Pożyczki firmy Pomarańcza

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Sprawdź NAJNOWSZE opinie na temat firmy Pomarańcza. Przeczytaj koniecznie i dowiedz się, czy warto zaufać tej firmie. Czy jest to wiarygodny pożyczkowadca?

pomarańcza pożyczki opinieKlienci poszukujący ofert pożyczek mogą skorzystać z usług firmy Pomarańczabędącą alternatywą dla potentatów na rynku kredytów chwilówek. Firma działa na terenie kilku województw i szczyci się kapitałem pochodzenia Polskiego. O ile ta ostatnia informacja jest prawdziwa, korzystanie z usług firmy Pomarańcza oznacza wsparcie rodzimej gospodarki. Spółkę założono w roku 2016 i od tamtej pory rozwija się na Polskim rynku, poszerzając rokrocznie zasięg na kolejne miasta w kraju.

Warunki udzielania pożyczki – szczegóły

Pożyczkodawca oferuje chwilówki w wysokości do 2000 PLN, a okres rozliczeniowy trwa 30 dni. Aby otrzymać pieniądze od firmy Pomarańcza Owocne Pożyczki i móc pełnoprawnie odpowiadać za zaciągniętą pożyczkę, należy spełnić następujące warunki:

  • mieć ukończone 18 lat
  • posiadać ważny dowód tożsamości
  • posiadać źródło stałego dochodu udokumentowane umową o pracę, umową zlecenia lub w formie renty, emerytury i innych.
  • zamieszkiwać terytorium Rzeczypospolitej 

Trzeba mieć na uwadze, że pożyczkodawca oferuje pożyczki tylko na terenie sześciu województw: mazowieckiego, małopolskiego, łódzkiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego i lubelskiego, co ogranicza możliwość korzystanie z usług parabanku. Do zalet można natomiast zaliczyć fakt, że firma nie wymaga wielu dodatkowych zaświadczeń od pożyczkobiorcy. Klient może liczyć na wyrozumiałość ze strony pożyczkodawcy i uniknąć sprawdzenia na liście dłużników w BIK czy BIG Info monitor. Należy jednak pamiętać o tym, że firma podchodzi do klientów indywidualnie i może, choć nie musi, odrzucić wniosek klienta, który posiada niekorzystną historię kredytową. Na szczęście firma oferuje klientom dyskrecję w korzystaniu ze swoich usług i nie udziela informacji o swoich klientach innym firmom i agencjom. O pożyczkę mogą ubiegać się nawet osoby z zadłużeniem komorniczym. Aby skorzystać z pożyczki, klient może skontaktować się z infolinią działającą pięć dni w tygodniu w celu umówienia spotkania z przedstawicielem, a pieniądze otrzymać za pośrednictwem dostawy do domu – pod warunkiem, że filia parabanku znajduje w mieście zamieszkania klienta.

pomarańcza pożyczki kontakt

Pomarańcza Owocne Pożyczki w oczach klientów

Zdania na temat tego pożyczkodawcy są podzielone. Jedni klienci cenią sobie sprawność, z jaką ich sprawy są załatwiane oraz profesjonalizm, z jakim przedstawiciele dokładnie tłumaczą warunki umowy; z drugiej strony zdarzają się pożyczkobiorcy, którzy narzekają na opóźnienia, odmowy ze strony parabanku, czy też ukryte koszty kredytu. Może to wynikać z różnic kompetencji przedstawicieli między poszczególnymi filiami oraz indywidualnego podejścia do klientów. Poza tym, dodatkowe, ukryte koszty są naliczane przede wszystkim przy nieterminowym spłacaniu długu.
Stosunek pozytywnych komentarzy do tych negatywnych jest w przybliżeniu wyrównany. Możliwe, że korzystając z usług tego pożyczkobiorcy staniesz się ich zadowolonym klientem, jednak wskazane jest gruntowne zapoznanie się z treścią umów, warunkami świadczonych usług oraz zachowanie ostrożności przy korzystaniu z usług parabanku.

Kontakt z Pomarańcza Owocne Pożyczki

Pomarańcza Owocne Pożyczki Sp. z o.o.
Cisowa 11/205,
20-703 Lublin
NIP 7123306438
REGON: 363554310
KRS 0000608542

Telefon: 535 704 705
Strona www: http://pomaranczapozyczki.pl

Pomarańcza Owocne Pożyczki opinie i forum

Jakie są opinie na temat firmy Pomarańcza?
Korzystałeś z usług Pomarańcza Owocne Pożyczki? Dodaj swoją opinię w poniższych komentarzach.

Dodaj opinię

 

Mojkredyt.info opinie

Mojkredyt.info opinie

Mojkredyt.info- czym zajmuję się firma? Firma Mojkredyt.info od kilku lat funkcjonuje na polskim rynku, już od samego zdobywając zaufanie klientów

0 komentarzy
Bezinteresowna pomoc finansowa

Szukasz bezinteresownej pomocy finansowej?

Potrzebujesz pomocy finansowej? Szukasz szybkiej pożyczki, której spłacanie nie zajmie ci reszte Twojego życia? Szukasz pomocy finansowej, materialnej najlepiej prawie

38 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *