Udzielę pozyczki prywatnie

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Udzielę pożyczki prywatnie osobie zadłużonej lub w trudnej sytuacji finansowej, pod weksel, także z dojazdem do domu . Jeżeli masz problem ze spłatą kredytu, a komornik coraz bardziej grozi zajęciem własności to dobrze, że do mnie trafiłeś. Pomogę Ci finansowo na przejrzystych i przyjaznych warunkach, abyś mógł znowu stanąć na nogi!

Jako, iż zaliczam się do prywatnych inwestorów udzielających pożyczek osobom w trudnej sytuacji to nie sprawdzam baz dłużników BIK i KRD, ani nie interesuje mnie Twoja historia kredytowa – nawet jeżeli nie jest zbyt dobra to ze mną ją naprawisz. Jeżeli jesteś osobą pracującą to jest to bardzo duży plus, ale zaświadczenie o przychodach nie jest dla mnie warunkiem koniecznym.

Warunki ustalam z każdym osobno, żeby później nie było problemów ze spłatą. Staram się dobierać warunki z zależności od sytuacji klienta. Jestem osobą prywatną, a więc w razie niespodziewanych problemów nie będzie problemu żeby się dogadać i lekko zmodyfikować warunki spłaty czy wysokość rat.

Jeżeli Cię zainteresowałem to śmiało do mnie napisz. Pieniądze będą na Twoim koncie w kilka minut od podpisania umowy.
 

Gdy nikt nie chce dać Ci pożyczki

Gdy nikt nie chce dać Ci pożyczki

Nie wiesz co robić Gdy nikt nie chce dać Ci pożyczki? Napisz! Jesteś w ciężkiej sytuacji i nie wiesz co

2 komentarze
Udzielę pożyczki na procent

Udzielę pożyczki na procent

Szybko, sprawnie i bez zbędnych formalności udzielę pożyczki na procent, dzięki której potrzebne Ci pieniądze otrzymasz nawet w jeden dzień!

20 komentarzy
Ekspresowe pożyczki gotówkowe w domu klienta

Ekspresowe pożyczki gotówkowe w domu klienta

Pożyczka w domu klienta Znalazłeś się obecnie w trudnej sytuacji życiowej, masz problemy zdrowotne do których jeszcze doszły kłopoty w

9 komentarzy

Udzielę pozyczki prywatnie

    17 myśli na temat “Udzielę pozyczki prywatnie

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *