat oraz oprocentowanie zawsze omawiam indywidualnie z każdym klientem tak, aby móc znaleźć najkorzystniejsze dla niego rozwiązanie. Jestem otwartą i kontaktową osobą, jeżeli więc masz jakieś sugestie, śmiało mi o tym powiedz i razem dojdziemy do porozumienia.

Minimalna kwota wnioskowania 1 000 zł.
Maksymalna kwota wnioskowania 50 000 zł.
Minimalny wiek kredytobiorcy 20 lat.

Jeżeli jesteś zainteresowany moją ofertą, skontaktuj się ze mną już teraz. Odpowiadam na wszystkie wiadomości, a jeżeli zawrzemy umowę o pożyczce, pieniądze dostaniesz na swoje konto najszybciej jak to możliwe. Zapraszam do kontaktu! 

Pożyczki od osób prywatnych online

Pożyczki od osób prywatnych online

Oferuje pożyczki od osób prawnych online, bez sprawdzamy baz KRD ani BIK. Osoby mające egzekucję komorniczą również mogą otrzymać pożyczkę.

5 komentarzy
Kredyt bez bik i krd 50000

Kredyt bez bik i krd 50000

Udzielam pożyczek nawet na większe kwoty, do 50 000 zł. Przy tym nie czekasz na wypłatę, nie jest sprawdzana Twoja

9 komentarzy
Udzielę pożyczki prywatnej Szczecin

Udzielę pożyczki prywatnej Szczecin

Udzielę pożyczki prywatnej Szczecin Mogę pomóc osobom, które poszukują prywatnego pożyczkodawcy. Zainwestuję pieniądze w krótkoterminowe pożyczki na uczciwych warunkach. Nie

0 komentarzy
Udzielę pożyczki prywatnej Kraków

Udzielę pożyczki prywatnej Kraków

Udzielę pożyczki prywatnej Kraków Pożyczka prywatna dla każdego! Jeśli bank z jakiegoś powodu ci odmówił, bądź pewien, że u mnie

1 komentarz

Prywatne pożyczki pod weksel lub umowę cywilno-prawna

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *