Ślimak Pożyczki opinie i oferta

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Ślimak Pożyczki opinieCzy warto korzystać z usług firmy Ślimak Pożyczki? Czy jest to wiarygodny pożyczkowadca? Jakie są warunki udzielenia pożyczki w tej firmie? Czy jej klinci są zadowoleni z usług tego przedsiębiorstwa?

Ślimak Pożyczki – kim są?

Ślimak Pożyczki (slimak-pozyczki.pl) jest niszową firmą oferującą pożyczki ratalne. Stanowi część spółki Ślimak Finance Sp. z o.o., i jest firmą z polskim kapitałem. Została założona w 2012 roku we Włocławku i zarejestrowana w Bydgoszczy.
Oprócz KRS widnieje w Rejestrze Instytucji Pożyczkowych KNF.
Jest powiązana z takimi instytucjami finansowymi jak Daiglob, Parkmar Inkasso czy Pszczółka.
Ślimak to jedna z bardziej doświadczonych firm w branży pożyczkowej.

Tym, co może odstraszać od skorzystania z jej usług, jest mało przejrzysta strona internetowa (Slimak-pozyczki.pl) o nie najlepszej szacie graficznej.
Pozytywnym elementem jest jednak czytelny kalkulator pożyczkowy. Można w nim szybko uzyskać informacje na temat dostępnych środków oraz kosztów pożyczki, w tym oprocentowania oraz prowizji.

Pożyczka w Ślimak Pożyczki – warunki i oferta

Wymogi dla klienta

Informacje o wymaganiach stawianych osobom ubiegającym się o pożyczkę w Ślimak Pożyczki można znaleźć na stronie internetowej, w zakładce „Pytania i odpowiedzi”. Nie są one szczególnie restrykcyjne, raczej standardowe dla tego typu usług. Oferta jest wyraźnie skierowana do szerokiego grona konsumentów.
O pożyczkę może ubiegać się osoba spełniająca następujące warunki:

 • Będąca obywatelem Polski w wieku min. 20 lat.
 • Posiadająca ważny, polski dowód osobisty
 • Posiadająca stały, udokumentowany dochód
 • Nie figurująca w rejestrze dłużników BIG, ERIF i KRD
 • Będąca mieszkańcem województwa kujawsko-pomorskiego, małopolskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego lub warmińsko-mazurskiego.

Warto zwrócić uwagę, że nie ma miejsca weryfikacja klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Dodatkowo, pomimo sprawdzania baz Ślimak oferuje również pożyczki dla zadłużonych – również z zajęciami komorniczymi.

 Ślimak pożyczki wsnioek

Oferta

Ślimak oferuje dość nietypowe kwoty pożyczek. Według suwaków na stronie Slimak-pozyczki najniższa wynosi 1830zł, a najwyższa 7320zł. Z kolei z informacji na drugiej odsłonie strony – Slimakfinance dostępne są kwoty od 1000zł do 4000zł, z przedziałami co 500zł. Dzięki suwakom można dokładnie zapoznać się z wysokością dodatkowych kosztów, takich jak prowizje czy oprocentowanie, jak również z wysokością miesięcznej raty. Okres spłaty wynosi zawsze 12 miesięcy.
Warto zwrócić uwagę, że pożyczka w Ślimaku jest obciążona dość wysokimi kosztami, niezależnie od tego, czy jest się nowym, czy stałym klientem. Są one zawsze takie same.
Po wybraniu parametrów pożyczki należy wypełnić krótki formularz rejestracyjny, którego wysłanie równoznaczne jest ze złożeniem wniosku o udzielenie pożyczki.
Pożyczkodawca deklaruje rozpatrzenie każdego wniosku w ciągu 24 godzin. Pieniądze dostarcza pracownik firmy bezpośrednio do domu klienta.

Co sądzą o firmie Ślimak Pożyczki jej klienci

Opinie, jakie można znaleźć na temat firmy Ślimak Pożyczki są raczej mieszane. Klienci z reguły chwalą proste formalności zredukowane do minimum i brak konieczności przedstawiania zaświadczeń. Z pozytywnym odbiorem spotyka się też szybkie rozpatrywanie wniosków oraz możliwość uzyskania pożyczki przez osoby z zajęciami komorniczymi.
Z drugiej strony koszty uzyskania pożyczki w Ślimaku należą do wysokich, a do tego nie ma możliwości zaciągnięcia jej całkowicie przez Internet.
Klienci skarżą się także na mało przejrzystą stronę internetową i brak informacji na temat procedur w przypadku opóźnień w spłacie pożyczki.

Rozważając wzięcie pożyczki ratalnej warto przyjrzeć się ofercie Ślimaka i porównać ją z innymi, by mieć pewność wyboru najkorzystniejszego produktu dopasowanego do bieżących potrzeb.
Kontakt z Ślimak Pożyczki

Ślimak Finance Sp. z o.o.
ul. 3 Maja 33,
87-800 Włocławek
NIP 9671354824
REGON: 341290471
KRS: 0000424026
RIP000003
Strona www: http://slimak-pozyczki.pl/wp/kontakt/

Ślimak Pożyczki opinie i forum

Jakie są opinie na temat Ślimak Finance Sp. z o.o.?
Korzystałeś z usług Ślimak Pożyczki? Dodaj swoją opinię w poniższych komentarzach.

Dodaj opinię

 

Gdzie pożyczyć pieniądze bez zdolności kredytowej

Gdzie pożyczyć pieniądze bez zdolności kredytowej

Sprawdź gdzie pożyczyć pieniądze bez zdolności kredytowej! Jesteś w finansowym dołku i nie wiesz gdzie pożyczyć pieniądze bez zdolności kredytowej?

0 komentarzy
Pożyczki prywatne Tarnów

Pożyczki prywatne Tarnów

Pożyczki prywatne Tarnów Oferuje pożyczki prywatne na terenie Tarnowa. Nie jest dla mnie ważna Twoja dotychczasowa historia kredytowa. Nie weryfikuje KRD

Jeden komentarz

2 myśli na temat “Ślimak Pożyczki opinie i oferta

 • 9 kwietnia, 2021 o 16:41
  Permalink

  Chcę pożyczyć 3500 mam dochód zasiłek rodzinny 500+ i Alimenty, potrzebuję na dziś pożyczki

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *