Sknerus24 – czy warto zainteresować się ofertą tego pożyczkodawcy?

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

sknerus pożyczki kontaktCzy Portal Sknerus24.com.pl jest wiarygodnym pożyczkodawcą? Czy weryfikuję historię kredytową i wpisy w Krajowym Rejestrze Długów? Czy warto składać wniosek?

Oferta pożyczki w Sknerus24.com.pl

Sknerus24 to firma udzielająca pożyczek pozabankowych. „Natychmiastowy zastrzyk gotówki”, „błyskawiczne pożyczki on-line” i „decyzja o możliwości przyznania kredytu w 15 minut” – to hasła, którymi na swojej stronie internetowej promuje się sknerus24. Na zachętę możemy przeczytać też, że agencja oferuje pożyczkę bez męczących, bankowych procedur, co w rzeczywistości może okazać się niebezpieczne i pozbawione kontroli.

Co na swojej stronie proponuje firma:

Chwilówka do 3 000 zł – na 60 dni
Pożyczka na start działalności ze środków prywatnych – 50 000 zł bez BIK spłata do 120 miesięcy.
Kredyt na start działalności do 50 000 zł bez BIK i do 150 000 zł w systemie bankowym.

Czy Sknerus24.com.pl sprawdza w BIK i KRD? Jakie są wymagania?

Portal Snerus24.com.pl najwyraźniej nie sprawdza bezpośrednio historii kredytowej ani wpisów w bazach dłużników jak KRD, lecz przekazuje dane pożyczkobiorcy do niewspółpracujących z nim podmiotów.

Usługodawca świadczy usługi drogą elektroniczna przy użyciu Portalu (Usługi) polegające na umożliwieniu Użytkownikowi, który jest zainteresowany uzyskaniem pożyczki, kontaktu z instytucją finansową udzielającą pożyczek(„Pożyczkodawca”) poprzez złożenie on-line wniosku o pożyczkę („Wniosek”).
Uwaga!

Sknerus24 jest pośrednikiem pożyczkowym.
Lista Pożyczkodawców wymienionych w Polityce Prywatności:

AdClick S.A., Rua Alfredo Allen, Spark DigitUP Sp. z o.o., LepszaOferta.pl S.A., Salelifter Sp. z o.o., PROFI CREDIT Polska S.A., Euro Bank SA, Provident Polska S.A., BGŻ BNP Paribas S.A. Web Broker Sp. z o.o. Finansowysupermarket.pl Sp. z o.o. Alior Bank S.A., Open Finance S.A., Getin Noble Bank S.A., Nest Bank S.A., Capital Service Spółka Akcyjna, DigitUP Sp. z o.o., Loan Me Sp. z o.o., Polska Kasa Opieki S.A., Doradcafinansow.pl Sp. z o.o., Credit Agricole Bank Polska S.A., Totalmoney.pl Sp. z o.o., WebField Sp. z o.o., Money Beat Sp. z o.o., Odnaol Sp. z o.o., SilkLead Sp. z o.o., NewCommerce Services Sp. z o.o., DFEX INVESTMENTS LIMITED, Everest Finanse S.A., NewCommerce Services Sp.z o.o., RCB Operator Bankowy Sp. z o.o., Easy Payment Services Ltd., TAKTO Finanse Sp. z o.o., Dziesiątka Finanse Sp. z o.o..

sknerus opinie

Jakie dane są potrzebne do złożenia wniosku?

Pożyczkobiorca musi wypełnić wniosek następującymi danymi:

  1. imię;
  2. nazwisko
  3. adres e-mail;
  4. nr telefonu;
  5. kod pocztowy
  6. miejscowość;
  7. kwota wnioskowanej pożyczki;
  8. wysokość dochodu na miesiąc
  9. Nr PESEL

Opinia redakcji

Łatwo, szybko i przyjemnie?

Z pewnością hasła znajdujące się na stronie są chwytliwe i mogą skłonić osoby zdesperowane, potrzebujące pieniędzy, do skorzystania z oferty. Co więcej, nie trzeba informować, na co chcemy przeznaczyć pieniądze. Cały proces pozyskania pożyczki powinien przebiec szybko, łatwo i przyjemnie. „Jeżeli pilnie potrzebujesz gotówki – zadzwoń! To najlepsza decyzja”. Czy aby na pewno?
Brak najistotniejszych informacji

Uważamy, że należy zachować szczególną ostrożność w przypadku korzystania z tego typu agencji pożyczkowych. Na stronie możemy dowiedzieć się, że firma oferuje „naprawdę niskie oprocentowanie”, ale aby przekonać się, ile rzeczywiście ono wynosi, należy wypełnić formularz znajdujący się na dole strony. Konieczne jest podanie w nim danych osobowych, takich jak imię i nazwisko, pełny adres, telefon, numer PESEL, wysokość i rodzaj dochodu oraz danych o ewentualnym zajęciu komorniczym. Tak samo sytuacja ma się z informacją, jaką sumę pieniędzy w ogóle możemy pożyczyć – za każdym razem jesteśmy odsyłani do formularza.

Spłać swoje zadłużenie długiem

Korzystając z usług serwisu, istnieje też możliwość pobrania tzw. kredytu oddłużeniowego na spłatę dotychczasowego długu, co jednak wydaj się dość ryzykownym posunięciem, które może spowodować, że trudno będzie nam się wyplątać z „pajęczyny zadłużenia”. Spłacanie długu kolejnym długiem raczej nie przyniesie nikomu nic dobrego. Tym bardziej, że nie mamy od razu jasno określonych warunków spłaty takiej pożyczki.

Znikoma ilość informacji na stronie, brak konkretnych, istotnych danych np. w kwestii oprocentowania, za to dużo chwytliwych haseł reklamowych od razu nasuwa na myśl podejrzenie, że przygoda ze sknerusem24 może się dla nas nie skończyć dobrze.
Kontakt z Sknerus24

Agencja Finansowa e-credit Dariusz Kuźnik,
pl. Powstańców Warszawy 2,
00-030 Warszawa
NIP 9910261417
REGON: 161468043

Telefon: 514 494 627
Mail: bok@sknerus24.com.pl
Strona www: https://sknerus24.com.pl/kontakt
Kontakt od poniedziałku do piątku
w godzianch 8:00 – 20:00.
Według Sknerus24 dojeżdżają do klientów na terenie całej Polski.

Sknerus24.com.pl opinie i forum

Jakie są opinie na temat Sknerus24?
Korzystałeś z usług Sknerus24.com.pl? Dodaj swoją opinię w poniższych komentarzach.

Dodaj opinię

 

Jak żyć z długami

Jak żyć z długami? – Ja pomogę

Nie każdy wie, jak żyć z długami, dlatego oferuję pomoc dla osób będących w potrzebie. Oferuję pożyczkę na korzystnych i jasnych

18 komentarzy
Pożyczki dla zadłużonych bez sprawdzania baz

Pożyczki dla zadłużonych bez sprawdzania baz

Jeśli zmagasz się z problemami finansowymi i chcesz na spokojnie z nich wyjść zapraszam do kontaktu. Proponuje prywatne pożyczki, nie

2 komentarze

5 myśli na temat “Sknerus24 – czy warto zainteresować się ofertą tego pożyczkodawcy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *