Gold Finance opinie

Interesuje Cię pożyczka z Gold Finance i zdanie ekspertów kredytowych?

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Nie czekaj i dowiedz się więcej!

Gold Finance to przedsiębiorstwo będące jedną z czołowych firm zajmujących się pośrednictwem finansowym w Polsce. Historia działalności rozpoczyna się w 2007 roku. Firma zajmuje się szeroko rozumianym pośrednictwem finansowym i cechuje się bogatą ofertą produktów kredytowych oraz produktów inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. W 2018 roku firma weszła w skład Metrohouse Franchise S.A. jednocześnie stając się częścią grupy Duna House Nyrt., czyli holdingu, który jest notowany na giełdzie papierów wartościowych w Budapeszcie w segmencie Prime. Gold Finance to jedna z największych firm działających w tej branży w kraju. Działalność jest członkiem Związku Firm Pośrednictwa Finansowego, którego głównym zadaniem i celem jest „Reprezentowanie interesów gospodarczych i społecznych branży, w szczególności wypracowywanie jednolitych standardów pracy firm pośrednictwa finansowego”. Dzięki temu zarząd firmy przykłada dużą uwagę do jakości wykonywanej pracy i nieustannie poszerza wiedzę zatrudnianych w tej dziedzinie ekspertów. Wszystko to przekłada się na profesjonalizm i jakość oferowanych usług.

Firma Gold Finance oferuje pośrednictwo w doborze różnego typu produktów finansowych. Proponowane przez działalność rozwiązania są indywidualnie dobrane oraz dopracowane do klienta. Niewątpliwym potwierdzeniem jakości usług firmy jest ponad 50 000 zadowolonych klientów.

Firma współpracuje z wieloma dużymi przedsiębiorstwami i nieustannie dopracowuje swoją ofertę do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Co oferuje Gold Finance?

Gold Finance zajmuje się zarówno pomocą w doborze rozwiązań kredytowych dla klientów indywidualnych, jak i klientów biznesowych.

Do oferty dla klientów indywidualnych należą:

  • Kredyt gotówkowy: Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybkiego przypływu gotówki. Tego typu pożyczki są przyznawane na dowolny cel. Ekspert Finansowy firmy Gold Finance służy pomocą w znalezieniu kredytu dopasowanego do indywidualnych potrzeb klientów. Oferowana pomoc dotyczy również doboru najdogodniejszego oprocentowania oraz czasu na spłatę kredytu.
  • Kredyt hipoteczny: Ekspert firmy pomoże w porównaniu ofert kredytowych, podpowie jaki są istotne parametry ważne przy zaciągnięciu kredytu hipotecznego, wytłumaczy na czym dokładnie polega kredyt hipoteczny oraz odpowie na wszystkie nurtujące klienta pytania i pomoże dobrać kredyt w pełni dopasowany do Twoich potrzeb. Korzystając z usług Eksperta nic w czasie trwania kredytu nie jest wstanie zaskoczyć klienta.
  • Kredyt samochodowy: Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują pożyczki na zakup dowolnego środka transportu. Ekspert Finansowy pomoże danemu klientowi znaleźć kredyt w największym stopniu dopasowany do indywidualnych potrzeb. Ekspert wspólnie z klientem dobierze najdogodniejsze oprocentowanie oraz okres spłaty kredytu.
  • Ubezpieczenia: W dzisiejszych czasach ubezpieczenie jest wysoce istotnym aspektem życia. Stanowi bowiem finansową pomoc w ciężkich i trudnych chwilach, które mogą tak naprawdę przydarzyć się każdemu. Razem z ekspertem firmy klient jest w stanie dobrać ubezpieczenie dopasowane do swoich oczekiwań. W ofercie firmy znajdują się m. in.: ubezpieczenia na życie i zdrowie, ubezpieczenia mieszkaniowe, ubezpieczenia komunikacyjne oraz ubezpieczenia podróżne.
Do oferty dla klientów biznesowych należą:

  • Kredyt obrotowy: Tego typu kredyt przeznaczony jest na finansowanie bieżącej działalności danej firmy. Jest to dobra metoda na zapewnienie płynności finansowej w danym przedsiębiorstwie. Ta szybka pożyczka może posłużyć firmie np. na pokrycie bieżących wydatków związanych z zakupem towaru, surowców, materiałów, z opłatą za usługi na rzecz firmy bądź zapłatę za pracę podwykonawcom.
  • Kredyt inwestycyjny: Jest to produkt kredytowy przeznaczony na finansowanie przedsięwzięć mających za zadanie utrzymanie aktualnego poziomu majątku danej firmy. Z czasem taka pożyczka może przekształcić się w możliwość rozwoju firmy bądź uzyskanie przewagi nad konkurencją. Pożyczkę można wykorzystać na szkolenia kadrowe i pracownicze, modernizację, budowę siedziby firmy oraz zakup maszyn lub nieruchomości.
  • Pożyczka hipoteczna: Jest to pożyczka, która może zostać przeznaczona na dowolny cel m. in.: spłatę innego kredytu bądź pożyczki, finansowanie nakładów, których zadaniem jest utworzenie nowego bądź powiększenie istniejącego majątku trwałego.
  • Leasing: Jest to forma finansowania, w której jedna ze stron umowy dobrowolnie i zgodnie z zasadami zawartymi na umowie przekazuje drugiej stronie prawo do korzystania z określonej rzeczy na okres uzgodniony w umowie leasingu, w zamian za ustalone ratalne opłaty zwane ratami leasingowymi. Leasingi obejmują m. in.: samochody osobowe oraz dostawcze, jachty i różnego typu łodzie oraz samoloty aktualnie zarejestrowane w Polsce, maszyny oraz urządzenia, środki transportu ciężkiego, maszyny, a także pojazdy budowlane, komputery, urządzenia elektroniczne i elektronika bez oprogramowania oraz sprzęt medyczny.
  • Faktoring: Jest to oferta skierowana do osób prowadzących firmę, która wystawia faktury z odroczonym terminem płatności. Gdy w takiej firmie brakuje gotówki na prowadzenie działalności doskonałym rozwiązaniem jest właśnie FAKTORING. Jest to jeden z najwygodniejszych dla przedsiębiorców sposób finansowania. Polega to na wykupie nieprzeterminowanych wierzytelności danego przedsiębiorstwa, należnych im od odbiorców z tytułu dostaw towarów bądź usług, połączony z finansowaniem klientów i świadczeniem na ich rzecz innych usług. Gdy dana firma korzysta z faktoringu zyskuje natychmiastowe finansowanie i może płynnie funkcjonować.
Jeśli chcesz wiedzieć więcej?

Ekspert firmy z pewnością pomoże Ci w uzyskaniu środków finansowych na dowolny cel i na korzystnych warunkach. Nawiązując kontakt z ekspertem zyskasz wiedzę i profesjonalne doradztwo w sprawach kredytów oraz pożyczek.

Opinie o Gold Finance

Pomimo tego iż firma posiada pokaźną ilość zadowolonych ze swoich usług klientów finansowych oraz biznesowych w Internecie można spotkać się z dużą ilością negatywnych komentarzy na temat działalności. Po rzetelną wiedzę warto sięgnąć do źródła czyli bezpośrednio ze strony firmy. Znajduje się tam pełen opis i zakres usług działalności oraz informacje dotyczące historii firmy, a także dane ukazujące rozwój firmy na przełomie lat.

Dlaczego najlepiej szukać informacji na temat Gold Finanse na stronie firmy?

Niestety konkurencja na rynku jest bardzo dużo i nie każda firma podchodzi do konkurencji w sposób uczciwy i rzetelny. Co za tym idzie istnieje wysokie prawdopodobieństwo iż to właśnie nieuczciwa konkurencja jest odpowiedzialna za zamieszczanie w Internecie dużej ilości negatywnych i nieprawdziwych informacji na temat firmy. Zatem najlepiej czerpać prawdziwą wiedzę wprost ze źródła informacji i bez zabiegów marketingowych konkurencji.Gold Finance praca

https://goldfinance.pl/o-nas/kariera/

Gold Finance kontakt

Gold Finance Sp. z o.o.
ul. Sienkiewicza 4/6
Wejście do kamienicy, 3 piętro
00-015 Warszawa
www.facebook.com/GoldFinance

tel. +48 22 112 19 29

 

Prywatne pożyczki oferty

Prywatne pożyczki oferty

Jeżeli poszukujesz dodatkowej gotówki, której udzielenie będzie opierało się tylko i wyłącznie na przejrzystych zasadach to nie mogłeś lepiej trafić!

9 komentarzy
Pożyczki dla zadłużonych ze złą historią bez przedpłat weryfikacyjnych

Pożyczki dla zadłużonych ze złą historią bez przedpłat weryfikacyjnych

Udzielę prywatnej pożyczki, także dla zadłużonych ze złą historią bez przedpłat weryfikacyjnych. Szukasz prywatnego finansowania? Zobacz jak mogę Ci pomóc. Jeśli

67 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *