iCredit opinie

iCredit to firma, która działa na polskim rynku już od 2014 roku. Od tej pory cały czas zyskuje na popularności, głównie ze względu na swoją rzetelność i profesjonalizm. Strona internetowa firmy znajduje się pod adresem http://www.icredit.pl/, gdzie można zapoznać się z kompletną ofertą wsparcia finansowego. iCredit udziela ekspresowych pożyczek gotówkowych na bardzo przejrzystych i jasnych zasadach. Gotówka przelewana jest na konto nawet w ciągu 24 godzin od złożenia wniosku.

iCredit – na jakie oferty można liczyć oraz jakie warunki trzeba spełnić?

Firma iCredit przygotowała dla swoich klientów szereg różnorodnych możliwości finansowych, dlatego pozostaje zapoznać się z poszczególnymi opcjami i wybrać dla siebie najkorzystniejszą. O pożyczkę może starać się praktycznie każda osoba, która posiada polskie obywatelstwo i polski adres zamieszkania. Ważne jest również posiadanie stałego dochodu, udokumentowanego. Pożyczkodawca może zdecydować się zarówno na pożyczkę ratalną, jak i tą dedykowaną dla seniorów. Pożyczki udzielane są przez Internet, a więc nie trzeba tracić czasu na stanie w długich kolejkach. Załatwienie wszystkich formalności zajmuje maksymalnie kilkanaście minut. Do uzyskania pożyczki w firmie iCredit wymagane są następujące dokumenty:

  • dowód osobisty,
  • zaświadczenie o zatrudnieniu i dochodach (np. wyciąg bankowy z ostatnich 3 miesięcy),
  • zaświadczenie o miejscu zamieszkania.

Skompletowanie tych dokumentów nie jest szczególnie trudne, a jeśli klientowi się to uda, może liczyć na szybkie przyznanie pożyczki. Jeśli klienci chcą starać się o pożyczkę dla seniorów, muszą również posiadać zaświadczenie o przyznanej emeryturze lub też rencie. Firma podchodzi do każdego klienta indywidualnie, dlatego o pożyczkę mogą starać się osoby z zajęciami komorniczymi czy też te, które posiadają negatywną historię kredytową. Firma zapewnia zainteresowanym niewielkie koszty pożyczki oraz brak ukrytych opłat. Każda osoba może postarać się o przyznanie nawet kilku tysięcy złotych pożyczki, na elastycznych warunkach, tak aby nie mieć problemów z jej regularnym spłacaniem.

iCredit opinie

iCredit – opinie o pożyczkodawcy

Opinie o firmie iCredit są nad wyraz pochlebne, ponieważ działa sprawnie oraz niezwykle profesjonalnie. Pierwszym plusem, który jest doceniany przez klientów jest to, iż załatwia się minimum formalności. Oprócz tego swoją ofertę w iCredit odnajdą seniorzy, o których pożyczkodawcy niekiedy zapominają.

Pożyczkobiorcy zwracają uwagę na fachową pomoc płynącą od doradców kredytowych, dzięki czemu mogą bez problemów porównać wszystkie dostępne oferty i zdecydować się na najlepszą. Firma cały czas się rozrasta, dlatego zatrudnia w swoich szeregach sporą grupę pracowników. Tym samym nie dochodzi do żadnych opóźnień, a każdy klient ma zapewnioną indywidualną opiekę. Oczywiście ofertę warto przeanalizować samodzielnie, a następnie skontaktować się z doradcą i wyciągnąć na tej podstawie odpowiednie wnioski. Doświadczenia klientów powinny być jednak jak najbardziej pozytywne.

Parkmar pożyczki opinie i forum

Jakie są opinie na temat marki iCredit?
Korzystałeś z usług finanswoych iCredit? Dodaj swoją opinię w poniższych komentarzach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *