Nowa komfortowa usługa – pożyczki w domu klienta

Poszukiwaną obecnie usługą są pożyczki w domu klienta, uznane na bezpieczne źródło pozyskania środków finansowych bez konieczności wychodzenia z domu. Przedstawiciel firmy pożyczkowej pomaga wypełnić wszystkie dokumenty, przedstawia zasady zaciągnięcia zadłużenia i plan spłaty. Nie trzeba mieć konta bankowego, aby otrzymać pozytywną decyzję na zaciągnięcie takiego zobowiązania i pieniądze otrzymuje się do ręki. Wiele firm udzielających pożyczek w domu klienta nie sprawdza KRD i BIK.

Pożyczki w domu klienta – dlaczego warto z nich skorzystać?

Pożyczki udzielane online nastręczają niektórym osobom trudności w dopełnieniu formalności. Dlatego firmy pożyczkowe przygotowały wygodną usługę, czyli pożyczki w domu klienta. Przedstawiciel danej firmy odwiedza klienta w jego domu w ustalonym dogodnym dla niego czasie i w czytelny sposób przedstawia ofertę. Pożyczkobiorca może zadawać pytania a otrzymane odpowiedzi pomagają w wyborze optymalnej formy pożyczki z dogodną możliwością jej spłaty. Bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem jest bardzo ceniony przez osoby starsze, które maja możliwość uzyskania dokładnych informacji i skorzystania z pomocy w wypełnieniu wniosku.Jak przebiega procedura udzielenia pożyczki w domu klienta?

Podstawowym wymogiem udzielenia pożyczki w domu klienta jest posiadanie dokumentu tożsamości. Przedstawiciel firmy pożyczkowej na jego podstawie wykonuje wszystkie czynności, przygotuje wniosek i wypłaci żądaną kwotę. Nie trzeba posiadać zaświadczeń o dochodach i zatrudnieniu, krótka procedura i zastrzyk gotówki otrzymywany zaraz po podpisaniu dokumentu. Jest to szybki sposób na uzyskanie dodatkowych środków finansowych na dowolny cel, który nie musi być podawany. Ponadto każdy klient może negocjować warunki umowy i starać się o uzyskanie rabatu. Cały proces udzielania pożyczki w domu przebiega w komfortowej atmosferze, bez niepotrzebnego stresu.

Kto najczęściej korzysta z pożyczek w domu klienta?

Firmy udzielające pożyczek pozabankowych przygotowały nową usługę, która jest dla klientów wygodną formą pozyskiwania środków. Pożyczki w domu klienta to chwilówki, które można uzyskać w zaciszu własnego mieszkania przy dopełnieniu minimalnych formalności. Obecnie wiele osób jest zapracowanych i nie ma możliwości czasowych na załatwianie spraw w bankach czy placówkach firm pożyczkowych. Dla nich najdogodniejszym sposobem otrzymania dodatkowych pieniędzy jest skorzystanie z pożyczki udzielanej w domu w konkretnych godzinach, które nie kolidują z ich obowiązkami zawodowymi. Jest to również wygodne rozwiązanie dla ludzi, których wszelkie nowe środki zajmuje komornik na poczet posiadanych długów. Uzyskując pieniądze do ręki, można je przeznaczyć na bieżące potrzeby, wakacje, wykonanie remontu w domu lub inny cel. O pożyczki w domu klienta często występują emeryci, renciści i osoby niepełnosprawne, dla których podróż do placówki banku lub innej firmy jest prawdziwą wyprawą.

pożyczki w domu klienta

Jakie wymogi wiążą się z uzyskaniem pożyczki w domu klienta?

Firmy pożyczkowe z reguły nie sprawdzają swoich klientów w bazach BIK i KRD, nie wymagają konkretnych zaświadczeń, ale istnieją warunki, które muszą zostać spełnione. Poza okazaniem dowodu osobistego przyszły pożyczkobiorca musi być osobą pełnoletnią, być polskim obywatelem ze stałym miejscem zamieszkania w Polsce.

Trzeba pamiętać, aby spłacać zadłużenie w uzgodnionym terminie, pozwoli to uniknąć dodatkowych kosztów. Dlatego gdy nadchodzi czas zwrotu zaciągniętej pożyczki, trzeba przygotować odpowiednią kwotę, po którą zgłosi się przedstawiciel firmy pożyczkowej. Jeżeli zdarzy się, że nie udało się zgromadzić wymaganej gotówki, należy wcześniej skontaktować się z pożyczkodawcą i poinformować o zaistniałym problemie.Takie działanie uchroni pożyczkobiorcę przed ponoszeniem kosztów przyjazdu przedstawiciela firmy. Ważne – będzie on jednak przyjeżdżał do momentu spłacenia całej należności.

Co trzeba wiedzieć przed wystąpieniem o pożyczkę udzielaną w domu klienta?

Korzystając z nowej usługi, czyli pożyczki w domu klienta, trzeba mieć świadomość, że jest to opcja droższa od znanych chwilówek online. Ma to jednak swoje podstawy, ponieważ firmy pożyczkowe muszą zatrudniać osoby, które przychodzą do domu klienta i wykonują wszystkie czynności formalne a także wypłacają od ręki gotówkę. Ponadto spłata rat odbywa się również w domu klienta, przedstawiciel firmy pożyczkowej przyjeżdża w określonym czasie i odbiera należność, dzięki czemu pożyczkobiorca nie musi wychodzić z domu, aby wywiązać się z zobowiązania.

Zawsze przed zaciągnięciem długu należy zapoznać się ze szczegółami przedstawianej oferty, dokładnie przeczytać umowę. Najlepiej korzystać z usług firm pozabankowych, które znajdują się w znanych witrynach internetowych i mają dobrą opinię wśród klientów. Aby uzyskać taką formę pożyczki, należy wypełnić wniosek internetowy, wskazując w nim oczekiwana kwotę a także czas potrzebny na jej spłatę. Możliwy jest również kontakt telefoniczny. Jeżeli zapadnie pozytywna decyzja o przyznaniu pożyczki, należy umówić się na konkretny termin, w którym zgłosi się przedstawiciel firmy pożyczkowej.35 myśli na temat “Nowa komfortowa usługa – pożyczki w domu klienta

 • 27 kwietnia, 2020 o 09:48
  Permalink

  Witam chciałbym kredyt można o kontakt prosić

  Odpowiedz
 • 8 maja, 2020 o 23:19
  Permalink

  Dzień dobry
  Potrzebuję 5 – 10 tys zł.
  Mam stały dochód.

  Odpowiedz
 • 13 maja, 2020 o 12:04
  Permalink

  Witam. Pilnie potrzebuje pożyczyć 2000zl

  Odpowiedz
 • 14 maja, 2020 o 17:16
  Permalink

  Witam jestem zainteresowany pozyczka 10000zł.mam umowę na czas nieokreslony.dochód 3120 netto.niestety jestem wpisany w bazach ale nie mam zajęć komorniczych.
  zloty87_87@o2.pl

  Odpowiedz
  • 15 czerwca, 2020 o 23:18
   Permalink

   Pilnie potrzebuje pozyczki w kwocie 13000. Mam wpis w bazach. Nie mam komornika. Jestem osobą pracującą osiągającą dochody

   Odpowiedz
 • 17 maja, 2020 o 06:25
  Permalink

  Witam jestem zainteresowany ofertą pożyczki. Proszę o kontakt.

  Odpowiedz
 • 18 maja, 2020 o 21:44
  Permalink

  Potrzebuję prywatnie 5 tys zł.
  Warszawa.

  Odpowiedz
 • 20 maja, 2020 o 07:52
  Permalink

  witam interesuje mnie kwota 20 000zl prosz o kontakt

  Odpowiedz
 • 21 maja, 2020 o 09:21
  Permalink

  Potrzebuję bardzo pilnie pożyczkę w kwocie 5000 zł bez przedpłaty.
  Proszę o kontakt.

  Odpowiedz
 • 24 maja, 2020 o 08:40
  Permalink

  Muj numer telefonu 511332037 prosze opilny kontakt

  Odpowiedz
 • 1 czerwca, 2020 o 14:12
  Permalink

  witam potrzebuje pozyczki 3000zl.prosze o pomoc

  Odpowiedz
 • 14 czerwca, 2020 o 08:34
  Permalink

  Witam Panstwa!!!! Pilnie potrzebuje 20,000 zl, czy mam szanse ??

  Odpowiedz
  • 24 czerwca, 2020 o 18:32
   Permalink

   Potrzebuję 5000 zł. Proszę o kontakt. Samantha.

   Odpowiedz
 • 16 czerwca, 2020 o 11:23
  Permalink

  Jestem zainteresowana kwotą 20 tys

  Odpowiedz
 • 17 czerwca, 2020 o 11:24
  Permalink

  Potrzebuję pożyczki natychmiast. Od prywatnego pożyczkodawcy . 20.000-25.000 zł z niską ratą . Proszę o pomoc

  Odpowiedz
 • 18 czerwca, 2020 o 16:16
  Permalink

  Witam jestem zainteresowana pożyczka w kwocie 3000 do 5000zl mam stały dochód na 6 miesięcy akceptuje wszystkie warunki pożyczki

  Odpowiedz
 • 22 czerwca, 2020 o 08:54
  Permalink

  Proszę o pomoc, potrzebuje 20.000 zł

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *