E-credit opinie

Błyskawiczna pożyczka w E-credit

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Platforma E-credit oferuje błyskawiczne pożyczki w systemie pozabankowym. Firma świadczy swoje usługi pożyczkowe pomagając finansowo klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom. Wniosek o pieniądze złożyć można elektronicznie na stronie internetowej https://e-credit.com.pl/ lub kontaktując się telefonicznie z doradcami kredytowymi firmy. Podobnie do wielu innych instytucji pożyczkowych, E-credit proponuje proste wnioskowanie o pieniądze oraz szybką procedurę decyzyjną. Konsultanci firmy są w stanie wydać pozytywne rozstrzygnięcie w sprawie wniosku kredytowego już w kwadrans. Dokumenty niezbędne do przekazania pieniędzy podpisywane są bezpośrednio z doradcami kredytowymi E-credit, którzy dojeżdżają pod adres wskazany przez klienta.

Jak deklaruje E-credit, kwota kredytu sięgać może nawet 200 tys. zł, a decyzja w sprawie wniosku jest przedstawiana klientowi w 24h. W przypadku niższych pożyczek wniosek rozpatrywany jest od ręki. Jak to wygląda w praktyce?

Jaką ofertę pożyczek proponuje E-credit?

Oferta E-credit skierowana jest do klientów indywidualnych i firm. Kwota pożyczki dla osoby fizycznej może sięgać od 500 do nawet 50 000 złotych, a w przypadku kredytów – aż do 200 000 złotych. Wnioskodawca może ubiegać się o gotówkę na dowolny cel, w tym także na spłatę istniejących zobowiązań. Okres spłaty zaciągniętego kredytu wynosi od pół roku do 120 miesięcy. W przypadku firm mowa o kredytach sięgających 50 000 złotych z decyzją kredytową w ciągu 48 godzin. E-credit proponuje także pożyczki na rozpoczęcie działalności w kwocie 100 000 złotych w systemie bankowym. Jak deklaruje pożyczkodawca, klienci zaciągający pożyczki indywidualne oraz kredyty firmowe nie są weryfikowani w bazie BIK.

Swój wniosek o pożyczkę składać mogą firmy oraz osoby pełnoletnie posługujące się dowodem osobistym oraz oświadczeniem o dochodzie (umowa o pracę, o dzieło, umowa zlecenie, renta, emerytura, działalność rolnicza). Warunkiem otrzymania gotówki jest także posiadanie aktywnego konta bankowego oraz brak niespłaconych zobowiązań u tego pożyczkodawcy.Opinie o E-credit – pożyczkodawca w oczach klientów

W rzeczywistości trudno jest skonfrontować korzystne warunki prezentowane przez E-credit z rzeczywistością. W przestrzeni internetowej znajduje się niewiele komentarzy od faktycznych klientów pożyczkodawcy. Osoby szukające opinii o firmie pozostawiają po sobie ślad w postaci wątpliwości, co do oferty E-credit. Zdaniem niektórych, atrakcyjne kwoty kredytów są niewiarygodne w porównaniu do prostej procedury pożyczkowej. Internauci wątpią, by kilkadziesiąt tysięcy złotych pożyczki można było uzyskać na oświadczenie o dochodach, czy bez sprawdzania bazy BIK.

Zachęcamy do samodzielnego zapoznania się z warunkami pożyczek w E-credit oraz rozmów z konsultantami firmy. Znikoma ilość opinii o usługach pożyczkodawcy może być interpretowana w dowolny sposób. Ważne, by przed podjęciem decyzji o złożeniu wniosku zapoznać się z przedstawianą ofertą i warunkami spłaty.
E-credit kontakt

Agencja Finansowa e-credit Dariusz Kuźnik

NIP 9910261417

ul. Powstańców Warszawy 2,

00-030 Warszawa

www.e-credit.com.pl
510 138 306
wnioski@e-credit.com.pl

Pożyczki dla zadłużonych ze złą historią bez przedpłat weryfikacyjnych

Pożyczki dla zadłużonych ze złą historią bez przedpłat weryfikacyjnych

Udzielam pożyczek prywatnych osobom, które nie mają szans na dostanie kredytu w banku ze względu na zadłużenia, zajęcia komornicze czy

20 komentarzy
Pożyczki przez WhatsApp

Pożyczki przez WhatsApp

Potrzebujesz gotówki na już, a nie jesteś w stanie pożyczyć od znajomych albo rodziny? Weź prywatną pożyczkę bez wychodzenia z

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *