Simple Finance opinie

Simple Finance- co warto wiedzieć o firmie?

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Simple Finance to firma tworzona przez zespół profesjonalistów wyszukujących kredyty dla firm. Spółka współpracuje z klientami biznesowymi, z różnych branż w sektorze mikro i małych przedsiębiorstw. Simple Finance zatrudnia wielu specjalistów z doświadczeniem na stanowiskach doradczych oraz dyrektorskich. Firma specjalizuje się w „trudnych kredytach”. Simple Finance współpracuje z bankami i firmami poza bankowymi po to, by znaleźć jak najkorzystniejszą ofertę dla każdego kredytobiorcy. Gwarantują działanie szybkie, skuteczne i efektywne. Wystarczy skontaktować się z firmą telefonicznie, numer dostępny na oficjalnej stronie spółki (https://simplefinance.pl/). Przedstawiciel przekaże wszystkie informacje o dostępnej ofercie oraz odpowie na najważniejsze pytania. Wszelka komunikacja z Simple Finance odbywa się zdalnie, bez wychodzenia z domu.

Simple Finance- opis oferty

Simple Finance oferuje kredyty dla spółek. Firma w każdym przypadku stara się znaleźć dogodne rozwiązanie, umożliwiające wyjście z problemów finansowych każdego przedsiębiorstwa. W przypadku negatywnej historii BIK firma stara się znaleźć sposób na polepszenie złej historii kredytowej, a także znaleźć finansowanie nieuwzględniające historii BIK w procesie sprawdzania potencjalnego klienta. Simple Finance proponuje kredyt na oświadczenie, oznacza to, że firma nie wymaga żadnych oświadczeń z ZUS- u czy US-u. Wystarczy posiadać NIP lub REGON oraz wpis do Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczych. Wymagane jest także prawo wykonywania zawodu lub historia współpracy z bankiem. W przypadku braku zdolności kredytowej firma stara się znaleźć rozwiązanie i opracować strategię pozyskania środków. Gwarantuje dogłębną analizę sytuacji każdego klienta i zindywidualizowane podejście. Simple Finance posiada oddział w Warszawie. Wszystkie informacje jednak można uzyskać telefonicznie bądź mailowo, bez konieczności wizyty w oddziale.
Simple Finance- opinie klientów

Simple Finance przedstawia się jako firma, która pomoże wyszukać najlepszy kredyt dla Twojej firmy. Ponadto proponuje pomoc w  poprawnym wypełnieniu wniosków kredytowych. Specjaliści pomogą także znaleźć rozwiązanie, w przypadku negatywnej historii kredytowej, braku zdolności kredytowej czy stałego dochodu. Firma gwarantuje wyszukać najlepszą ofertę pożyczki ratalnej, pomostowej lub pod zastaw nieruchomości.

Opinie klientów dostępne na oficjalnej stronie Simple Finance są pozytywne. Przedsiębiorcy cenią sobie profesjonalizm, życzliwość i indywidualne podejście do każdego klienta. Opinie potwierdzają, że Simple Finance pomaga znaleźć korzystne wyjście z każdej trudnej sytuacji finansowej. Kredytobiorcy cenią sobie również łatwość nawiązania kontaktów oraz załatwianie najważniejszych spraw za pomocą telefonu lub maila, bez konieczności odwiedzania oddziału w Warszawie. 
Ciężko znaleźć inne opinie oprócz tych dostępnych na oficjalnej stronie. Z tego względu istnieje szansa, że firma udostępnia jedynie pozytywne komentarze. Mimo to warto zapoznać się z ofertą Simple Finance, jeżeli prowadzimy firmę, potrzebującą wsparcia finansowego.

 

Prywatne pożyczki pod zastaw samochodu

Prywatne pożyczki pod zastaw samochodu

Udzielam prywatne pożyczki pod zastaw samochodu bez zbędnych formalności, dokumentów o dochodzie. Pożyczki przyznawane są dla osób, które nie mogą

4 komentarze
Pożyczki prywatne bez sprawdzania baz online

Pożyczki prywatne bez sprawdzania baz online

Szybkie i rzetelne pożyczki prywatne bez sprawdzania baz online Oferuję niemalże od ręki pożyczki prywatne bez sprawdzania baz online i

23 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *