Gold Finance opinie

Interesuje Cię pożyczka z Gold Finance i zdanie ekspertów kredytowych?

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Nie czekaj i dowiedz się więcej!

Gold Finance to przedsiębiorstwo będące jedną z czołowych firm zajmujących się pośrednictwem finansowym w Polsce. Historia działalności rozpoczyna się w 2007 roku. Firma zajmuje się szeroko rozumianym pośrednictwem finansowym i cechuje się bogatą ofertą produktów kredytowych oraz produktów inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. W 2018 roku firma weszła w skład Metrohouse Franchise S.A. jednocześnie stając się częścią grupy Duna House Nyrt., czyli holdingu, który jest notowany na giełdzie papierów wartościowych w Budapeszcie w segmencie Prime. Gold Finance to jedna z największych firm działających w tej branży w kraju. Działalność jest członkiem Związku Firm Pośrednictwa Finansowego, którego głównym zadaniem i celem jest „Reprezentowanie interesów gospodarczych i społecznych branży, w szczególności wypracowywanie jednolitych standardów pracy firm pośrednictwa finansowego”. Dzięki temu zarząd firmy przykłada dużą uwagę do jakości wykonywanej pracy i nieustannie poszerza wiedzę zatrudnianych w tej dziedzinie ekspertów. Wszystko to przekłada się na profesjonalizm i jakość oferowanych usług.

Firma Gold Finance oferuje pośrednictwo w doborze różnego typu produktów finansowych. Proponowane przez działalność rozwiązania są indywidualnie dobrane oraz dopracowane do klienta. Niewątpliwym potwierdzeniem jakości usług firmy jest ponad 50 000 zadowolonych klientów.

Firma współpracuje z wieloma dużymi przedsiębiorstwami i nieustannie dopracowuje swoją ofertę do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Co oferuje Gold Finance?

Gold Finance zajmuje się zarówno pomocą w doborze rozwiązań kredytowych dla klientów indywidualnych, jak i klientów biznesowych.

Do oferty dla klientów indywidualnych należą:

  • Kredyt gotówkowy: Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybkiego przypływu gotówki. Tego typu pożyczki są przyznawane na dowolny cel. Ekspert Finansowy firmy Gold Finance służy pomocą w znalezieniu kredytu dopasowanego do indywidualnych potrzeb klientów. Oferowana pomoc dotyczy również doboru najdogodniejszego oprocentowania oraz czasu na spłatę kredytu.
  • Kredyt hipoteczny: Ekspert firmy pomoże w porównaniu ofert kredytowych, podpowie jaki są istotne parametry ważne przy zaciągnięciu kredytu hipotecznego, wytłumaczy na czym dokładnie polega kredyt hipoteczny oraz odpowie na wszystkie nurtujące klienta pytania i pomoże dobrać kredyt w pełni dopasowany do Twoich potrzeb. Korzystając z usług Eksperta nic w czasie trwania kredytu nie jest wstanie zaskoczyć klienta.
  • Kredyt samochodowy: Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują pożyczki na zakup dowolnego środka transportu. Ekspert Finansowy pomoże danemu klientowi znaleźć kredyt w największym stopniu dopasowany do indywidualnych potrzeb. Ekspert wspólnie z klientem dobierze najdogodniejsze oprocentowanie oraz okres spłaty kredytu.
  • Ubezpieczenia: W dzisiejszych czasach ubezpieczenie jest wysoce istotnym aspektem życia. Stanowi bowiem finansową pomoc w ciężkich i trudnych chwilach, które mogą tak naprawdę przydarzyć się każdemu. Razem z ekspertem firmy klient jest w stanie dobrać ubezpieczenie dopasowane do swoich oczekiwań. W ofercie firmy znajdują się m. in.: ubezpieczenia na życie i zdrowie, ubezpieczenia mieszkaniowe, ubezpieczenia komunikacyjne oraz ubezpieczenia podróżne.
Do oferty dla klientów biznesowych należą:

  • Kredyt obrotowy: Tego typu kredyt przeznaczony jest na finansowanie bieżącej działalności danej firmy. Jest to dobra metoda na zapewnienie płynności finansowej w danym przedsiębiorstwie. Ta szybka pożyczka może posłużyć firmie np. na pokrycie bieżących wydatków związanych z zakupem towaru, surowców, materiałów, z opłatą za usługi na rzecz firmy bądź zapłatę za pracę podwykonawcom.
  • Kredyt inwestycyjny: Jest to produkt kredytowy przeznaczony na finansowanie przedsięwzięć mających za zadanie utrzymanie aktualnego poziomu majątku danej firmy. Z czasem taka pożyczka może przekształcić się w możliwość rozwoju firmy bądź uzyskanie przewagi nad konkurencją. Pożyczkę można wykorzystać na szkolenia kadrowe i pracownicze, modernizację, budowę siedziby firmy oraz zakup maszyn lub nieruchomości.
  • Pożyczka hipoteczna: Jest to pożyczka, która może zostać przeznaczona na dowolny cel m. in.: spłatę innego kredytu bądź pożyczki, finansowanie nakładów, których zadaniem jest utworzenie nowego bądź powiększenie istniejącego majątku trwałego.
  • Leasing: Jest to forma finansowania, w której jedna ze stron umowy dobrowolnie i zgodnie z zasadami zawartymi na umowie przekazuje drugiej stronie prawo do korzystania z określonej rzeczy na okres uzgodniony w umowie leasingu, w zamian za ustalone ratalne opłaty zwane ratami leasingowymi. Leasingi obejmują m. in.: samochody osobowe oraz dostawcze, jachty i różnego typu łodzie oraz samoloty aktualnie zarejestrowane w Polsce, maszyny oraz urządzenia, środki transportu ciężkiego, maszyny, a także pojazdy budowlane, komputery, urządzenia elektroniczne i elektronika bez oprogramowania oraz sprzęt medyczny.
  • Faktoring: Jest to oferta skierowana do osób prowadzących firmę, która wystawia faktury z odroczonym terminem płatności. Gdy w takiej firmie brakuje gotówki na prowadzenie działalności doskonałym rozwiązaniem jest właśnie FAKTORING. Jest to jeden z najwygodniejszych dla przedsiębiorców sposób finansowania. Polega to na wykupie nieprzeterminowanych wierzytelności danego przedsiębiorstwa, należnych im od odbiorców z tytułu dostaw towarów bądź usług, połączony z finansowaniem klientów i świadczeniem na ich rzecz innych usług. Gdy dana firma korzysta z faktoringu zyskuje natychmiastowe finansowanie i może płynnie funkcjonować.
Jeśli chcesz wiedzieć więcej?

Ekspert firmy z pewnością pomoże Ci w uzyskaniu środków finansowych na dowolny cel i na korzystnych warunkach. Nawiązując kontakt z ekspertem zyskasz wiedzę i profesjonalne doradztwo w sprawach kredytów oraz pożyczek.

Opinie o Gold Finance

Pomimo tego iż firma posiada pokaźną ilość zadowolonych ze swoich usług klientów finansowych oraz biznesowych w Internecie można spotkać się z dużą ilością negatywnych komentarzy na temat działalności. Po rzetelną wiedzę warto sięgnąć do źródła czyli bezpośrednio ze strony firmy. Znajduje się tam pełen opis i zakres usług działalności oraz informacje dotyczące historii firmy, a także dane ukazujące rozwój firmy na przełomie lat.

Dlaczego najlepiej szukać informacji na temat Gold Finanse na stronie firmy?

Niestety konkurencja na rynku jest bardzo dużo i nie każda firma podchodzi do konkurencji w sposób uczciwy i rzetelny. Co za tym idzie istnieje wysokie prawdopodobieństwo iż to właśnie nieuczciwa konkurencja jest odpowiedzialna za zamieszczanie w Internecie dużej ilości negatywnych i nieprawdziwych informacji na temat firmy. Zatem najlepiej czerpać prawdziwą wiedzę wprost ze źródła informacji i bez zabiegów marketingowych konkurencji.Gold Finance praca

https://goldfinance.pl/o-nas/kariera/

Gold Finance kontakt

Gold Finance Sp. z o.o.
ul. Sienkiewicza 4/6
Wejście do kamienicy, 3 piętro
00-015 Warszawa
www.facebook.com/GoldFinance

tel. +48 22 112 19 29

 

Pożyczę Ci pieniądze

Pożyczę Ci pieniądze

Jeżeli jesteś w trudnej sytuacji finansowej i nie wiesz gdzie szukać pomocy, to skontaktuj się ze mną. Udzielam pomocy finansowej

26 komentarzy
Pożyczki z zajęciami komorniczymi

Pożyczki z zajęciami komorniczymi

Udzielam pożyczki z zajęciem komorniczym, bez zaświadczeń o dochodzie. Pożyczki przeznaczone są dla osób trudnej sytuacji finansowej, ze złą historią

14 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *