E-credit opinie

Błyskawiczna pożyczka w E-credit

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Platforma E-credit oferuje błyskawiczne pożyczki w systemie pozabankowym. Firma świadczy swoje usługi pożyczkowe pomagając finansowo klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom. Wniosek o pieniądze złożyć można elektronicznie na stronie internetowej https://e-credit.com.pl/ lub kontaktując się telefonicznie z doradcami kredytowymi firmy. Podobnie do wielu innych instytucji pożyczkowych, E-credit proponuje proste wnioskowanie o pieniądze oraz szybką procedurę decyzyjną. Konsultanci firmy są w stanie wydać pozytywne rozstrzygnięcie w sprawie wniosku kredytowego już w kwadrans. Dokumenty niezbędne do przekazania pieniędzy podpisywane są bezpośrednio z doradcami kredytowymi E-credit, którzy dojeżdżają pod adres wskazany przez klienta.

Jak deklaruje E-credit, kwota kredytu sięgać może nawet 200 tys. zł, a decyzja w sprawie wniosku jest przedstawiana klientowi w 24h. W przypadku niższych pożyczek wniosek rozpatrywany jest od ręki. Jak to wygląda w praktyce?

Jaką ofertę pożyczek proponuje E-credit?

Oferta E-credit skierowana jest do klientów indywidualnych i firm. Kwota pożyczki dla osoby fizycznej może sięgać od 500 do nawet 50 000 złotych, a w przypadku kredytów – aż do 200 000 złotych. Wnioskodawca może ubiegać się o gotówkę na dowolny cel, w tym także na spłatę istniejących zobowiązań. Okres spłaty zaciągniętego kredytu wynosi od pół roku do 120 miesięcy. W przypadku firm mowa o kredytach sięgających 50 000 złotych z decyzją kredytową w ciągu 48 godzin. E-credit proponuje także pożyczki na rozpoczęcie działalności w kwocie 100 000 złotych w systemie bankowym. Jak deklaruje pożyczkodawca, klienci zaciągający pożyczki indywidualne oraz kredyty firmowe nie są weryfikowani w bazie BIK.

Swój wniosek o pożyczkę składać mogą firmy oraz osoby pełnoletnie posługujące się dowodem osobistym oraz oświadczeniem o dochodzie (umowa o pracę, o dzieło, umowa zlecenie, renta, emerytura, działalność rolnicza). Warunkiem otrzymania gotówki jest także posiadanie aktywnego konta bankowego oraz brak niespłaconych zobowiązań u tego pożyczkodawcy.Opinie o E-credit – pożyczkodawca w oczach klientów

W rzeczywistości trudno jest skonfrontować korzystne warunki prezentowane przez E-credit z rzeczywistością. W przestrzeni internetowej znajduje się niewiele komentarzy od faktycznych klientów pożyczkodawcy. Osoby szukające opinii o firmie pozostawiają po sobie ślad w postaci wątpliwości, co do oferty E-credit. Zdaniem niektórych, atrakcyjne kwoty kredytów są niewiarygodne w porównaniu do prostej procedury pożyczkowej. Internauci wątpią, by kilkadziesiąt tysięcy złotych pożyczki można było uzyskać na oświadczenie o dochodach, czy bez sprawdzania bazy BIK.

Zachęcamy do samodzielnego zapoznania się z warunkami pożyczek w E-credit oraz rozmów z konsultantami firmy. Znikoma ilość opinii o usługach pożyczkodawcy może być interpretowana w dowolny sposób. Ważne, by przed podjęciem decyzji o złożeniu wniosku zapoznać się z przedstawianą ofertą i warunkami spłaty.
E-credit kontakt

Agencja Finansowa e-credit Dariusz Kuźnik

NIP 9910261417

ul. Powstańców Warszawy 2,

00-030 Warszawa

www.e-credit.com.pl
510 138 306
wnioski@e-credit.com.pl

Potrzebuję pieniędzy na już

Potrzebujesz pieniędzy na już?

Potrzebujesz pieniędzy na już? Napisz do mnie chętnie Ci pomogę. Oferuję pożyczki na prostych zasadach, bez ukrytych kosztów. Nie sprawdzam

39 komentarzy
Pożyczka od ręki prywatnie

Pożyczka od ręki prywatnie

Dam pożyczkę od ręki prywatnie. Jestem prywatnym inwestorem, a nie firmą. Działam na rynku już ponad rok. Staram się pomagać

20 komentarzy

2 myśli na temat “E-credit opinie

 • 10 marca, 2023 o 11:15
  Permalink

  Jestem zainteresiwany orywatną pożyczką od uczciwego pożyczkodawcy który udzuela pożyczek bez żadnych kruczków czy kombinacji .Proszę o kontakt tel.783 606 081 lub wojtek2020wojtek@gmail.com Dziękuję i pozdrawiam.

  Odpowiedz
  • 10 marca, 2023 o 11:16
   Permalink

   Jestem zainteresiwany orywatną pożyczką od uczciwego pożyczkodawcy który udzuela pożyczek bez żadnych kruczków czy kombinacji .Proszę o kontakt tel.783 606 081 lub wojtek2020wojtek@gmail.com Dziękuję i pozdrawiam.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *