Pożyczka w parabanku? Na celowniku Tempo Finanse (Finan.pl)

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Czy warto brać pożyczkę oferowaną przez Tempo Finanse? Chcesz poznać opinie dotychczasowych klientów tej firmy? Czy to uczciwa oferta? Jak złożyć wniosek? Sprawdź.

Tempo Finanse

Tempo Finanse Sp. z o. o. to działająca od 2007 roku firma, w założeniu zajmująca się udzielaniem szybkich i bezproblemowych pożyczek. Parabank funkcjonuje na podobnych warunkach jak inna, znana instytucja na rynku – Provident. Wykorzystuje sprawdzony już model pożyczek z dojazdem do klienta, co jest niejako wizytówką firmy kredytowej.

Oferta pożyczki Tempo Finanse, wniosek

Firma ogranicza liczbę oddziałów do wybranych miast w kraju, głównie stolicy województw. Potencjalny klient musi więc odnaleźć na mapie, najbliższą placówkę parabanku. Pożyczkobiorcą może stać się osoba spełniająca ściśle określone reguły:

 • musi być osobą pełnoletnią;
 • posiadać funkcjonujące konto bankowe;
 • musi być obywatelem RP;
 • posiadać legalne źródło dochodu, zapewniające możliwość zwrotu pożyczki;
 • legitymować się dowodem tożsamości lub paszportem wydanym w Polsce;
 • nie może mieć otwartego zapożyczenia ani nieuregulowanych kredytów w firmie;
 • koniecznie posiadać zarejestrowany numer telefonu;

Prędkość usługi pozostaje kwestią bezsporną, niezależnie od wybranego wariantu. Pierwszy z nich, oferuje wizytę domową, na która przedstawiciel banku stawia się w ustalonym przez interesanta terminie. Następnie przedstawia on stan oferty i warunki jakie pożyczkobiorca musi spełnić po otrzymaniu pieniędzy do ręki. Drugi wariant, to przelanie określonej kwoty pożyczki na konto. Należy pamiętać, że w przypadku wizyty domowej, koszty całej operacji spadają na portfel klienta.
Kwota pożyczki waha się od 300 do 5 tysięcy złotych, a na jej spłatę pożyczkobiorca ma czas od 30 do 60 tygodni. Niestety na tym się kończą pozytywne warunki oferty. Kalkulator na stronie firmy nie podsumowuje całościowych kosztów należności. Klient nie posiada również możliwości wyboru ilości spłacanych rat, co może odrzucać potencjalnych chętnych.

Czy parabank sprawdza kredytobiorcę pod kontem historii KRD i BIK? Instytucja poddaje gruntownej analizie potencjalnego klienta, korzystając z pomocy baz danych i spisów dłużników, posiadając przy tym możliwość dopisania nieuczciwego kredytobiorcy. Informacje z Biura Informacji Kredytowej również są dostarczane do przedsiębiorstwa i są brane pod uwagę w przypadku ubiegania się petenta o chwilówkę.

finan pożyczki

Opinie o Tempo Finanse Sp. z o. o. (Finan pożyczki)

Niestety w internecie trudno odnaleźć pewne informację od klientów parabanku. Na forach tematycznych można znaleźć co prawda wypowiedzi pożyczkobiorców, jak i byłych pracowników firmy, które z reguły negatywnie nakreślają działania instytucji. Dużo głosów, mówi o nieproporcjonalnie wysokim RRSO oraz o niejasnym systemie naliczania rat tygodniowych. Niektóre negatywne głosy, odnoszą się również do samych przedstawicieli firmy i ich niefachowej obsługi.
Ciężko jednak o głosy cieszące się autorytetem, czy nawet możliwość rzetelnego sprawdzenia źródła opinii. Niemniej, niewielka ilość pozytywnych opinii lub jej całkowity brak w tematach na forach nie przestawia dobrego obrazu firmy. Osoby chcące uzyskać pożyczkę w Tempo Finanse powinny dokładnie zapoznać się z dostarczoną do podpisania umową.

Kontakt z Tempo Finanse Sp. z o. o. i dane z KRS

Tempo Finanse Sp. z o. o.
Adres:
ul. Luboszycka 36
45-215 Opole
tel: 222 287 100
tel: 784 908 175
NIP: 8992499810
KRS: 0000429935
REGON: 0000194754

Strona www:  https://www.finan.pl/

Tempo Finanse Sp. z o. o. pożyczki opinie i forum

Jakie są opinie na temat Tempo Finanse Sp. z o. o.?
Korzystałeś z usług finanswoych firmy Tempo Finanse? Dodaj swoją opinię w poniższych komentarzach.

Dodaj opinię

 

Pożyczki od prywatnych inwestorów

Pożyczki od prywatnych inwestorów

Trudna sytuacja może dopaść każdego z nas, dlatego oferuje szybki i bezpieczny dostęp do dodatkowej gotówki. Bez zbędnych formalności i

12 komentarzy
Pożyczki prywatne do 25000 bez bik

Pożyczki prywatne do 25000 bez bik

Dam pożyczkę prywatną na kwotę 25000 zł lub mniej dla osób, które z różnych powodów nie są w stanie skorzystać

33 komentarze

2 myśli na temat “Pożyczka w parabanku? Na celowniku Tempo Finanse (Finan.pl)

 • 30 czerwca, 2022 o 07:10
  Permalink

  Korzystałam z ich usług nie było problemów nieraz przesuwałam termin raty pożyczkę mam już spłacona.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *